Vajinismusum ve yenmek istiyorum

Istanbulda fatma akan topbaş var ona gidebilirsiniz 3 günde tedavi ediyor ödev vs yok

Şu an nefes egzersizleri yaptırıyor doktor işte ödev gibi 2 haftalık. Sonra neye geçecek bilmiyorum ama 10-15 seans sürecel diyor ve bu uzun bir süre gibi 3 günde bile yenen çok fazla insam varken
2 hafta nefes egzersizi aşırııı fazla 15 seansta çok fazla bence sizden para almak için uzatıyor bu süreyi
Doktorunuzu değiştirin ve dilatör seti alınnn

2 hafta nefes egzersizi aşırııı fazla 15 seansta çok fazla bence sizden para almak için uzatıyor bu süreyi
Doktorunuzu değiştirin ve dilatör seti alınnn
Burada öyle bir ilgili doktor bulamadım

Şu an nefes egzersizleri yaptırıyor doktor işte ödev gibi 2 haftalık. Sonra neye geçecek bilmiyorum ama 10-15 seans sürecel diyor ve bu uzun bir süre gibi 3 günde bile yenen çok fazla insam varken
Bence süre vermesi doğru değil 3gunde yenen var çoğunlukla 2ay sürüyor ortalama benimki 3ay sürdü ama benim başka problemlerim de vardı malum deprem girdi araya ara verdik

Bana nefes egzersizi kegel dilatör bebe yağı ve titreşimli cihaz aldırdı durex in .Eş masajı verdi biz tam da Eş masajinda başardık

Ben doktorumdan çok memnundum hem muayne de ediyordu kadın doğum uzmanı olduğundan bence doktorumla görüşüp bölgenizde önerdiği biri var mı sorabilirsiniz
Ha bu arada eşime 5sevgi dili bana da cinsellik orgazm gibi adı olan bı kitap aldırdı onları okuduk yani temelde amaç vücudunu tanımak ve kabullenmek

Sizi en iyi ben anlarim ben bu dertle uğraştım çok şükür kendi kendime yendim eşim çok anlayışlı davrandı ara ara bizimde çocuğumuz olsun vs konuşmaları oluyordu ama ben biraz zor atlattım psikologa bu yüzden bı ton para verme fikri saçma geliyodu dilatörle deneme yapıyodum kayganlastirici jelin çok faydasını gördüm en sonunda tek başıma başardım sizde yapabilirsiniz sürekli bunun için bı çaba gösterin esinizle değil tek başına ilk başta kendimi çok sıkmıstim ama daha sonra neden bu kadar korkmuşum diye kendi kendime kızdım

merhaba, psikolog ve psikiyatriste gitmiş biri olarak yazıyorum. etkisi oluyor mu oluyor ancak siz istediğiniz sürece. yani verilen ödevleri yaparsanız etkisi olur ama süreç çok uzun malesef. o süreçte insan yıpranıyor. en son gittiğim psikiyatrist 3 ayda biter en erken demişti. ödev vererek evde tek başınıza parmak sokmanız bekleniyor vajunusmus yaşayan bir kadın için zor bence. vajunusmus alanında çalışan kadın doğum doktoru veya pelvik taban konusunda çalışan fizyoterapist hem teorik hem pratik sizi çalıştırmış oluyor

Ben ilk olarak kulak çubuğu ile başlamıştım sonra serçe parmak sonra diğerleri tabi dilatör de var

Ben de aynı problemi yaşadım ve evliliğimin 4. ayında çözebildim. Özelden yazarsanız anlatıp yardımcı olmak isterim⚘

Merhaba bende aynı durumdayım psikoloğa üç ay gittim hiçbir fayda göremedim vajinismus tedavisi yapan kadın doğum doktorları var daha hızlı çözebilirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…