Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

cileklipuding =(, off söylemek istedigim cok sey var ama nutkum tutuldu. dualarimdasin, gerci aldigin hayir dualari yeter... cok gecmis olsun, umarim en kisa sürede degerlerin düser, bütün bu yasadigin sikintilar hic bir iz birakmadan silinir gider. sana güc ve sabir diliyorum.

Diger topikte yazdim ama her yere her yerlere yazmak gelio icimden ......KURRRRRTULLLLLDUMMMMMM....SUKURLER OLSUN...:))))

ohhhhhhhhh hadi geçmiş olsun canım...... çokkk sewindim:)))))))))))) bu halay falan işaretleri nerden yapılıyo bilmiyom bilsem halay çekecem ama...:))))))

ben geldimmmmmm
canlarım benim çoook uzun zaman oldu gelemedim
bebek aylardır olmayınca artık doktora gittim eşim test yaptırdı şükürler olsun sorun çıkmadı ve bende muayene oldum enfeksiyon varmış bende ilaç verdi birde hamileliği kolaylaştırsın diye dostinex verdi inşaallah olumlu sonuç alırız.
çileklipuding canım çok üzüldüm ALLAH sabır versin
elvanım canım napıyorsun nasılsın?

Hosgeldinnnnnnnnnnn :) sonuçlarin iyi çikmasina çok sevindim:nazar:
Allah yakin zamanda nasip etsin InsAllah birdaha kaybolma :KK20:
Napiyim canim ya, yuvarlanip gidiyorum :emir_bebek: :KK9: Saka bi yana, hastalaniyorum herhalde, sabah beri bogaz agrisi, kafa agrisi :KK14::KK14::KK14::KK14:
Sn napiyosun

Ben sabit oluyor sanirdim.. Degilmis meger.. Cnm eger müsaitsen msn gelebilirmisin, birsey sormam lazim.. Özelden yazamiyorum su 10dkk beklemek varya..
ayy balımm yenı gordum ozelden yazdıgınla mı alakalı?acayımmı sımdı?ben pek acmyıorum da msn:26:

bende bi topic acıcam yakında vajınusmusu yenıpde bosanmak ısteynler dıe:S:S:s of bıktım bıktım en basından belliydi bizim sorunlarımızın vajınusmusla alakası olmadıgının cok daraldım bunladım cok nankor ve ahlaksız bı kocam var ama bosanmayıda beceremıorum o kadar g.zekalıyım ben işte.herseye ragmen bu adamla devam edıorum ne varsa.ayın onbırınde mahkememız var hala cok kararsızım belkıde benm ıcın bu sans kendıme ole kızıorumkı nısandan doncektım caydım ıkı gunluk gelınken cıkıp gıdıcektım caydım her turlu ezdı benı gıttım gerı dondum artık tahammulumde kalmadı sizlerden de cok özur dılıorum bole guzel topiğe bole seyler yazdıgım ıcın ama sıkıntı bogazıma kadar cıktı içim şişti kendimi tanımak imkansız oldu bana
canım cok uzldum allah yardımcın olsun ıyı dusun cocugun yok ıyısını kotusunu dogrusunu yanlsıını dusun ve hayırlı kararlar ver ınsallah
canim bende hepinizi ozledim yaaa eskiden olsa hep konusurduk ne guzel ama artik herkesin isi gucu var pek gorusemiyoruz eskisi gibi ama sürekli takip ediyorum burayii :KK34: masallah canim oglun olcakmis cok sevindim Allah sagsalim kucagina almayi nasip etsin insallahhh :KK16::KK16::KK16:
evet cnm bend cok ozeldım eskı gunlerı unutmamamak hatırlanmak bıle cok guze:KK16:
sorunlarınız ne bilmiyorum ama biraz zamana ihtiyacınız var. Çocuk düşünmüyorsunuz bildiğim kadarıyla. Biraz daha zaman lütfen, yeni evlendiniz çünkü.

sağol canım, yarın test yaptırıcam, inşallah düşmüştür, hatta sıfırı görsem çok mutlu olucam :KK31:.
ayy hadı ınsallah hemen hemde hemen haber ver bıze ınsallah dusmustur

Diger topikte yazdim ama her yere her yerlere yazmak gelio icimden ......KURRRRRTULLLLLDUMMMMMM....SUKURLER OLSUN...:))))

umuttttttttttttt supersinnnnnnn:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:herkeze herseye ınat sonunda bıtıı sende kurtuldun senı gonulden tebrık edıyorum canım benımm

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ayy balımm yenı gordum ozelden yazdıgınla mı alakalı?acayımmı sımdı?ben pek acmyıorum da msn:26:

canım cok uzldum allah yardımcın olsun ıyı dusun cocugun yok ıyısını kotusunu dogrusunu yanlsıını dusun ve hayırlı kararlar ver ınsallah

evet cnm bend cok ozeldım eskı gunlerı unutmamamak hatırlanmak bıle cok guze:KK16:

ayy hadı ınsallah hemen hemde hemen haber ver bıze ınsallah dusmustur

yok canim açmana gerek yok, halloldu.. Dünle alakaliydi, özelden yazdigimla :KK16::KK16:

Umuut cok sevindim, ne kadar merak ettim seni bir bilsen! Evde net yok, cepten goriyorum, yarin esimin is yerine ugrarim, ordan halayini cekerim artik. Masallah, Allah baska sıkıntı gosyermesin aminnnn :)))))).

Hosgeldinnnnnnnnnnn :) sonuçlarin iyi çikmasina çok sevindim:nazar:
Allah yakin zamanda nasip etsin InsAllah birdaha kaybolma :KK20:
Napiyim canim ya, yuvarlanip gidiyorum :emir_bebek: :KK9: Saka bi yana, hastalaniyorum herhalde, sabah beri bogaz agrisi, kafa agrisi :KK14::KK14::KK14::KK14:
Sn napiyosun

kuzummm iyiyim bende üstümde sonunda muayene olabilmenin rahatlığı var aylardır enfeksiyon yaşıyormuşum bilmiyormuşum. acaba eşimdemi sorun dedik şükürler olsun Rabbime sorun çıkmadı. işlerim yoğun pek kk ya giremiyordum birde psikolojim bozuluyordu herkes hamile kalıyorda ben kalamıyorum diye ama inan hepsi geçti gitti sorun yok ya Allahım verir nasıl olsa kafamdan attım gitti sonunda.
geçmiş olsun canım bende 2 hafta önce ağır grip olmuştum ilaçlarla zor toparladım dikkat et kendine

anaaaaaaaam ben geldiiiiiiiim:KK1::KK1: diğer topıktede yazdım buraya da yazıyım kopyalamayı beceremıomda:) sizler benım hayatımın en sancılı en agrılı dönemının en güzel meleklerısınız sizleri cok sevıorum ...gulsevdam canım benım sen benım ıcın cok farklısın senı tanımayı cok ısterım ınsallah nasıp,cıleklım güzel temız yureklım rabbım tez zamanda senı feraha kavustursun amıın,zealea hayranım sana kaybolan yılları her dınledıgımde aklımdasın:) elvan hemserımm:)snowflaken annelık yılın annesı:) beyazlaele canımm ablamm benım:KK16:,belıt,canımsın sen bana yesım hanımı tanıttın,ıncı,oceans,yavuz,facar nerdesın bılmıorum ama zaman kaybedıosun,yaramazpisi,nacıss,turguazz cnm doktordasım:),ayyy unuttugum varmı bılmıorum özür eger varsa hepınızı cooooooook sevıoruuuuuuuum:KK16:

Son düzenleme:
anaaaaaaaam ben geldiiiiiiiim:KK1::KK1: diğer topıktede yazdım buraya da yazıyım kopyalamayı beceremıomda:) sizler benım hayatımın en sancılı en agrılı dönemının en güzel meleklerısınız sizleri cok sevıorum ...gulsevdam canım benım sen benım ıcın cok farklısın senı tanımayı cok ısterım ınsallah nasıp,cıleklım güzel temız yureklım rabbım tez zamanda senı feraha kavustursun amıın,zealea hayranım sana kaybolan yılları her dınledıgımde aklımdasın:) elvan hemserımm:)snowflaken annelık yılın annesı:) beyazlaele canımm ablamm benım:KK16:,belıt,canımsın sen bana yesım hanımı tanıttın,ıncı,oceans,yavuz,facar nerdesın bılmıorum ama zaman kaybedıosun,yaramazpisi,nacıss,turguazz cnm doktordasım:),ayyy unuttugum varmı bılmıorum özür eger varsa hepınızı cooooooook sevıoruuuuuuuum:KK16:

canım sende benın ıcın cok ozelsın :KK19: inşallah bulusuruz yuzyuze tanısırız bı gun :)

Ajda Pekkan & Halil Kocak - Nikah - YouTube
Hadi eller havaya :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118:
:92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92::92:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Biraz geç oldu ama ben yine de kurtlarımı dökeyim, içimde kalmasın :KK9: :KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:.

İki topikte birden kutlama yapıyom senin için :21::21::21::21::21::21::21:.

cileklipuding =(, off söylemek istedigim cok sey var ama nutkum tutuldu. dualarimdasin, gerci aldigin hayir dualari yeter... cok gecmis olsun, umarim en kisa sürede degerlerin düser, bütün bu yasadigin sikintilar hic bir iz birakmadan silinir gider. sana güc ve sabir diliyorum.
Sağol zealea, akşam kan vericem, dün çok sancım oldu, kıvrandım durdum , o yüzden pek ümitli değilim, inşallah düşük çıkar :KK31:.

kuzummm iyiyim bende üstümde sonunda muayene olabilmenin rahatlığı var aylardır enfeksiyon yaşıyormuşum bilmiyormuşum. acaba eşimdemi sorun dedik şükürler olsun Rabbime sorun çıkmadı. işlerim yoğun pek kk ya giremiyordum birde psikolojim bozuluyordu herkes hamile kalıyorda ben kalamıyorum diye ama inan hepsi geçti gitti sorun yok ya Allahım verir nasıl olsa kafamdan attım gitti sonunda.
geçmiş olsun canım bende 2 hafta önce ağır grip olmuştum ilaçlarla zor toparladım dikkat et kendine

Geçmis olsun.. :) toparlanmana sevindim..
Akisina birakmak lazimmis.. Allah hakkimizda hayirlisini nasip etsin..
Bak artik herseyin temiz oldugunu ögrendin kafanda rahat :) Hiç düsünme Allaha birak:KK16:
Ins gelir bebisin :emir_bebek:
Bende düzelmeye çalisiyorum, çok soguk ya disari çikilmiyor.. :KK30:

ANammmmmmmmmmm yerim seni ben :) çok yakisti sana avatarin.. Artik gülsün yüzün.. :KK54: Düzenli denemeleri aksatmak yok tamammi tatlim artik alisma dönemindesin :KK16:

Sağol zealea, akşam kan vericem, dün çok sancım oldu, kıvrandım durdum , o yüzden pek ümitli değilim, inşallah düşük çıkar :KK31:.
canımsın cıleklım cok tesekkurler benım ıcın halay cektınya daha ne olsun:)yüzün hep gülsün cıleklım rabbım seni her türlü sıkıntıdan korusun kollasın şifa versın ıns... cümlemizi ınsallah...

ANammmmmmmmmmm yerim seni ben :) çok yakisti sana avatarin.. Artik gülsün yüzün.. :KK54: Düzenli denemeleri aksatmak yok tamammi tatlim artik alisma dönemindesin :KK16:
coktaaaaaaan ayarlamıstım bu avatarı cnm saol...sımdı hamıs avatarlarında gözüm:)ınsallah hayırlısı...suan ilişkiden cok, dur giriyo oynama kıpırdama bı sanıye şöyle dur bak sakın iitme tarzında olay:KK1: alısıcam ınsallah.....

X