Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

gülsevdaaam cnm sımdı senın gbı snowflaken gbı bende bir melek diliorum rabbım,den hayırlı zamanlarda ınsallah....

inşallah canım :KK19: ama önce bı jınekolog doktora gıdıp muayene olsan hamılelıgın hem gonul rahatlılıgı ıle gecer hemde bı korkunu daha alt etmıs olursun :KK66:

canım ben kac kez muayene oldumyaaa yesım hanıma :)

ay ben onu unuttum aferım bana demır ve kan dusuk bende gebelıkten dolayı unutkanlık hat safhada dıyıp kıvırayım:)
ıyı işte ne guzel artık yuzde yuz hazırsın artık önümüzdeki maçlara bakalım :)
atak beklıyoruz senden artık :)

Son düzenleme:
ay ben onu unuttum aferım bana demır ve kan dusuk bende gebelıkten dolayı unutkanlık hat safhada dıyıp kıvırayım:)
ıyı işte ne guzel artık yuzde yuz hazırsın artık önümüzdeki maçlara bakalım :)
atak beklıyoruz senden artık :)
estağfurullah kolaymı oğlan anası olmak şekeriim:KK1::KK1:isim buldunmu cnm ben şimdiden düşünüorum şaka gbi:26:doğmamış uşağa biçerler ben olmamış uşağa don biçiyorum:KK1:

4300 den 3517 ye dusmus beta hcg, ctesi gunune kadar daha hizli bir dusus olmasi lazim. Hayirlisi artik, hemen haber vereyim dedim ogrenir ogrenmez.

...........................................................

Son düzenleme:
İyi diyelim iyi olalim, benim badimdan dert eksik olmuyor. Rabbimin zoruna gitmesin, bir oylebirgecerzamanki bir ben :). İnsallah iyi olur hetsey.

estağfurullah kolaymı oğlan anası olmak şekeriim:KK1::KK1:isim buldunmu cnm ben şimdiden düşünüorum şaka gbi:26:doğmamış uşağa biçerler ben olmamış uşağa don biçiyorum:KK1:

bende evlenmeden ısım belırlemıstım erkek ısmını sagolsun kaynım kaptı
sımdılerde mücahid ismi dilimde ama daha bellı degıl canım

4300 den 3517 ye dusmus beta hcg, ctesi gunune kadar daha hizli bir dusus olmasi lazim. Hayirlisi artik, hemen haber vereyim dedim ogrenir ogrenmez.

canım duamdasın hep senın ıcın namaz kılıp dua ettım yasadıkların bıranonce gecmıste kalır inşallah hayırlısıyla :KK43:

İyi diyelim iyi olalim, benim badimdan dert eksik olmuyor. Rabbimin zoruna gitmesin, bir oylebirgecerzamanki bir ben :). İnsallah iyi olur hetsey.
dertsiz kulmu var cıleklım bugunlerımıze sükürler olsun...ben ınanıorum sen cok kısa surede düzeliceksın o kadar kişi senın ıcın kalpten dua edıoruz cnm....

bende evlenmeden ısım belırlemıstım erkek ısmını sagolsun kaynım kaptı
sımdılerde mücahid ismi dilimde ama daha bellı degıl canım
mücahid güzelmiş merak ettım kaynının kaptıgı ısmı:) bende kapabilirim bellimi olur nasılsa elti deiliz:))

canım dualarımdasın ... inşş hızlı bi düşüşle sıfırlanır bhcg... başımdan dert eksik olmuyo diye düşünme sen inançlı birisin dua et bolca.. Rabbim acil şifalar versin.. bugünleri unutturacak, sizleri çok mutlu edecek hayırlı bi evlat versin...

dertsiz kulmu var cıleklım bugunlerımıze sükürler olsun...ben ınanıorum sen cok kısa surede düzeliceksın o kadar kişi senın ıcın kalpten dua edıoruz cnm....

mücahid güzelmiş merak ettım kaynının kaptıgı ısmı:) bende kapabilirim bellimi olur nasılsa elti deiliz:))

esad canım daha 6 7 yıl oncesınde delı gıbı ogluma ıstıyordum al kap begendıysen :) once bı hamıle ol cınsıyetı ogren
bak naslıda ısımde secıcı olcan karar vermek zor cıdden :)

anaaaaaaaam ben geldiiiiiiiim:KK1::KK1: diğer topıktede yazdım buraya da yazıyım kopyalamayı beceremıomda:) sizler benım hayatımın en sancılı en agrılı dönemının en güzel meleklerısınız sizleri cok sevıorum ...gulsevdam canım benım sen benım ıcın cok farklısın senı tanımayı cok ısterım ınsallah nasıp,cıleklım güzel temız yureklım rabbım tez zamanda senı feraha kavustursun amıın,zealea hayranım sana kaybolan yılları her dınledıgımde aklımdasın:) elvan hemserımm:)snowflaken annelık yılın annesı:) beyazlaele canımm ablamm benım:KK16:,belıt,canımsın sen bana yesım hanımı tanıttın,ıncı,oceans,yavuz,facar nerdesın bılmıorum ama zaman kaybedıosun,yaramazpisi,nacıss,turguazz cnm doktordasım:),ayyy unuttugum varmı bılmıorum özür eger varsa hepınızı cooooooook sevıoruuuuuuuum:KK16:

:KK52::KK52: sükür bu günleri gördük, detaylari isteriz hihi.
cok sükür benim gibi müzelik olmadin umuut, bu illetle gecen her saniye "kaybolan yillar" ama gecti, bitti. bundan sonra sadece sappi sappi halay var. insallah dogru zamanda :emir_bebek: haberini de verirsin. artik hayalini kurmak en azindan hayal degil. :nazar:

canımsın cıleklım cok tesekkurler benım ıcın halay cektınya daha ne olsun:)yüzün hep gülsün cıleklım rabbım seni her türlü sıkıntıdan korusun kollasın şifa versın ıns... cümlemizi ınsallah...

coktaaaaaaan ayarlamıstım bu avatarı cnm saol...sımdı hamıs avatarlarında gözüm:)ınsallah hayırlısı...suan ilişkiden cok, dur giriyo oynama kıpırdama bı sanıye şöyle dur bak sakın iitme tarzında olay:KK1: alısıcam ınsallah.....

Ayy :KK9::KK9: Ayni zamanlardan geçiyoruz canim.. Ancak komut veriyordum zamanla onlarda geçiyor.. en kisa zamanda alisirsin Ins.. :) Allah hayirli zamandada melegini gönderir InsAllah, genel muayene git ol jinekologta dicektim ama olmussun hemde defalarca tebrik ediyorum seni :)

anaaaaaaaam ben geldiiiiiiiim:KK1::KK1: diğer topıktede yazdım buraya da yazıyım kopyalamayı beceremıomda:) sizler benım hayatımın en sancılı en agrılı dönemının en güzel meleklerısınız sizleri cok sevıorum ...gulsevdam canım benım sen benım ıcın cok farklısın senı tanımayı cok ısterım ınsallah nasıp,cıleklım güzel temız yureklım rabbım tez zamanda senı feraha kavustursun amıın,zealea hayranım sana kaybolan yılları her dınledıgımde aklımdasın:) elvan hemserımm:)snowflaken annelık yılın annesı:) beyazlaele canımm ablamm benım:KK16:,belıt,canımsın sen bana yesım hanımı tanıttın,ıncı,oceans,yavuz,facar nerdesın bılmıorum ama zaman kaybedıosun,yaramazpisi,nacıss,turguazz cnm doktordasım:),ayyy unuttugum varmı bılmıorum özür eger varsa hepınızı cooooooook sevıoruuuuuuuum:KK16:

canımsın yaaa bızde senı cok sevıyoruzzzz gozun aydınnnnnn:KK64::KK64::KK64::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

canım cok gecmıs olsunnn tez zamanda ıyılesırsın ınsallahhh kendıne cok dıkkat ettttt ben pek gıremıycem bu aralarrr memleketıme gıdıcemmmmm bızı merakta bırakmaaaa canımmm

önce vajinismus bununla birlikte bi gebelk ve aynı zamanda bi kürtaj. şimdi 3 aylık korumam bitiyor. veee vajinismusu tyenmiş biri olarak bir bebek istiyorumm.Rabbim inş izin verirse

X