Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

merhaba kızlar bende vajınusmusu yendim çok şükür şimdi bebek istyrm
4. ay olucak ama halen gebe kalamadım:KK43:((

Hosgeldin..
Acele etme canm ya stress etkiliyo, çok takiyoruz kafaya.. Akisina birak, Rabbim çok bekletmeden nasip eder InsAllah :KK16:

Hosgeldin..
Acele etme canm ya stress etkiliyo, çok takiyoruz kafaya.. Akisina birak, Rabbim çok bekletmeden nasip eder InsAllah :KK16:

evet malesef stres etkiliyor aslında ben birazda aceleci davranmamın nedeni
ocak sonunda umreye gidecğm bebeğimle gitmek isterdm
şimdi bu ayda olmazsa bir sonraki hastalığımın olduğu zaman tamda mekkede olduğumuz
zamana denk gelecek mecburen bende yasmin kullanmam gerekecek işte hap kullanmak istemiyorum:KK43:((((((((

şimdi bu ayda olmazsa bir sonraki hastalığımın olduğu zaman tamda mekkede olduğumuz
zamana denk gelecek mecburen bende yasmin kullanmam gerekecek işte hap kullanmak istemiyorum:KK43:((((((((

Allah kabul etsin Ins..
Neden mecburen yasmin kullanmak zorundasinki onu anlamadim? Eger hamilelik düsünüyosan hapa baslama, uzmanlarin söyledigine göre ilaci birakip 3 ay boyunca baska bi yolla korunup o sekilde hamile kalmayi öneriyorlarmis internette okumustum.. Vucudün hapin etkisinden arinip normale dönmesi zaman aliyor çünkü..

arkadaşlar benim de regl dönemim hafta sonuna geliyor.bebek için 2.ayımız.(deneme süreci yani)bu ay olucak gibi geliyor.yani öyle olsun istiyorummm.nolur dua edermisiniz benim için.tabii önce hayırlısıyla tabii .Allah isteyen herkese bebişler kısmet eder inşallh.

Canım hayırlı yola gidiyorsun ne güzel rabbim herşeyi yaralamıştır en güzel zamanda verecek meleklerimizi. ..
Umreye gittiğinde bizlerede melek dile sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim

kızlar selamlar benim adet pazar günü en gec pazaresi bitiyo bu test yaptım netten ovalüasyon en yüksek doğurganlık diyo o gün mü sdece ilişkiye girmek gerekiyo yada o güne kadar bütün günlermi

kızlar vajiyi yenceğim ay içimde bu ay bitecek diye heyecan vardı bu ayda sanki hamile klcam gibi nasıl vajiyi yendiğim ay içim öle olduysa bu ayda öle heyacnlıyım sanki hamile olcakmısım gibi inşallah benle birlikte allahım hepimizin bebişlerini gönderiri hayırlısıyla

Allah kabul etsin Ins..
Neden mecburen yasmin kullanmak zorundasinki onu anlamadim? Eger hamilelik düsünüyosan hapa baslama, uzmanlarin söyledigine göre ilaci birakip 3 ay boyunca baska bi yolla korunup o sekilde hamile kalmayi öneriyorlarmis internette okumustum.. Vucudün hapin etkisinden arinip normale dönmesi zaman aliyor çünkü..

allah razı olsun canım..
canım umra zamanında adet oluyrm tam o zamana denk gelecek
şimdi ben ne yapıcam ibadetlerimi yapamayacağm başka yol varmıdır ki?
işte gebelik düşündüğüm için doğum kontrol haplarını kullanmak istemyrm
ayy dua edin bugun doktora kontrole gidicem
duanızı eksik etmeyn...

arkadaşlar benim de regl dönemim hafta sonuna geliyor.bebek için 2.ayımız.(deneme süreci yani)bu ay olucak gibi geliyor.yani öyle olsun istiyorummm.nolur dua edermisiniz benim için.tabii önce hayırlısıyla tabii .Allah isteyen herkese bebişler kısmet eder inşallh.
Hayirlisiyla In hamilesindir.. ama degilsnde uzulmek yok yola devam..

kızlar selamlar benim adet pazar günü en gec pazaresi bitiyo bu test yaptım netten ovalüasyon en yüksek doğurganlık diyo o gün mü sdece ilişkiye girmek gerekiyo yada o güne kadar bütün günlermi

kızlar vajiyi yenceğim ay içimde bu ay bitecek diye heyecan vardı bu ayda sanki hamile klcam gibi nasıl vajiyi yendiğim ay içim öle olduysa bu ayda öle heyacnlıyım sanki hamile olcakmısım gibi inşallah benle birlikte allahım hepimizin bebişlerini gönderiri hayırlısıyla

Tatlim netten hesapladigin ovulasyon gunu tutmaz, ki senmiydin regli cok duzensiz olan ozaman hic tutmaz.. eczadan ovulasyon testi al oyle dene.. doktorlar gunasiri diyor.. bence sen 2 gunde bir degerlendir.. ovulasyonu yakaladiginda o gunude degerlendr.. Fazla heyecan etkiler :KK43:( biraz akisina birak bi vakti var.. o vakit gelcek. Ins yakindir

Son düzenleme:
allah razı olsun canım..
canım umra zamanında adet oluyrm tam o zamana denk gelecek
şimdi ben ne yapıcam ibadetlerimi yapamayacağm başka yol varmıdır ki?
işte gebelik düşündüğüm için doğum kontrol haplarını kullanmak istemyrm
ayy dua edin bugun doktora kontrole gidicem
duanızı eksik etmeyn...

Canim yanlis anlama ama ben yine anlamadim dogum kontrola niye baslaman gerektigini :KK17:
yani zaten iliski olmicaksa korunmus oluyosunuz, ama zaten hamile kalmk istemiyomusun, ibadetini niye yapamayasin? aklim karisti :44:
hakkinda hayirlisi olsun cnm

hayirlisiyla ın hamilesindir.. Ama degilsnde uzulmek yok yola devam..

Tatlim netten hesapladigin ovulasyon gunu tutmaz, ki senmiydin regli cok duzensiz olan ozaman hic tutmaz.. Eczadan ovulasyon testi al oyle dene.. Doktorlar gunasiri diyor.. Bence sen 2 gunde bir degerlendir.. Ovulasyonu yakaladiginda o gunude degerlendr.. Fazla heyecan etkiler :KK43:( biraz akisina birak bi vakti var.. O vakit gelcek. ıns yakindir

öylede işte kemre bi yer demişti ordan baktım 35 günde oldum bu aya ona göre hesapladım ama akalım bi bu ay denicem yoksa diğer ay öle yaparım evet bendim düzensiz olan sahsiyet :) havalarda cok soğuk hergünde yapılmaz ki yaa :)

canim yanlis anlama ama ben yine anlamadim dogum kontrola niye baslaman gerektigini :KK17:
Yani zaten iliski olmicaksa korunmus oluyosunuz, ama zaten hamile kalmk istemiyomusun, ibadetini niye yapamayasin? Aklim karisti :44:
Hakkinda hayirlisi olsun cnm

canım arkadasımız umreye gittiğinde adetli olacakmıs o yüzden hap kullanmak istiyo geciksin diye yani ümredeyken ibadeti yapayım diye o yüzden diyoo anladıgım kadarıyla

slm kızlar nhbr nasılsınız ocagın ilk haftası bebegimin cinsiyeti belli oluyomuş.hayırlısı olsun bakalım

Canim yanlis anlama ama ben yine anlamadim dogum kontrola niye baslaman gerektigini :KK17:
yani zaten iliski olmicaksa korunmus oluyosunuz, ama zaten hamile kalmk istemiyomusun, ibadetini niye yapamayasin? aklim karisti :44:
hakkinda hayirlisi olsun cnm

:))) canım eğer gebe kalamazsam adet dönemi zamanında
mekkede olmuş olacağım
anlayacağın mekkede iken hastalığım başlayacak bende adetimi geçiktirmek için
ilaç almayı düşünüyordum
umarım anlatabilmişimdir
amin canım inşallah hepimizin hakkında hayırlısı...

canım arkadasımız umreye gittiğinde adetli olacakmıs o yüzden hap kullanmak istiyo geciksin diye yani ümredeyken ibadeti yapayım diye o yüzden diyoo anladıgım kadarıyla

evet canım dediğin şekilde
umarım gebe kalırımda ilaca gerek kalmaz:KK43:

X