Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Keşke herkes sizler gibi olabilse:KK43: dün ark.oturmamız vardı.ve ark.hamile haberini verdi okadar sevindimki anlatamam.ama bi taraftan da moralimi bozdular.benden önce evlenmiş bi arkadaş daha var ve biz can cigeriz yani düne kadar ben öyle sanıyordum.diğerlerinin bebisi var.haberi alınca ınş inci ve haticeye de dediler ve o arkadaşım hiç ses etmedi daha işçiye 2yıl olacak ben 3bitiyor dedi.sonra bizimkiler bir grup olur sizinkiler arka arkaya olurda ınş onlarda birbirine ark olur diyorlar ve o çok sevdiğim ark.tan ses cikmiyo hep bana dua edin deyip duruyor o kadar şaşırdım ki :KK43:( ve o an sizlerin daha samimi olduğuna inandım burda herkes birbirine dua ediyor ne güzel ins7aralık regl olmam sun hamile kalsam tepkisi ne olur merak ediyorum karar verdim sigarayı da birakicam zaten çok icmiyorum 6 çöp içiyordum ama onuda icmiycem dualarda unutmayalım birbirimizi...
hayırlısıyla olsun bebişin incim üzülme... arada kıskançlık varsa ve kıskanılan sen isen sevin bence :) sen onlardan bir adım öndesin ki seni kıskanıyolar :) sen bizlerin samimi sözlerini dinle ve doktora git biranönce.. testleri yaptırmalısın.. altı üstü kan vereceksin canımm :KK66:

Selam kızlar nasılsın ben vajiyi yeneli bir hafta oldu bi yandan bebek istiyorum bi yandan istediğime tam emin değilim çünkü bu çok önemli bi karar 3 sene oldu cevrede baskı var ama bi yandan diyorum vajiyi yenmişken 2 ay felan gecsin yada ne biliyim mart gibi felan bebek calısmasına baslayalım karar veremedik bi türlü eşimde bi yandan istiyo bi yandan istemiyoo
sana da aynı öneri doktora görün ve test yaptır hazalcım buarada tebrikler... bi yanınız istemiyosa istemeyen taraf haklıdır diyorum :) biraz zamana ihtiyacınız var demektir.. çevre baskısıyla çocuk yapılmaz çünkü çevren büyütmeycek o bebişi sen ve eşin büyütüceksiniz.. etraflıca düşün ve ona göre karar ver...:KK34: inşallah en doğru en hayırlı zamanda gelsin bebeişlerimiz hepimize de :KK16:

hayırlısıyla olsun bebişin incim üzülme... arada kıskançlık varsa ve kıskanılan sen isen sevin bence :) sen onlardan bir adım öndesin ki seni kıskanıyolar :) sen bizlerin samimi sözlerini dinle ve doktora git biranönce.. testleri yaptırmalısın.. altı üstü kan vereceksin canımm :KK66:

sana da aynı öneri doktora görün ve test yaptır hazalcım buarada tebrikler... bi yanınız istemiyosa istemeyen taraf haklıdır diyorum :) biraz zamana ihtiyacınız var demektir.. çevre baskısıyla çocuk yapılmaz çünkü çevren büyütmeycek o bebişi sen ve eşin büyütüceksiniz.. etraflıca düşün ve ona göre karar ver...:KK34: inşallah en doğru en hayırlı zamanda gelsin bebeişlerimiz hepimize de :KK16:

işte o doktora gitmekten nefret ediyorum sevmiyorum doktora gitmeyi gitiğimde cok sey istiyolarmı ne istiyolar mesela testte

Slm kizlar 2 aralikta regl olmam gerekiyodu ama bugun ayin 4 u olmasina ragmen hala olmadim.sanki adet belirtilerimde var gibi ama gebelik belirtileriyle benziyo bu belirtiler o yuzden pek umutlanamiyorum da. Kasiklarimm ve belimde bi agri var bi kac gundur ayrica goguslerimde o kadar agriyo ki elimi falan degdiremiyorum.burada hamile olan arkadaslarda da ilk aylarda bu belirtileri yasayanlar oldu mu? Bi kac gun daha bekleyip test yapmayi dusunuyorum tabi o zamana kadar regl olmazsam.

Slm kizlar 2 aralikta regl olmam gerekiyodu ama bugun ayin 4 u olmasina ragmen hala olmadim.sanki adet belirtilerimde var gibi ama gebelik belirtileriyle benziyo bu belirtiler o yuzden pek umutlanamiyorum da. Kasiklarimm ve belimde bi agri var bi kac gundur ayrica goguslerimde o kadar agriyo ki elimi falan degdiremiyorum.burada hamile olan arkadaslarda da ilk aylarda bu belirtileri yasayanlar oldu mu? Bi kac gun daha bekleyip test yapmayi dusunuyorum tabi o zamana kadar regl olmazsam.

regl 1 gun gecınce ben test yaptırmıstım aynı regl gıbı agrılarım vardı ama uyku halsızlıkde vardı
ıcın rahat olsun dıye yaptır bence canım kan testınde hemen cıkıyor zatı tatılde olmasam ben regl olmamayı beklemeden yaptırcaktım

regl 1 gun gecınce ben test yaptırmıstım aynı regl gıbı agrılarım vardı ama uyku halsızlıkde vardı
ıcın rahat olsun dıye yaptır bence canım kan testınde hemen cıkıyor zatı tatılde olmasam ben regl olmamayı beklemeden yaptırcaktım

Canim cevabin icin tesekurler. Benim gecen ayda reglim 3 gun gecikmisti o zamanda cok umutlanmistim hamileyim galiba die bu ayda oyle olsun istemiyorum o yuzden oldu olacak die bekliyorum 3 gundur yinede garanti olsun die bir iki gun daha bekleyip oyle test yapayim diorum.

shummır canım hayırlı olsun naptın kan testıne gıttınmı?

çileklipudıng baktım ama gelmemıssın bızı haberdar et guzel haberlerle gel ınsallah

elvanımseni çook optum balım:KK16:

shummır canım hayırlı olsun naptın kan testıne gıttınmı?

çileklipudıng baktım ama gelmemıssın bızı haberdar et guzel haberlerle gel ınsallah

elvanımseni çook optum balım:KK16:

gittim canm sonucuda aldim beta hcg 509.83 cikti 4 haftalik dedi doktor son adet tarihim 1 kasmdi nasil 4hafta oldu anlamafm ... cok mutluyum cnm rabbim ins. bebegimi gormeyide nasip etsn.. herkesede bu duyguyu tattrsn ins.

Hosgeldin aramiza.. Geçmis olsun, Aynen önce vajinusmus, sonra gebelik ayni zamanda düsük.. Allah hakkimizda hayirlisini versin Ins tez zamanda kavusuruz meleklerimize listeye ekliyimmi?
Eger listeye eklenmek istiyorsan Bat (beklenen adet tarihi) ve deneme süresini bilmem lazim :KK16:

Evet ekle canım.9aralıkta regl olucam.bekleme süremiz bitiyor.bat olarak 9 ocak mı yazalım

işte o doktora gitmekten nefret ediyorum sevmiyorum doktora gitmeyi gitiğimde cok sey istiyolarmı ne istiyolar mesela testte
testte iki tüp kan alıyolar bu kadar her şey o kanda belli oluyor.. bir de ultrasonla muayene ol eğer çok korkuyosan sıkışık git karından bakıversin dr...

umutlanıdrmak istemem ama gögüslerden belli oluyo daha çok... hayırlısı olsunnnnn bakalım azcık dhaa bekle test yap :)

gittim canm sonucuda aldim beta hcg 509.83 cikti 4 haftalik dedi doktor son adet tarihim 1 kasmdi nasil 4hafta oldu anlamafm ... cok mutluyum cnm rabbim ins. bebegimi gormeyide nasip etsn.. herkesede bu duyguyu tattrsn ins.
tebrikler canım ALLAH taMAMına ERdiRsin :)

testte iki tüp kan alıyolar bu kadar her şey o kanda belli oluyor.. bir de ultrasonla muayene ol eğer çok korkuyosan sıkışık git karından bakıversin dr...

anladım canım olmazsa bi gün işten izin alıp gidiyim kadın doğuma gitcez dimi kusura bakmayın cahilce soru ama napıyım hastaneyle pek aram yok sıkışık derken canım adetliyken felanmı

bu arada elvan kaç gündür yok dikkatimi çekti

canım nasılsın?nedir son durumun?iyi misin?

EVET CANIM GECEN HAFTA PAZARDI ÇOK ŞÜKÜR BİTTİ SONUNDA SEN NASILSIN NASIL OLDUN

canım naptın kan verdin mi tekrar nasılsın iyi misin...

baktım ama gelmemıssın bızı haberdar et guzel haberlerle gel ınsallah

Kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim sorduğunuz için, ben iyiyim, arada hafif hafif ağrılarım oluyor. Doktora en son gittiğimde ağrın olursa gel demişti. Bende regl sancısı gibi ağrılarım var zaten demiştim, bunun üzerine şiddetli olunca gel dedi.
Beta hcg de düşme var ama istediğimiz kadar değil demişlerdi, cuma günü kan vermeye gel dediler ayrıca. Aslında dayanamıyorum, bir fırsat bulsam daha önce gidicem ama hastane çok uzak.
İçimde büyüyor mu? küçülüyor mu? haberim yok, beta hcgnin tekrar yükselmesinden korkuyorum, daha önce düşmüş sonra yükselmişti çünkü. Çok uzun zamandır adet kanaması gibi kanamam var. Beta hcg sıfırlanınca ağrılarda , kanamada bitecekmiş. Bir an önce abdest almak istiyorum artık.

Benden haberler bu kadar, daha güzel haberlerle gelirim inşallah :KK16::KK16::KK16:.

:nazar::nazar::nazar: Allah nazarlardan saklasın, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:.

kızlar bu sabah dayanamayıp gıdıp test aldım yaptım ve sonucu negatif cıktı :KK43: ama hala regl de olmadım bugunle bırlıkte 4 gun oldu gecikeli.

Son düzenleme:
maşallah cnm sat tan hesaplanıca 4 haftalık oluyor zaten saglıkla kucagına al ınsallah

kızlar bu sabah dayanamayıp gıdıp test aldım yaptım ve sonucu negatif cıktı :KK43: ama hala regl de olmadım bugunle bırlıkte 4 gun oldu gecikeli.

hayırlısı olsun cnm bıraz daha bekle sresten de gecıkmıs olabılır

Kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim sorduğunuz için, ben iyiyim, arada hafif hafif ağrılarım oluyor. Doktora en son gittiğimde ağrın olursa gel demişti. Bende regl sancısı gibi ağrılarım var zaten demiştim, bunun üzerine şiddetli olunca gel dedi.
Beta hcg de düşme var ama istediğimiz kadar değil demişlerdi, cuma günü kan vermeye gel dediler ayrıca. Aslında dayanamıyorum, bir fırsat bulsam daha önce gidicem ama hastane çok uzak.
İçimde büyüyor mu? küçülüyor mu? haberim yok, beta hcgnin tekrar yükselmesinden korkuyorum, daha önce düşmüş sonra yükselmişti çünkü. Çok uzun zamandır adet kanaması gibi kanamam var. Beta hcg sıfırlanınca ağrılarda , kanamada bitecekmiş. Bir an önce abdest almak istiyorum artık.

Benden haberler bu kadar, daha güzel haberlerle gelirim inşallah :KK16::KK16::KK16:.

canımbenım inşallah bıran ocne atlatırsın bu gunlerı .dualarımız sneınle

Canım güzel haberlerini bekliyoruz dört gözle...

X