Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ben de netten araştırmaya koyulmuştum ki iyi oldu bu elvancım:))))yani gülen yüz çıkınca 24 ile 36 saat sonra ilişki olacak...

Yani 24 saat sonrasi bulunabilirsin iliskide.. Orda yazdigi gibi, 1 gün öncesi bile iliskide bulunmus olsan tutabilir, sperm ortalama 3 gün, kadinin yumurtasi 1 gün canli kalirmis..

Hosgeldin kiz nerelerdesin özledik seniiii nasilsin ne var ne yok :KK70:

hosbulduk canimm iyiyim cok sükür sen nasilsin? ya ben burayi telefondan hergun takip ediyorum her yorumu okuyorum ama girip yazamiyorum zor oluyor diyee simdi pc basindayim oyle bakiyordum yorumlaraaa sen napiyorsun canim nasil gidiyor hersey yolundadir umarimm :KK16:

trınıty canım senıcok ozlemısım ne guzel senıaramızda gormk

wallahı oyle canım sorma bana kalsa hıc gecmıyor ama sonup baktıgımda 5.aya geldık nerdeyse esımde oyle dıyor futbolcu yapıcam onu dıyor hayırlısıartık...kısmet wallahı once bunu bı doguralım esım 3 dıyo ama bakalım bı taneyle kalmayız tabı ama allah bılır

offff okurken cokkotu allah yardımcın olsun umarın en dogru kararı vermıssındır gelısmelerden haberdar et bızlerı dualarım senınle canım

cnm ben kullandım adetın 10. gunu başla hergun aynı saatte yap cnm

canim bende hepinizi ozledim yaaa eskiden olsa hep konusurduk ne guzel ama artik herkesin isi gucu var pek gorusemiyoruz eskisi gibi ama sürekli takip ediyorum burayii :KK34: masallah canim oglun olcakmis cok sevindim Allah sagsalim kucagina almayi nasip etsin insallahhh :KK16::KK16::KK16:

hosbulduk canimm iyiyim cok sükür sen nasilsin? ya ben burayi telefondan hergun takip ediyorum her yorumu okuyorum ama girip yazamiyorum zor oluyor diyee simdi pc basindayim oyle bakiyordum yorumlaraaa sen napiyorsun canim nasil gidiyor hersey yolundadir umarimm :KK16:

Iyiyim canim bende, hersey yoluna girecek zamanla Allahin izniyle canim.. :KK16::KK16:
Anladim çalisiyomusun yoksa evdemisin..
Alisabildinmi canim, bi ara bel agrilarin vardi geçtimi..

Iyiyim canim bende, hersey yoluna girecek zamanla Allahin izniyle canim.. :KK16::KK16:
Anladim çalisiyomusun yoksa evdemisin..
Alisabildinmi canim, bi ara bel agrilarin vardi geçtimi..

insallah biz neleri atlattik hep birlikte bugunlerde gecer elbet.. evdeyim canim calismiyorum oyle boyle geciyor günler.. bel agrilarim gecti cok sükür alistim da sayilir ama tam oturmasi icin 1sene lazim belkidee nisanda yenmistim vajiyii :KK31::KK31: sen naptin alistin mi canimm ?

insallah biz neleri atlattik hep birlikte bugunlerde gecer elbet.. evdeyim canim calismiyorum oyle boyle geciyor günler.. bel agrilarim gecti cok sükür alistim da sayilir ama tam oturmasi icin 1sene lazim belkidee nisanda yenmistim vajiyii :KK31::KK31: sen naptin alistin mi canimm ?

Geçecek InsAllah :KK16: Sevindim düzelmene, bende mayista yenmistim eh iste pek alismis sayilmam.. dedigin gibi tam oturmasi biraz daha zaman alcak herhalde.. ara verince zor oluyor..

Geçecek InsAllah :KK16: Sevindim düzelmene, bende mayista yenmistim eh iste pek alismis sayilmam.. dedigin gibi tam oturmasi biraz daha zaman alcak herhalde.. ara verince zor oluyor..

aynen oyle canimm neyse sonra gene gorusuruz insallah ben cikiyorum canim optum iyi geceler :KK16:

ben geldimmmmmm
canlarım benim çoook uzun zaman oldu gelemedim
bebek aylardır olmayınca artık doktora gittim eşim test yaptırdı şükürler olsun sorun çıkmadı ve bende muayene oldum enfeksiyon varmış bende ilaç verdi birde hamileliği kolaylaştırsın diye dostinex verdi inşaallah olumlu sonuç alırız.
çileklipuding canım çok üzüldüm ALLAH sabır versin
elvanım canım napıyorsun nasılsın?

anladım canım tşk ederim çok açıklayıcı olmuş:) 7. günü başlıycam denemeye... dr a gittim canım bütün testleri yaptırdım kan idrar.. sadece prolaktinim çok az bişey yüksek çıktı.. prolaklaktin normalde gebeliğe engelmiş ama çok yüksek olmadığı için o kadar da sorun değil dedi dr...bu ay kendime söz werdim bu kürü deniycem ve gün aşırı çalışmaları sürdürücem:)))))) artık bundan sonra olmazsa dr gittim detayına inecem...

önemli değil cnm:)))) iyi yapmışsın doktora gitmekle testlerini yaptırmışsın..bende bu kürü eylülden beri yapacaktm anca bu ay kesin yapacm dedim başladım..dr bende gidecm ama vajidn sonra alışmak istedim şükür rahatım o arada aslında çok bebek istediğim zamanlr oldu ama alışmak daha önemli onu anladım insan çok rahatlıyo atlattım şükür diyorum..her gün şükrediyorum kurtulduğuma ve alıştığıma...
eşim benim bana bu ay olmazsa beraber gidelim muayenemizi olalım özelde dr takibinde gebe kal diyor..nasipte yoksa bu ay bebek eşimin dediğini yapacm...
evt cnm serbest bırak kürünü yap gün aşırı devam:KK1::KK1::KK1::KK1: zaten gelecekse geleck zamanı var diyorum ben herzaman merak etme şeker...

yeni öğrendim canım cok üzüldüm Rabbim tez vakit şifanı beden sıhhatini versin canım..
senın ıcın ozel hacet namazı kılıp dua edıcem müminin mümine temiz agızla ( onun hakkında dedıkodu yapmadıgı ) yaptıgı dua kabuldur buyrulur
umarım dualarımız kabul olur canım ...
Aminnn canım, çok büyük güç verdiniz bana inanın :KK19: :KK19: :KK19:.

çok geçmiş olsun canım...dualarımız seninle...

Sağol canım teşekkür ederim :KK48:.

çileklipuding canım çok üzüldüm ALLAH sabır versin
Sağol canım, bende sabırlı olmaya çalışıyorum :KK54:. eşinde sorun olmamasına çok çok sevindim (bundan çok korkuyordun çünkü).

bende bi topic acıcam yakında vajınusmusu yenıpde bosanmak ısteynler dıe:S:S:s of bıktım bıktım en basından belliydi bizim sorunlarımızın vajınusmusla alakası olmadıgının cok daraldım bunladım cok nankor ve ahlaksız bı kocam var ama bosanmayıda beceremıorum o kadar g.zekalıyım ben işte.herseye ragmen bu adamla devam edıorum ne varsa.ayın onbırınde mahkememız var hala cok kararsızım belkıde benm ıcın bu sans kendıme ole kızıorumkı nısandan doncektım caydım ıkı gunluk gelınken cıkıp gıdıcektım caydım her turlu ezdı benı gıttım gerı dondum artık tahammulumde kalmadı sizlerden de cok özur dılıorum bole guzel topiğe bole seyler yazdıgım ıcın ama sıkıntı bogazıma kadar cıktı içim şişti kendimi tanımak imkansız oldu bana
sorunlarınız ne bilmiyorum ama biraz zamana ihtiyacınız var. Çocuk düşünmüyorsunuz bildiğim kadarıyla. Biraz daha zaman lütfen, yeni evlendiniz çünkü.

offff okurken cokkotu allah yardımcın olsun umarın en dogru kararı vermıssındır gelısmelerden haberdar et bızlerı dualarım senınle canım

sağol canım, yarın test yaptırıcam, inşallah düşmüştür, hatta sıfırı görsem çok mutlu olucam :KK31:.

Diger topikte yazdim ama her yere her yerlere yazmak gelio icimden ......KURRRRRTULLLLLDUMMMMMM....SUKURLER OLSUN...:))))

Simdi okuyabildim cok uzuldum ..ama sen uzulme cnm rabbim seni sinamaya devam edior dualarim seninle inaniorumki her sey cok guzel olucak ...sen cok seviorum ..rabbim seni feraha kavustursun amiiin..

X