Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlarrr benım rgl gunum 19 u ama bu yumurtlama takvımıne goree 17sınde adet olmam lazımmm regl belırtılerınden farklı belım cok agrıyoo ve kasıklarımaa ıgn batması gıbı sancı gırıyoo ve kabızlık srunum varrr ümıde dusmek ıstemıyorum ama dua edın nolurrr bısey daha sıdede oluyomu bılmıyorum ama bunu kafaya cok takıyorum cevremde bı kac kısıye sordum hayır cvbı aldımm ıste sorum ben regl olucam zamann alttan cok baskı hıssedıyorumm resmen zonkluyooo sızce bu normalmı yoksa ne olabılırrr????*

Bi gelisme varmi canim? Orasi belli olmaz valla bikez girersin iliskiye nasibi varsa tutar.. hayirli haberlerle gelirsin Ins..

Canım, yine önceki gibi perde arkasından olacak. Program yarın saat TR'de 09,00'da başlıyor. İnşallah bakalım heyecandan kitlenip de kalabilirim, coşabilirim de
Canim izledim seni yalniz cok cabuk bitti yani keske biraz daha zaman tanisalardi Ins bu sorunla bogusanlarin umut isigi olursun

mrb kızlar, herkes iyidir umarım. ben hamdolsun iyiyim. 2035 çıktı son değer, düşüyor Rabbime çok şükür. İnşallah sıfırı da görürüm .

Ohh sukur :)) Hersey yoluna giriyo Allahin izniyle.. Sifirlandigi haberinide alirz en kisa zamanda Ins

Canim o tip takvimler yaniltir ona gore hesaplama yumurtlamayi tutmuyo cunku..
Su belirti olayinada fazla takilma suan desemki migdem bulaniyo iki saniye sonra bulanti hissederm yani boyle hissetmeye hazir kivamdamiyiz neyiz bilmiyorum.
o sancilarda herkeste farklidir yani kimisi cok az yasar kimisi kivranir sancidan.. ama o zonklama olayi bendede oluyo..

canım hamılelık olasılıgımı var kan tahlılı yaptırsan en net sonuc ben onu yaptırıp oyle doktora gıttım
daha hamılelıgın cok bası oldugu ııcn kese bıle yoktu karından baktı kan tahlılınde bebek oldugu anlasıldıgı ıcın

Son düzenleme:

canım tam emin değilim ki vajiyi 25 inde yendim yenmeden bebek sahibi olmak istiyorum diye düşünüp eşim yaklasık 2-3 aydır vajili iken içime boş... Bundan önceye kadar günü gününne oluyordum içe boş... Dan sonra gecikmeye basladı bu ayda tam boş.. Olmadı yani 3 kere oldu ilişki bir kere içe boş.. Oldu ama bebek varmı yokmu bilmiyorum normal edet belirtilerim var sol göğsüm zaten şişiyo bu sefer cok kötü sanki içinde bişey dolu gibi çok ağır ve de cok ağruyo bilemedim işte

evet cnm aynen oyle endıselenmekte cok haklsıın her ay aglamaktan bı hal olurdum cunku umudumu kaybetmeye baslamıstımkı hıc ummadıgım anda tutunmus oglum bana darısı en kısa zamanda hayırlısıyla sızlere olsun ınsallahhhh

hazal

canım kan testı yaptrdınmı???

hayır canm daha dördüncü gün bugün ama benim normalde 20 25 gün gecikiyodu yani son 3 aydır ben vajiliyken bebek sahibi olmak istedim eşim içime boş.. o zamandan beri çok gecikmeli oluyo normalde günü gününe olurdum

merhaba kızlar bende vajınusmusu yendim çok şükür şimdi bebek istyrm
4. ay olucak ama halen gebe kalamadım((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…