Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ben regl oluyorum galıba lekelenme olduuu canım cok sıkıldııı bosna umıtlendımmm hayırlısı boyleymıss

:KK43: Canim anliyomusun niye fazla umutlanmayin dedigimi :KK43: umutlaniyosun psikolojik belirti yasiyosun seviniyosun sonra kirmiziyi görünce sarsiliyosun.. En iyisi sabirli olmak çok zor biliyorum ama imkansiz degil.. Baska mesguliyet bulmak lazim.. çok fazla mesgul ediyoruz düsüncelerimizi bu konuyla.. Belkide stres etkiliyo.. Rabbim hayirlisini versin sakiin üzülme.. Beterinden korusun Rabbim herzaman..

Son düzenleme:

Tabiki önce biraz alismak daha iyi olur.. Bak simdiden tereddütlüsün, hamile kaldigindaysa stresli bi dönemden geçersin, dogumdan sonra basa sararmiyim, yine ayni seyleri yasarmiyim vs vs..
Bence 2 ay yada en az 1 ay alis. Ben 2 ay sonra hamile kalmistim ama hala tam yendim edasinda degildim.. Yani alismasi biraz zaman aliyor. En azindan biraz geçsin tabiki hayirlisini istemek lazim herzaman.. Hersey planladigimiz gibi gitmiyor malesef..

haklısın en az 1 ay beklemeliyim sanırım.hem çok istiyorum hem korkuyorum.en sağlıklısı biraz beklemek herhalde.çok sağol hayırlısı olsun hepimiz için inşallah

:KK43: Canim anliyomusun niye fazla umutlanmayin dedigimi :KK43: umutlaniyosun psikolojik belirti yasiyosun seviniyosun sonra kirmiziyi görünce sarsiliyosun.. En iyisi sabirli olmak çok zor biliyorum ama imkansiz degil.. Baska mesguliyet bulmak lazim.. çok fazla mesgul ediyoruz düsüncelerimizi bu konuyla.. Belkide stres etkiliyo.. Rabbim hayirlisini versin sakiin üzülme.. Beterinden korusun Rabbim herzaman..

amın canımmm bu ay gercekten dusunmedım hıcc hatta 1 haftaya kadar aklımın ucundan bıle gecmedı hıcc bel agrısı baslayana kadarrr bu ay cok etkıledııı uzulmemeye calısıyorum ama elımde degıll

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Zerbas1 Aralik4 ayBekliyor
Ocean9 Aralik2 AyBekliyor
Oksamen10 Aralik1 AyBekliyor
Hazal3413 Aralik1 AyBekliyor
Pakizeg23 Aralik1 AyBekliyor
Sekerpare_23 Aralik??Bekliyor
Berna162724 Aralik4 AyBekliyor
Inciozmen8 Ocak3 AyBekliyor
Nacisss8 Ocak2 AyBekliyor
Pissa9 Ocak1 AyBekliyor
Yoruldum12320 Ocak4 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Ecrinx????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Oliviera????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor

Zerbas, Ocean, Oksamen, Hazal Kizlarrrrrrrr regl oldunuzmu Oksamen sen hala olmadim demistin demi epey geçmis.. Hadi hayirlisi

amın canımmm bu ay gercekten dusunmedım hıcc hatta 1 haftaya kadar aklımın ucundan bıle gecmedı hıcc bel agrısı baslayana kadarrr bu ay cok etkıledııı uzulmemeye calısıyorum ama elımde degıll

Anliyorum :KK43:
Allah önümüzdeki ay nasip eder melegini sana InsAllah :KK16:
Ovulasyon testi kullanmismiydin?

haklısın en az 1 ay beklemeliyim sanırım.hem çok istiyorum hem korkuyorum.en sağlıklısı biraz beklemek herhalde.çok sağol hayırlısı olsun hepimiz için inşallah

Bu seni rahatlatacaksa bekle. Nacis'inde dedigi gibi hemen hamile kalmayabilirsin ama kalabilirsinde.. Hiç belli olmaz hayirlisi olsun.. Eger kisa bi süre alismak istiyosan ozaman dogum kontrol hapiyla korunmamaya çalis..

Son düzenleme:
nasılsın ben çok kötüyüm sürekli aglamaktan psikolojim bozuldu işten ayrıldım zaman geçmiyor

hıc dıkkat etmedımkııı nerden alıyoruz bu testlerı ve fıyatı ne kadarr

Canim yumurtlama oldugu zamanlarda (yumurta aki gibi) akinti olur.. Yapisik uzayan afedersin.. Birazda akintini takip ederek anlayabilirsin nezaman yumurtlama oldugunu..
Fiyat aldigin testlere bagli.. Ucuzuda var, pahalisida.. çizgili olanlar ucuz oluyo genelde display'li kullanmistim ben.. Burda farklidir.. Trde nasil bilmiyorum ama uygun olanlar varmis eczada bikaç kisiden biliyorum.. Bide öyle dene eger olursa bi git sor :)

ilçede oturuyorum orda çalışıyordum merkeze çekmek istiyorlar eşim kabul etmiyor çünkü gidiş geliş zor olacak en azından kafam dagılıyordu.hamileligin olmaması beni çok yordu birde hergün kızıma laf anlatmak.

hala bizim buralarda kar yok bir başlasada karda yürüsem en azından aglamalarım geçer.Biliyorsunuz 3 aydır babam yogun bakımdaydı şükür ameliyat oldu zor günler geride kaldı herhalde o dönemlerde kendimi çok kasmam şu an patlak veriyor...........bana çok dua edin çünkü çok ihtiyacım var

ilçede oturuyorum orda çalışıyordum merkeze çekmek istiyorlar eşim kabul etmiyor çünkü gidiş geliş zor olacak en azından kafam dagılıyordu.hamileligin olmaması beni çok yordu birde hergün kızıma laf anlatmak.

hala bizim buralarda kar yok bir başlasada karda yürüsem en azından aglamalarım geçer.Biliyorsunuz 3 aydır babam yogun bakımdaydı şükür ameliyat oldu zor günler geride kaldı herhalde o dönemlerde kendimi çok kasmam şu an patlak veriyor...........bana çok dua edin çünkü çok ihtiyacım var

Canim Allah skntilarindan kurtarsin.. Sende bol bol dua et.. Bak sükür baban düzelmis.. Allah beterinden saklasin.. Hayirlisi böyledir belkide.. Baska is bakarsin olmadi.. fazla sknti yapma kendine..

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Zerbas1 Aralik4 ayBekliyor
Ocean9 Aralik2 AyBekliyor
Oksamen10 Aralik1 AyBekliyor
Hazal3413 Aralik1 AyBekliyor
Pakizeg23 Aralik1 AyBekliyor
Sekerpare_23 Aralik??Bekliyor
Berna162724 Aralik4 AyBekliyor
Inciozmen8 Ocak3 AyBekliyor
Nacisss8 Ocak2 AyBekliyor
Pissa9 Ocak1 AyBekliyor
Yoruldum12320 Ocak4 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Ecrinx????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Oliviera????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor

Zerbas, Ocean, Oksamen, Hazal Kizlarrrrrrrr regl oldunuzmu Oksamen sen hala olmadim demistin demi epey geçmis.. Hadi hayirlisi

ohhooo ben oldum bitmekt üzere yeni bat 13 ocak

:KK9: Canim dogrusun ama iste hergün zaten iyi degil sperm kalitesi azalir.. Hayirlisi olsun bikez yaparsin 3 gün yasar, yumurtlarsin tutar.. ama yumurtlama günü yaparsin tutmaz misal nasip bilemezsin :)

o zaman en güzeli iki güne bi yapmak galba bu ay böle denyim önümüzdeki ay olmazsa test alırım

:KK9: Canim dogrusun ama iste hergün zaten iyi degil sperm kalitesi azalir.. Hayirlisi olsun bikez yaparsin 3 gün yasar, yumurtlarsin tutar.. ama yumurtlama günü yaparsin tutmaz misal nasip bilemezsin :)

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Ayyyyyyy simdi anladim o zamana denk gelcek dedin ya bende adet degilde yumurtlama sandim.. Ay evet ama geciktirirmiki dogum kontrol.. ? Bende pek etki yapmazdi dogum kontrol hapi adetlerim yine duzensizdi gununde olmazdi bazen içmezdim unuturdum :KK9:
Hayirlisi olsun canim haklisin:KK43: zamanlama kötü olmus.. ama regliyken gitmekte insanin içine sinmezki

işte o zamana denk geldi artık hayırlısı inşallah gebe kalırımda ilaçlara gerek kalmaz
duanızı eksik etmeyn..

X