vajinismussuz günlere merhaba demek için....

öncelikle merhaba sabahtan beri bu postu okuyorum :KK43: gozlerım agrıdı artık
bende kendi sıkıntımı paylaşmak istiyorum yardımcı olursanız öyle dua ederim ki :KK43:
bu siteyi evlilik öncesinden beri takip ediyorum ceyız hazırlıgı vs vs
hazıran ayında evlendım bende 7 ay oldu işte ben hiç boyle olacagını tahmın etmemıstım :KK43:
esımle severek evlendık ama bu durumun sevmekle fln hıc alakası yokmus
oncelıkle ılıskıye gırdık ılk gece olayımız oldu fakat tamamı gırmıyor
yanı evlenelı 7 ay oldu ama zavallı adam tas catlasın 7 defa sokamamıstır yani o da tamamı bılee degıl sadece ucu
on sevısme ıyı hos ama ıs o kısma gelınce aklıma korkudan baska bıse gelmıyo zevk mı ? ondan coktan gectım ...sadece bı kısmını sokmasına ızın verebılıyorum o da canımın yandıgını gorunce kıyamıyor .esım cok anlayıslı ama nereye kadar
cocuk da ıstıyoruz ama daha bunu bıle basaramamısken cocuk benım neyıme :KK43: :KK61:
ıkı aylık evleıyken doktora gıttım alttan muayene ettıler tabı bastım cıglıgı . doktor hıc bırsey yok engel vs yok dedi
sadece akıntı var o muhım olan bırsey degıl dedı anestol diye bı krem vardı
ılıskıden 15 dakıka once vajınanın ıc kısımlarına dogru surdum ama yok yokkk hıc uyusturmadı bıle :KK43:
ya ben napıcam bılmıyorum hadı herıf anlayıslı da nereye kadar :KK43: eliyle mi evlendi bu adam :KK43: psikolojık mı ne bu sımdı
banada yardım edın lutfen
normalde o kadar guclu bır karaktere sahıbım kı muhendısım ınsanlarla ılıskılerım vs cok guzel hıc korkmam hep guclu gorunurum ama bu konu benı yetersız hıssettırıyor
nereden baslamam lazım ?
Arkadaşım inan benim hayatimi anlattin... bende 7 ay oldu nerdeyse evleneli ama olmuyorrr :KK43: banada yardımmm edinn :KK43:

Es denemesine gecmedik daha suan iki parmak çalışıyorum ama zeytinyagsiz bir bogum sokabildim korktum cikardim hemen ama zeytinyagli denicem birde iki parmagi insallah devami gelir ama burdakikeri okudukca guc geldi tek parmagi bile sokamiyirdum iki gun once yani cok sagolun bn devamli takipteyim

Bu arada anestol fln kullandim hc bi işe yaramadı bende tek umudum zeytinyagi :)))

arkadaşım ne durumdasın istersen müsait olduğunda yaz ben sana tamamen bir boğum değilde tamamını girdirebilmen için yönlendireyim burdan.

Arkadaşım inan benim hayatimi anlattin... bende 7 ay oldu nerdeyse evleneli ama olmuyorrr :KK43: banada yardımmm edinn :KK43:
arkadaşım aramıza hoş geldin ilk sayfayı sıkılmadan okumanı istiyorum sonrada dilersen özelden dilersen buradan sorularını yaz.

canım özelden konuşalım ben sana birşeyler anlatıcam inşallah her şey yoluna girer

kaderim konuşalım çok mutlu olurum.. seninle daha önce forumda konudan yazışmıştık.. zaten senin yardımınla yendim diyebilirim.. zeytinyağı çok işime yaramıştı..Allah binkere razı olsun.. şuanki durumum yendik ama hala çok acı hissediyorum bazen oluyor ilişki bazen olmuyor ama ben 1.5 sene oldu bir kez bile bişey hissetmedim..acıdan başka :KK43: artık gücüm tükendi bittim :KK43:

kaderim konuşalım çok mutlu olurum.. seninle daha önce forumda konudan yazışmıştık.. zaten senin yardımınla yendim diyebilirim.. zeytinyağı çok işime yaramıştı..Allah binkere razı olsun.. şuanki durumum yendik ama hala çok acı hissediyorum bazen oluyor ilişki bazen olmuyor ama ben 1.5 sene oldu bir kez bile bişey hissetmedim..acıdan başka :KK43: artık gücüm tükendi bittim :KK43:
tamam canım konuşalım ben özelden yazıyorum şimdi. amin Allah cümlemizden razı olsun. birkaç ayrıntıyla inşallah herşey yoluna girer merak etme.

Bende iyim hamdolsn ablacım.. Seni gördm daha iyi oldm :)
Allah razı olsun kuzum =)) şifreni mi unuttun sen? şifremi unuttum kısmından falan giriş yaparsın aslında. iyi ki slm verdin çok mutlu oldum gülüm.

Allah razı olsun kuzum =)) şifreni mi unuttun sen? şifremi unuttum kısmından falan giriş yaparsın aslında. iyi ki slm verdin çok mutlu oldum gülüm.
Yok şifremi unutmadm maile telden giremyrm leptop da eşimde sürekli giremyrm. Bende seni gördme sevndm

Bende herşey yolunda sadece fena halde mide bulantısı cekyrm o kadar... Sen napysn.. Hayat nasıl gdyo :)
aaaa=)) yeni farkettim hayırlı olsun gülüm sağ salim dünyaya getir bebeğini ve mutluluklarında hep yanında ol inşallah. bende bebek istiyorum Rabbim nasip eder inşallah hayırlısıyla.

Merhaba bişey sormak istiyorum bi arkadaşım var 1,5 yıllık evli geçen gün eşiyle hiç birlikte olmadıklarını söyledi görünüşte hiç bir sorun yokmuş doktor öyle söylemiş arkadaşım sağlık sorunu değilse hocaya gidelim diye düşünmüş bir kaç yere gitmişler papaz büyüsü yapmışlar demiş hoca da şu an bosanmak üzereler kız çok yorulmuş artık uğraşmaktan esinde sertleşme sorunu falan yokmuş iş o noktaya geldiğinde içeri giremiyormus acaba bu arkadaş vajinismus ta farkinda mi değil durumuna çok üzülüyorum yardımcı olmak istedim ama bu konuda fazla bi bilgim yok.

Merhaba bişey sormak istiyorum bi arkadaşım var 1,5 yıllık evli geçen gün eşiyle hiç birlikte olmadıklarını söyledi görünüşte hiç bir sorun yokmuş doktor öyle söylemiş arkadaşım sağlık sorunu değilse hocaya gidelim diye düşünmüş bir kaç yere gitmişler papaz büyüsü yapmışlar demiş hoca da şu an bosanmak üzereler kız çok yorulmuş artık uğraşmaktan esinde sertleşme sorunu falan yokmuş iş o noktaya geldiğinde içeri giremiyormus acaba bu arkadaş vajinismus ta farkinda mi değil durumuna çok üzülüyorum yardımcı olmak istedim ama bu konuda fazla bi bilgim yok.
Evet canm o da vajinismus bizde aynı sorunları yaşadık ne yazıkki Allah yardımcısı olsn da sen konus onunla buraya katılsn. Hocalık bi durum deil canm bende sormustm hocaya ama insanın bilinçaltıyla alakalı bi durum. Bende 1.5 sene sonra atlattm mevlam herkese yardm etsn yaşayan bilir :KK43:

aaaa=)) yeni farkettim hayırlı olsun gülüm sağ salim dünyaya getir bebeğini ve mutluluklarında hep yanında ol inşallah. bende bebek istiyorum Rabbim nasip eder inşallah hayırlısıyla.
Ablacım sölemiistm sana ama unuttn mu yoksa.. İnşallah ablacm mevlam hayrlısıyla sanada nasip etsn. :*

Ablacım sölemiistm sana ama unuttn mu yoksa.. İnşallah ablacm mevlam hayrlısıyla sanada nasip etsn. :*
ablanın kafası bir milyon =)) unuttuysam bile yeniden sevindim işte ne güzel =)) kuzum kusura bakma eğer mailde söylediysen ben orda ki isimlerle burdakileri karıştırıyorum.hakkını helal et. ama çok sevindim darısı başıma inşallah =)) isteyen herkese nasip etsn Rabbim hayırlısıyla.

ablanın kafası bir milyon =)) unuttuysam bile yeniden sevindim işte ne güzel =)) kuzum kusura bakma eğer mailde söylediysen ben orda ki isimlerle burdakileri karıştırıyorum.hakkını helal et. ama çok sevindim darısı başıma inşallah =)) isteyen herkese nasip etsn Rabbim hayırlısıyla.
Amin ablacm. Haklısın sende :) Rabbim isteyen herkese versn hayrlısıyla..

X