Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım durex hamileliği engelliyormu peki? bir de eczanelerde varmıdır?

pakizecim yeni gördüm yazını sayfada çok durmadığımdan ancaaa cevağlayacağım... durex eczanede satılır hatta büyük kozmetikçilerde bile bulunur...

gel gelelim vajiye zararı yok p... de ancak spermlerin hızını azaltabiliyormuşşşş... yani jeller korumaz hamilelikten amaaa hamile kalmayı isteyenlerede yavaşlattığı için yuurtayla spermin birleşimini azaltabiliyormuş.... yani ne desemki pakizecim nasippp biri korunur korunurrrrr hamile kalırrrrr jel mel etkilemezzz, biri çocuk isterrr yapar yapar jelsiz melsiz olmazzzzzz ya nasip haniiiii.... amaaa yinedeeee hızını azaltıyormuşşşş benden demesiiiii.... ben artık gizliden gizliyeee temmuzdaaa hamile kalmayı istemekteyimmm... ancak okul sezonu içinnnn malummmm :21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

Arkadasim dogum yapti bebegini gormeye gittik.. Cok tatliydi mslhh. Allah hayirli saglikli uzun omurler versn Ins..
tutamadim kendimi, okadar millet icinde zorladim ama tutamadim.. odadan ciktim belli etmeyeye calistim ama rezil oldum herkese :KK14: Hep hayirlisi boyleymis aglama diye avutmaya calistm kendimi ama tutamadim.. Rabbimin gucune gider diye korkuyorum.. hayirlisi herseyin kiziyorum kendime ama engel olamiyorumda.. anliyosunuz beni demi:KK14:

Son düzenleme:
Arkadasim dogum yapti bebegini gormeye gittik.. Cok tatliydi mslhh. Allah hayirli saglikli uzun omurler versn Ins..
tutamadim kendimi, okadar millet icinde zorladim ama tutamadim.. odadan ciktim belli etmeyeye calistim ama rezil oldum herkese :KK14: Hep hayirlisi boyleymis aglama diye avutmaya calistm kendimi ama tutamadim.. Rabbimin gucune gider diye korkuyorum.. hayirlisi herseyin kiziyorum kendime ama engel olamiyorumda.. anliyosunuz beni demi:KK14:

Canim benim uzme kendini.ins Allahim isteyen herkese evlat sahibi olmayi nasip eder.:KK16::KK16:

canım bızıde ağlatma :KK43::KK43: nılayı nasıl ummadıgı anda Rabbım yuzunu güldürdü ise senınde güldürsün inşallah balımmm :KK19:

öncelikle merhaba ,direk soruma geçeyim hamile kalmadan önce ne kadar süre çalışma yaptınız,biz 2 aydır deneme yaptık ama sonuç negatif şimdilik,ne kadar süre deneme yapmak lazım yani kaç aylık süre çocuk denemesi için normal sayılır, bir de doktora görünmeli miyim yoksa birkaç ay daha denemelere devam mı etmeliyiz,sabırsız olmak istemiyorum sadece süreçte normal mi ilerliyoruz yoksa değil mi merak ettim de bilgilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler:KK16:

hayatım üzülme diyeceğim ama biliyorum elde değil sürekli kendimizi tutuyoruz güçlü olmaya çalışıyoruz ama öyle zamanlar geliyo ki kendimize hakim olamıyoruz.duygu patlaması mı diyeyim sinir boşalması mı ne bileyim ama olsun ağlamak üzüntüden de olsa sevinçten de olsa insanı rahatlatıyo bizim de olcak inşallah demek ki daha doğru zaman gelmedi yada rabbim bizi sınıyo belki de ama herşeyin hayırlısı ne diyelim elden gelen birşey yok bekliycez.

öncelikle merhaba ,direk soruma geçeyim hamile kalmadan önce ne kadar süre çalışma yaptınız,biz 2 aydır deneme yaptık ama sonuç negatif şimdilik,ne kadar süre deneme yapmak lazım yani kaç aylık süre çocuk denemesi için normal sayılır, bir de doktora görünmeli miyim yoksa birkaç ay daha denemelere devam mı etmeliyiz,sabırsız olmak istemiyorum sadece süreçte normal mi ilerliyoruz yoksa değil mi merak ettim de bilgilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler:KK16:

hayatım herşeyin normalse yani herhangi başka biyolojik bir sorun yoksa doktor bir yıl beklemek gerektiğini söylüyo ama bence yine de bir doktora görünmende fayda var en azından hamileliğe engel olabilecek bir durumun olup olmadığını öğrenmiş olursun.

hayatım üzülme diyeceğim ama biliyorum elde değil sürekli kendimizi tutuyoruz güçlü olmaya çalışıyoruz ama öyle zamanlar geliyo ki kendimize hakim olamıyoruz.duygu patlaması mı diyeyim sinir boşalması mı ne bileyim ama olsun ağlamak üzüntüden de olsa sevinçten de olsa insanı rahatlatıyo bizim de olcak inşallah demek ki daha doğru zaman gelmedi yada rabbim bizi sınıyo belki de ama herşeyin hayırlısı ne diyelim elden gelen birşey yok bekliycez.

Elbette olur Allahin izniyle.. benim zoruma giden kaybettigim bebegimi unutamamak.. herseydemi gelir insanin aklina.. benden snra hamile olan arkadaslar cok etrafimda ve onlar icin cok sevnsemde kendi adima cok uzuluyorm ozeniyorum :KK43: suan resmen 4 ayim kalcakti doguma.. 6 ayliktm. unutmak istiyorm hatirlamak istemiyorm artk..

Elbette olur Allahin izniyle.. benim zoruma giden kaybettigim bebegimi unutamamak.. herseydemi gelir insanin aklina.. benden snra hamile olan arkadaslar cok etrafimda ve onlar icin cok sevnsemde kendi adima cok uzuluyorm ozeniyorum :KK43: suan resmen 4 ayim kalcakti doguma.. 6 ayliktm. unutmak istiyorm hatirlamak istemiyorm artk..

O kadar iyi anliyorumki seni..bi tarafın seviniyor diğer tarafın sistemsiz bi şekilde aciyo kiskaniyo ozeniyo ama rabbim büyük hazinesinde yok değil bizlerede nasip edecek ınş.uzmen kendini bak bende regl oldum zaten

Yeni batma 8ocak ; ((

uzulme canım herkezın bır olmuyor ama ben tam 10. ayımda hamıle kalabıldım

biliyorum ne kadar üzülme desekte boş.ama rabbim ummadıgın anda nasip ediyo inan bana.herşeyin hayırlısı dilerim en kısa zamanda bu mutlulugu sende yaşayacaksın

selamlar nabersiniz bizde bebk istiyoruz artık gecen ay vajiyi yendim ama doğru düzgün bi birleşme olmadı gecen ayın 13ünde regl oldum ama benimki son 3 sydır cok gecikiyo 22 gün felan kadar aceba bu ayda gecikirmi ve yine ayın 13 ü gibi olursam tahmini ne zaman ilişkiye girsem bebek olma sansı var kusura bakmayın bu konularda bilgisizim biraz

Canım kardeşim benim, anlamaz mıyız...Eminim hepimizin başına gelmiştir bu tür olaylar. Hastane odasında kendimi zor tutup hastaneden çıktıktan sonra hıçkıra hıçkıra ağladığımı biliyorum, işyerimde arkadaşım hamileyim dediğimde wc'ye kapanıp kapanıp ağladığımı biliyorum...Bunlar kıskançlık değil, onlar adına tabiki seviniyorsun ama kendi adına kahrediyorsun. Ama sen bu kadar kafaya takma, zaten çok gençsin, uzun yılların bu uğurda gitmemiş. Belki düşük olayından da çok etkileniyorsun. Canım benim gebeliğin ilk zamanlarında düşen bebek biliyorsun zaten sağlıksız bebek. Zamanı geldiğinde, hayırlı, sağlıklı bir bebeğin olacak eminim

selamlar nabersiniz bizde bebk istiyoruz artık gecen ay vajiyi yendim ama doğru düzgün bi birleşme olmadı gecen ayın 13ünde regl oldum ama benimki son 3 sydır cok gecikiyo 22 gün felan kadar aceba bu ayda gecikirmi ve yine ayın 13 ü gibi olursam tahmini ne zaman ilişkiye girsem bebek olma sansı var kusura bakmayın bu konularda bilgisizim biraz

Merhabalar, canım ben bu linkten hesaplamıştım. İlk denememizde olmuştu.

http://www.kadinlarkulubu.com/portal/hesaplamalar/ovulasyon-yumurtlama-tarihi-hesaplama

Oraya adet tarihimizin ilk gününümü yoksa son günümü vede ben son 3 aydır 25 gün gecikmeyle oluyorum normalde tam 1 ay gecince oluyordum ne yazmam gerek sence

tamam canım cok sağol artık gecen ay reglden sonra bişe olmadı ama fazla bu ay tam gününe getirip yapmak istiyorum inşallah hayırlısıyla olurr

Canim bende 2 aydir bebek icin ugrasiyorum yumurtlama gununu de takip ediyorum ovulsyon takvimlrrinden ama olmadi.bu ay ovulasyyon testi aldim yumurtlama gununu tam yakalamak icin cunku benimde adetlerim duzensizlesti.sende ovulasyon testi kullanabilirsin adetin duzensiz ise yumurtlama takibi icin.

X