vajinismussuz günlere merhaba demek için....

bende vajinismusum ve üç aylık evliyim ne yapacağımı bilmiyorum
canım hoş geldin aramıza burdaysan bilinçleneceğin için çok şanslısın. ben yendiğimde vajina girişini bile bilmiyordumilk sayfayada tecrübelerimi ekledim ki benim gibi olanlar faydalansın diye. üstelik bir sayfamız daha var ordada egzersiz yaparak yenen arkadaşlarımız var. ben egzersiz konusundada yönendirmeye çalışırım elimden geldiğince.ama gerek olmadığınıda düşünüyorum işin gerçeği, ben yapabildiysem korkularıma rağmen herkes yapar.

bende ne vajina girişini biliyordum nede vajinismusu zaten gördüğüm kadarıyle cinselliktende bihabermişim şu an bildiklerimi kadınlar kulubünden öğrendim ne gittiğim doktorlardan nede terapisten bu kadar bilgilenmemiştim. artık ayna ile vajinayı kolayca inceleyebiliyorum ama hala çirkin bir yer olduğunu düşünüyorum :)

vallaben yendim hala orasının çirkin olduğunu düşünüyorum =)) ben yazıkki yendikten sonra kadınlar kulübünü buldum ama öncesinde bulsaydım egzersiz yapacakmışım o var. zeytinyağ ile deneme yapmanı mutlaka tavsiye ederim özelden de konuşuyoruz ama. burdan da söyleyim.ama bende kadınlar k. den çok şey öğrendim. Allah herkesten razı olsun. emeği geçen site yönetiminden de.

MERHABA arkadaşlar. Beni bilen bilir özellikle de kkaderim beni çook iyi bilir. 1,5 yıldır evliyim.. İlk gecemde inanılmaz zorlandım. Daha sonrasında ise ha bugün olacak ha yarın diye kocamla kendimizi sürekli kandırdık.. ne zamanki 1 yılı doldurduk bu işte bir sorun olduğunu kabullendik ve araştırmaya başladık..Bütün tembelliklerime rağmen çok şükür 2,5 ay gibi bir süre zarfında bu illeti yendim...Rabbime çok şükür artık tam anlamıyla rahat bir şekilde oluyor..
Ben maalesef buradaki çoğu bayan kadar güçlü olmadım ve bir psikologdan yardım aldım. Allah ondan razı olsun ne zaman düşsem hep elimden o tuttu. İşin tek formülü şu; DÜZENLİ ÇALIŞMAK, ASLA PES ETMEMEK..
Allah hepinizin yardımcısı olsun. Lütfen kegeli , nefes egzersizlierini ve sınırlı p... girişini düzenli olarak yapın..
1 aya kalmadan %100 çözersiniz. Daha fazla kimse bu saçma sapan şey için beklemesin, ertelemesin..
Her türlü konuda yazabilirsiniz...

canım benim keşke faydam olabilseydi ama demek ki yetersiz kalmışım hakkını helal et, bu durumu aştığın için çok mutlu oldum Rabbim mutluluğunu daim etsin inşallah. sende ilerleyen aşamalarda sormak istediğin birşey olursa çekinme lütfen. hani alıştım artık dersen ne mutlu ama bazen bu aşamada da danışmak iyi gelebiliyor. Allaha emanet ol arkadaşım.

canım benim daha nasıl yardım edeceksin?
benimle saatlerce ilgilendin..her mesajıma cevap yazdın bundan sonra bende bildiğim ve yaşadığım kadarıyla herkese yardımcı olacağım inşallah..
Rabbim dermansız dert vermesin yeterki.. Sende hakkını helal et inşallah bana

Bu siteyi kesfedebilen gerçekten sanslidir insani yoran yipratan bu rahatsizliktan korkmayin lütfen biz korktukca o üstümüze yürüyor biraz gayret insanin doktora bile lüzum yok herkesin yapabileceğine inanıyorum bunu ben bile yaptiysam

Bu siteyi kesfedebilen gerçekten sanslidir insani yoran yipratan bu rahatsizliktan korkmayin lütfen biz korktukca o üstümüze yürüyor biraz gayret insanin doktora bile lüzum yok herkesin yapabileceğine inanıyorum bunu ben bile yaptiysam

öncelikle merhaba sabahtan beri bu postu okuyorum gozlerım agrıdı artık
bende kendi sıkıntımı paylaşmak istiyorum yardımcı olursanız öyle dua ederim ki
bu siteyi evlilik öncesinden beri takip ediyorum ceyız hazırlıgı vs vs
hazıran ayında evlendım bende 7 ay oldu işte ben hiç boyle olacagını tahmın etmemıstım
esımle severek evlendık ama bu durumun sevmekle fln hıc alakası yokmus
oncelıkle ılıskıye gırdık ılk gece olayımız oldu fakat tamamı gırmıyor
yanı evlenelı 7 ay oldu ama zavallı adam tas catlasın 7 defa sokamamıstır yani o da tamamı bılee degıl sadece ucu
on sevısme ıyı hos ama ıs o kısma gelınce aklıma korkudan baska bıse gelmıyo zevk mı ? ondan coktan gectım ...sadece bı kısmını sokmasına ızın verebılıyorum o da canımın yandıgını gorunce kıyamıyor .esım cok anlayıslı ama nereye kadar
cocuk da ıstıyoruz ama daha bunu bıle basaramamısken cocuk benım neyıme
ıkı aylık evleıyken doktora gıttım alttan muayene ettıler tabı bastım cıglıgı . doktor hıc bırsey yok engel vs yok dedi
sadece akıntı var o muhım olan bırsey degıl dedı anestol diye bı krem vardı
ılıskıden 15 dakıka once vajınanın ıc kısımlarına dogru surdum ama yok yokkk hıc uyusturmadı bıle
ya ben napıcam bılmıyorum hadı herıf anlayıslı da nereye kadar eliyle mi evlendi bu adam psikolojık mı ne bu sımdı
banada yardım edın lutfen
normalde o kadar guclu bır karaktere sahıbım kı muhendısım ınsanlarla ılıskılerım vs cok guzel hıc korkmam hep guclu gorunurum ama bu konu benı yetersız hıssettırıyor
nereden baslamam lazım ?

Kizlar bende araniza yeni katilanlardanim.4 aydir bu sorunla karsi karsiyayim.z.yagi ve bebek yagi arasinda fark var mi ikiside olur mu acaba.

canım merhaba ben burada ki yazını geç gördüm afedersin özelden yazmıştın zaten öyle değil mi? bir zamanlar size imkansız gibi gelen şeye bizde imkansız gözüyle bakıyorduk ama gayret edipte yenemeyen yok şu zamana kadar. yeter ki erteleme.

Kizlar bende araniza yeni katilanlardanim.4 aydir bu sorunla karsi karsiyayim.z.yagi ve bebek yagi arasinda fark var mi ikiside olur mu acaba.
arkadaşım bence ikisinide ayrı zamanlarda deneyip farkını siz kendiniz görün derim ben. çünkü ben yağın çok yoğun ve doğal olmasının yenmeyi kolaylaştırdığını düşünüyorum ama bebeyağı hiç kullanmadım.

Yok cnm ozelden yazmadim diger postta karsilastik :) dediklerini yapmaya calisiyorum bi mesafe kat ettim ama p kismi cok geriyo beni gececek insallah 1.yil donununu boyle gecirmk istemiyorum cunku

Yok cnm ozelden yazmadim diger postta karsilastik :) dediklerini yapmaya calisiyorum bi mesafe kat ettim ama p kismi cok geriyo beni gececek insallah 1.yil donununu boyle gecirmk istemiyorum cunku
sormak istediğin birşey varsa sor lütfen. şuan eş denemesine geçtin mi? egzersiz mi yapıyorsun?

Es denemesine gecmedik daha suan iki parmak çalışıyorum ama zeytinyagsiz bir bogum sokabildim korktum cikardim hemen ama zeytinyagli denicem birde iki parmagi insallah devami gelir ama burdakikeri okudukca guc geldi tek parmagi bile sokamiyirdum iki gun once yani cok sagolun bn devamli takipteyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…