Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

cnm nerden alcam ki o testi

nasılsın bacım baktım seni görünce yazayım dedimmm

napıyım yaa bende bakıyım dedim.en yakın arkadaşım hamile.ve daha 1.5 aylık evli.benim vajiyi bilmiyordu.bana ne kadar yavaşşsın bak seni geçtim dedi.:)ben 1.5 yıllık evliyim buarada.bıraz moralim bozuldu..

bizde de aynennnn devammmm... çocuk istiyorum ertesi gün istemiyorummmm... sanırım daha hazır değilim mi ne....
sen deee pakizecimmm amann okul sezonuna ters bir zamandayız mayısda başalrızzzzz nasipse temmuzda hamile kalırız nisanda doğarızzzzzzzz seneye

amaaaa perşembe kadındoğum randevusu aldımmmmmmm bakalımmmmmmmmmm çok korkuyorummmmmmmmmmm bu ilk olacakkkkkkkkkk...
gidebilirmiyimmmmm gidipde kaçada bilirim offffffffffffffffff korkuyorummmmmmmm bununda egzersizi olsa valla yaparım

boşver bacımmmmmmm ALlah herkese hayırlısını versin... en hayırlı zamanda bereketiyle gelsin inşlh.....

hey aynı anda kalsakkkkk alırım kızını yahut veririmmmm kızımı :)

burda beşik kertmeleri topici açarmışızzzzzzz maşallah baya hamile varrr listedeeee...

aşkolsun dünürcüm:)senden iyisini mi bulcam.verdim gitti.hayırlısıyla olursa bi..
bilmiyorum canım yaa eskiden de istiyordum da vajiyi yendikten sonra anneik içgüdülerimmi arttı ne?bir de benden sonra evlenen ve hamile kalan dolu arkadaşım var.gaza gelme durumu da var galiba bende.hayırlısı olur tabi inşallah.
bir de ben sınıfçıyım .kuzularıma da pek kıyamıyorum.o ara naparlar bilmiyorum

canım ben vajinismusu yenmeden önce iki defa gitmiştim kadın doğumcuya ve inan hiç korktuğumuz gibi birşey değill..hele ki biz vajiyi yenen kişileriz yahuuuu nevar bunda korkacak.
canım hiç tedirgin olma.düşünsene sırf bu korkularımız yüzünden çekmedik mi vajiyi bu da aynı..hiç korkama canımmmmmm benimmmmm

kaçları okutuyonda pakizeeeee... vallaaaa ben matçıyım çocuklar sınava girsin benim girdiğim grup ii yaptımmmmm bırakmıyım dedimmm aynennn hamile kalınırsa diye amaaaa toparladılar yaaa müdür benden aldı 40 yıllık öğretmen arkdşa verdi rahat etsin diye ben dee baktımmm hep ben olumlu düşünüyormuşum hakkımı hella etmiyorum tam kaymak zamanında gıcıklığna aldılarrrr.. bu yüzdennnn bence onlara endeksleme inan senin benim onları düşündüğmüz kadar onlar bizi ve çocukalrı düşünmüyorlar... maalesef bacımmm... hadi bakalımmmmmmm....

benim yumurtlama sezonummmm
amaaaa başka planlarla doluyummmmmmmmm ne etsem yaşımda geçcek aldığım kiloları da veremem ne kadar geç hamile kalsam o kadar da kötüüü... amannnnnnnnnnn karmaşadayım eşimdeee sallamıyor gibi pek...

deme yaaaaa kolaymı gerçektennnn... ben sanırım bu erteleme hastalığım vajiyle oluştu bende ve gitmiyor gibi ne beyinmiş bendekide ... yaaa çok saçma ama ne giyinmek rahat olurrrr cidden açıyolarmı bacakalrı ayırıp bağlıyolarmııııııııı o saçma yereeee ufffffffffffffffffffff

cnm nerden alcam ki o testi

Canim eczaneden yada internetten alabilirsin eczanede tanesi 10-12 lira arasinda.ben gittigidiyordan 30 tane testi ve 20 tanede gebelik testini 27,90 tl ye aldim.kargoda bedava.internette daha uygun kullanmak istersen internetten al.markasi laqou ile baslayan biseydi zaten sitede aramada cikiyo hemen.

yok canım yaa bağlama falan yok.ben dediğim gibi iki yere gittim.ilkinde biraz tedirgindim ama ikincisinde çok rahattım.emin hiç sıkıntılı değil.sadece soyunmak biraz sıkıntı ama o zamanda doktor yanında olmuyor sen oturuyorsun ve üstüne bir bez kapatıyorsun. ben hiçbirşey hisstmemiştim canım..inşallah sende korkmadan halledersin:)bu arada ben bayan doktor tercih etmiştim o da daha rahatlatmıştım.erkek doktor da bu kadar rahat olurmuydum bilmyorum.
2.sınıfları okutuyorum canım ve ben olmazsam ücretli gelir onu da bulabilirlerse bayaaa boş kalırlar ama napalım bebiş için bazı şeyleri göze alıcaz.
bu arada yaş kaç senin canım.

hmmmmmm pakizecimmm 2ler 2 yıl dişini sıksan yada 4 ün ortasında bıraksannn iidirde neyse artıkk bulsunlar ücretliyiii bende 27 yaş senin kaççç allahasennnnn çokmu geç kalyorum ben asıl yapma zamanı belkide Allah vermeyecekkkk offf offfff şu jinekologa gideydim biiii bende tabiki bayannnnnnn seçiyorummm vallaaa daha bir kez bile dr a gitmeden ankaradaki tüm bayan jinekologları sayabilirim okadar araştırdım ki korkuyorummmmmm amaaa..... üzerne örtü örtüyor yaaaa öle radyolojideki ultrason gibi çok bakmadanmı yapyor..... yani bende göğsümde kitle vardı o zamannnn baktırdım genel cerraha da ultrasonada mr a da o bile soğuk soğuk terletti beniiiiiiiiii bunda bayılırım galibaaa

bilemiyorum ki canım radyolojide ultrasona girmedim.ama düşün 3 sene sevgili olduğum adamla birlikte olamazken kadına bacaklarımı rahatlıkla açtım.sadece tedirginlik vardı.hatta ikincisinde nolduğunu bile anlamadan tama dedi yani.hiç korkulacak bişey değil.ilişki durumu bile daha zor benim için hala:))))hımmm bende 35 i geçtin sandım geç kaldım deyince dur yaa daha çok genciz:))))tam bebiş büyütcek yaştayız işte...

hahahaaa komiktiii bendeeeee de kolay olur inşlh öyleee yaaaaa yoksa sevgili oldum evlendik 3 yılı devirdik ancaaaaaaaaa... anlayacağın şimdi çocuk desemmmmmmm 3 yılı bulurrr ben baya yavaşım.... hoş dimi ya gencizzzz acaip gaz verdin pakizeeee 30 a dek yolu var dimiiiiiii:)

tabi canımmm ya takvimler 30 u gösterince alarm çalmaya başlar.:)bizimki de ondan çalıyor biraz.eşimin yaş 32 .3 çocuk falan olursa 3.sü dede der artık bana diyoo.
onu da anlamıyorum hem çocuk istiyor hem de çokkk yavaşş.allah hayırlısını verir inşallah sevgili dünürüm.bak arayı açmayalım benimki kız olursa seninkinden fazla büyük olmasın bak.)

kızlar az önce bi kadın doğumcudan randevu almak istedim ama bi yanım al diyo bi yanım alma bu ayda gecsinde ondan sonramı alsam aceba son 3 aydır gecikiyo ya adetlerim bakalım bu ayda cok gecikirse o şekildemi gitsem aceba bide cok gec tarihe randevuları var belki o gün adetli olursam ultrasona bakabilirmi aşağıdan bakamnaz zaten de karından da baktıgında sorun cıkarmı anlasılırmı yani bişey olup olmadıgı

kızlar benim de evliliğim önumuzdeki ay 2 sene olacak.gecen ay bu vajınısmus belasından kurtuldum.gercekten bu kadar basit bırsey ııcın ne kadar zaman kaybetmısım ne kadar acı cekmısım.neyseki hersey gerıde kaldı bu kabustan uyandım.sımdı bır bebek diliyoruz eşimle.evimize bir melek diliyoruz.reglim ayın 7snde bitti.umarım dileğimiz bu ay gerceklesir.Allahım benim gibi isteyen herkese hayırlı,sağlıklı birer melek nasip etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…