Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

incii hızlanma meselesi halloldumu sizin? bizde hala aynı şeyi aşamadık bu şartlarla nasıl bebiş olacak

pakizecimmm evet gece aniden çıkmış gibi oldum kusura bakma bacımmm... bakalımmmm kız olursaaa sorun değilll :) yahu bende kocamdan nerdeyse 1 yaş büüyüğümmmm biz oğlumuzu veririzzz.... ama kızım olsun ya benimmmmm.... en azından 6 yıl sonra evin tozlarını aldırırım

yahuu hazalcım tammm 12 gündür hergün radevo alıp iptal ediyorummmmmmm... ama ha gayret yarınnnnnnn artıkkkk gidecemmmmmmm kadındoğumcuyaaaa uffffff acaip kasyorum kendimiiiiii acaip çekiniyorum korkuyorummmmmmmmmmm ufffffffff keşke dediğin gibi sadece karından baksaaaaaa
yarın ya gidebilecem yoksaaaa değme hal gidememmmmm zoraki doğum a dekkk gidememmmm yarınnnn kesin kez gitmeliyimmmmmm bana daaaa yardımmmmmmmm kızlarrrrr vallaaaaa acaba kasgevşetici içsemmmm rahatlatırmıııı relax hale soakrmııı yaaaa ne etsemmmm bideeee bu jinekologa gitmeden önceeeki gece gün c.... birleşmeeee yapmamak mı gereiyormuşşşşş ne etsemmmm

kızlarrrrrrrrrrrrrr evlilik yıl dönümümüzzzzzzzzzzzzz bugunnnnnn

incii hızlanma meselesi halloldumu sizin? bizde hala aynı şeyi aşamadık bu şartlarla nasıl bebiş olacak

Yok canım ya tama manasıyla aşamadık ama sorun surda biz 20gün oluyor daha yapmadık aşamadık yorgunmus ben anlamadım gitti 15ten önce yapmıyoruz.sık sık yapıp alışmak gerek.ama içine almada gitgel yapmada sorun yok aşırı hız yaptırıyorum haftaya perşembe dr gitcem. Biz dışarda tam boş.. seviyesine geliyor hızlanarak tam o esnasında da içime alıyorum oraya boş.. napalim öyle çare bulduk :)) ayda iki kez olunca.sonuçta bu oluyor.sen kaç gunde ilişki yasiyonuz

Ya bizde aynı dışarda boş seviyesine gelip sonra içime alıyorum ama normali bu değil sonuçta. Kritik haftada 3 kere denedik bakalım nolcak bende birde tiroid var dra gitmek gerek ama korkuyorum( yine vajili Halim gibi oldum sanki daraldım

Canim psikolojik degilde hayirlisi olsun.. Tabiki biraz daha alismak daha iyi olurdu.. Ama nasip canim esinle anlasabilirsn bu konuda

Geçmis olsn canim dikkat et.. Inanirim :) Bambaska bi duygudur o :) Rabbim herkese yasatsin InsAllah..
Bende bisey yok cnm :) Müzikle geçiriyorum vaktimin çogunu.. Kafam dagiliyo..
Ara sira ugra :) Yaz halini, tecrübelerini :) Ihtiyacimiz olcak bizlerinde Allahin izniyle..

Öncelikle yürekten Amin diyorum :)
çok geçmis olsun.. Bende bi düsük yasadim ve düsük sonrasi çok gerilemistim.. zaten kanamam vardi ve uzun süre iliski olmamisti.. E doktor kontrolu altindaydim ve sürekli alttan muayene, o aletler, elle kontrol etmeler.. Iyice bunalima girmistim..
Ama Allaha sükür kisa bi egzersiz sonrasi (10cm aparatla 5 dkk çalisarak) düzeldi.. Hiç korkma, bikez yendik, bikez gördük ne oldugunu aci olmadigini.. Allah sifa versin ayrica öteki sorununuz için..

Amin canim msllh ya Daha dün gibi hatirliyorum seni hamileler arasina yazdigimi. Iyi olmaniza çok sevindim.. Cinsiyeti belli oldumu canim nasil gidiyor??

Eger bebeyagi ile tamaminda sorun yasamiyosan senin sorunun islaklik olmamasidir bence.. Su bazli kayganlastirici kullanabilirsin.. Spermleri yavaslatiyormus ama engel degilmis hamilelige.. Yada ön sevi.myi uzun tutup kendin saglamalisin islakligi..

Bencede dikkat et egzersiz yapabilirsin ama dikkatli ve yavas egzersizler.. Kosmak iyi olmayabilir..

Canim herkeste ayni olmayabilir.. InsAllah düzelecek.. Allaha sükür düsmeye devam ediyor..

Ben hamile degilim ama sorunu cevaplayabilirim :) Düsük yapmadan önce dogum kontrol hapini birakinca 2. ay hamile kalmistim.. Bikaç sitede okudum; doktorlara göre 35 yas alti 1 sene 35 yas üstü en fazla 6 ay sonra doktora basvurulmali.. Bence bekle yasin kaç bilmiyorum ama sabirla bekleyin hayirlisi olsun InsAllah

Son düzenleme:

Selam canim :) Allah hayirlisiyla nasip eder Ins..
Reglin epey bi düzensiz herhalde.. Bu sekilde yumurtlamayi tespit etmek zor olur.
Benim sana tavsiyem ovulasyon testleri kullanmandir..

nasılsın canım ne zamandır görüşemiyoruz benim kızım sana takıntılı senin için dua ediyor ne yazmış diye takip ediyor.

Haklisin ablam.. Bana dokunan o insanlarin yaninda kendimi tutamamis olmam, olmamaliydi. Ve düsük olayi.. Yani hep "bebegim düsmeseydi simdi 22 haftalikti" diye geçiriyorum aklimdan.. Telefonda bi program var takip ediyodum gebeligimi.. Onu silmedim mesela açip açip bakiyorum nekadarlik oldu diye.. Yanlis biliyorum ama silemiyorumda.. Rabbim hayirlisini versin uzun zamandir bekleyenlerede nasip etsin en kisa zamanda Ins.. Düsünmemek lazim aslinda, baska seylere verdim kendimi.. Yeni bi enstrümanla tanistim ve vaktimin çogu onla geçiyo mesela.. Bana çok iyi geldi.. Yüce Rabbime sigindim.. O herseyin en iyisini bilir

Araya girmis gibi olmayayim ama (ki oldum bile ) sunu söylemeden edemicem..
Egzersiz olsa demissin ya yahu egzersizden kolay bisey emin ol.. Madem aldin o randevuyu git.. Gerçekten korkulacak birsey yok. Inan bana

Hiç erteleme.. Hemen randevu al ve git..

nasılsın canım ne zamandır görüşemiyoruz benim kızım sana takıntılı senin için dua ediyor ne yazmış diye takip ediyor.

Ayy canim yerim onu benn :) Öp benim için.. Kaç yasindaydi mslhh
Iyiim canim hamd olsun.. Sen napiyosun pek girmiyosun..

Son düzenleme:

Canimmmmmmmm tebrik ederimmmmmmm.. :)
Dilerim çok bekletmeden gelir bebisin
Güzel haberlerini bekliyoruz hayirlisiyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…