Vajinismus yüzünden eşimle aram cok kötü

kaç yıldır evlisiniz?
eşinizde de isteksizlik problemi olabilir. ilk zamanlar da böyle umursamaz mıydı bu konuda?
ilk zamanlar hep bana destek oluyordu. Ama bir kez tedaviyle ilgili konu açılmıştı olmak istediğimi söylemiştim git bakalım bende çok sıkıldım bu durumdan dedi ama sonra fiyat çok uçuk olunca gitmemistik

5 ağ olacak. İlk zamanlar çok iyiydi sürekli yansıyorsa 1 hafta da 3 4 kez sevisme oluyordu ama 1.5 aydır bu yok benim zorlamamla oluyor 2 hafta hiç yanasmadigimiz zamanlar oldu
eski konularınıza baktım şimdi. aparata cesaret edemiyorum diye lüksünüz yok bence, dilatör seti alın evde çalışmaya başlayın. bir de en başarı vadeden, üstte olduğunuz pozisyon. kendinizi telkin ederek başlarsanız yapabileceğinize inanıyorum. bu zaten tamamen kafada bitiyor.

Geçende vemacine spreyle denedik içime girdi ama onda hissizlik olunca ereksiyonunu kaybetti kızlığı bozamadı yoksa ben hazırdım dün zorla prezervatif aldırdım hemen denemk istedim o istemedi saat 11 de deneriz dedi o saat olduğunda da yatağa gitti yattı

Benim istediğim bende ki istek onda da olsun bana destek olsun Bir kez bile benim için araştırma yaptığını görmedim varsa yoksa telefondan oyun oynamak

he oldu oldu konu açıp ortadan kaybol sonra da hesap sor.
Düşün taşın cevap yaz.
Sprey markasını kaç dakika google’dan acaba.

İsteksiz kocanız var bunu anlayacak kadar da bilinçlisiniz.
Saçmalıyorsunuz.

dilatör set alabilirsiniz en küçüğünden başlayıp en büyüğüne kadar kullanırsınız o spreyide o dilatörde denersiniz en büyünü aldığınızda eşinize söylersiniz o zaman denersiniz :))

Burada bazı arkadaşlar evde kendileri yeniyor bu durumu. Vajinismus topiklerine bir bakın neler yapmışlar nasıl yapmışlar da yenmişler. Eşiniz için diyecek bir şey bulamadım.

Bence profesyonel destek alma vaktiniz gelmiş de geçiyor. 5 ay kısa zaman değil, adamın yorulması normal, evliliğiniz bitsin istemiyorsanız acil bir terapist bulun, her şehirde terapistler varmış.

Bence profesyonel destek alma vaktiniz gelmiş de geçiyor. 5 ay kısa zaman değil, adamın yorulması normal, evliliğiniz bitsin istemiyorsanız acil bir terapist bulun, her şehirde terapistler varmış.
Maddiyat konusunda sıkıntıları var galiba. Terapistle değil de evde eşi ile birlikte yenmek istiyor

Seansına 10000 istiyorlar benim için çok zor
O nasıl fiyat ya ,soygun resmen. Eşiniz geciktirici kullanacağına siz anestol ya da emla krem sürseniz içinize, böylece acı hissetme korkunuz olmaz. Neden prezervatif denemek istediniz onun vajinismusla ilgisi yok ki, korunmak amacıylaysa evliliğin ilk zamanları hapla korunmak daha güvenli, kayganlaştırıcı etkisinden dolayıysa bütün marketlerde kayganlaştırıcı var onu kullanın.

Dilatöre cesaretim yok da demeyin, işe yaramasa önermezler, bu kadar ürkek davranırsanız evlilik ve cinsel hayatınız başlamadan bitecek.

O nasıl fiyat ya ,soygun resmen. Eşiniz geciktirici kullanacağına siz anestol ya da emla krem sürseniz içinize, böylece acı hissetme korkunuz olmaz. Neden prezervatif denemek istediniz onun vajinismusla ilgisi yok ki, korunmak amacıylaysa evliliğin ilk zamanları hapla korunmak daha güvenli, kayganlaştırıcı etkisinden dolayıysa bütün marketlerde kayganlaştırıcı var onu kullanın.

Dilatöre cesaretim yok da demeyin, işe yaramasa önermezler, bu kadar ürkek davranırsanız evlilik ve cinsel hayatınız başlamadan bitecek.
Vemacine sprey onunkini uyuşturdu tekrar uyumadığını istemediğim için kullanicaktik

X