Vajinismus sorunu ve eşim

Onfo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
179
-168
34
Merhaba 10 aydır evliyim ve Vajinismus sorunu yaşıyorum eşimle cinsel birliktelik yaşayamıyorum, eşim genel olrak sinirli biridir ben beraber olamayınca daha da sinirlı biri oldu. İlk evlendiğimiz günden beri kıskançlık krizleri beni işyerindeki erkek arkadaşlarımla yakıştırma, iftiralara maruz bıraktı.. bunları bana nasıl yakistirirsin diye sorduğumda sende benimle birlikte olacaksın o zaman,kafama şüphe sokmayacaksin şeklinde oldu .. çok kez ayrılık eşiğine geldik ben bavulumu toplamak istersen fiziksel şiddetine maruz kaldım itip kakti. İlk başta çok sabrettim artık aileme anlattım o da ailesini çağırdı ,kayınpederime o işi yapamadığımi ihtiyacını eliyle karşılamak zorunda olduğunu ona kadınlık yapamadığımi söyledi ben yerin dibine girdim.. tam bitirme kararı aldığımda ben boşanmak istemiyorum seviyorum duzelcek herşey dedi yeniden barıştık.. ben tedaviye başladım ama hala baskı yapıyor bana.. bir iki defa daha itip kakti, kendisinin de psikolojik destek alması lazım ama ,benm hiç biseyim yok sen beraber olmadığını için böyleyim deyip geçiştiriyor.. bazen çok iyi davranıyor bazen çok kötü ,geçen gün yaptığım melemeni duvara fırlattı.. ondan önceki hafta beni tatile götürdü hiç bişey yok gibi davrandı...napmaliyim yarfim edin

Bosanmalisiniz tabi ki, bunun neyini soruyorsunuz daha?

Kendimi guvende hissetmediğim için de beraber olamıyorum
. Bidaha aynı şekilde davranır diye korkuyorum

Boşanmalısınız. Psikolojik şiddet ve fiziksel şiddet var. Üzerine bir de özel muhabbetlerini başkalarına anlatması ne kadar etik?! Derhal boşayın hırtoyu derim derhal!

Erkekler beraber olamadığın da böylemi davranır cinsel ihtiyacı karşılanmadigini sebep ne olursa olsun bana böyle davranamazsn diyorum.. sen hele sen o işi hallet herşey yoluna girecek diye beni kandırıyor

Geçen gün parmağını alnıma batırdı şaka yaptım diye geçiştirdi bende yapma dedim uyardım dinlemedi koluna vurdum sonra tekrar karşılık verdi alnımda elinin izi var

Çok.kotuyim.cok

Boşanmalısınız. Psikolojik şiddet ve fiziksel şiddet var. Üzerine bir de özel muhabbetlerini başkalarına anlatması ne kadar etik?! Derhal boşayın hırtoyu derim derhal!
Beni küçük düşürmek için anlattı bütün ailesi biliyor

Artık ailesiyle fazla iletişimi yok bidaha bişey anlatmam dedi ama sonuçta herşeyi öğrendiler bunlari bildikleri için çok utanıyorum.ona rağmen devam ettim sabrettim

Geçen gün parmağını alnıma batırdı şaka yaptım diye geçiştirdi bende yapma dedim uyardım dinlemedi koluna vurdum sonra tekrar karşılık verdi alnımda elinin izi var
neden devam ediyorsunuz ya? Tek mantıklı bi açıklaması var mı? İşiniz var çok şükür neden bu dağ ayısı ile devam ediyorsunuz?

bu yazdıklarınızı bir başkası yazmış gibi okuyun. Ne yapmanız gerektiği çok açık. Bu kişiyle evli kalmaya devam etme motivasyonunuz nedir?
Borçlar eşyalar .. belki bidaha yapmaz evlilik kolay kurulmuyor milletin diline dusucem düşünceleri.bir başkası yaşasa bunları hemen terk et derdim

Eşiniz sorunlu bir insan. Aynı sorunu ben de yaşadım ama eşim asla böyle davranmadi.her zaman beni destekledi ve kibar oldu . Bu İkimizin arasında kaldı kimse de bilmedi. Özelikle babaya söylenmesi aşırı tuhaf geldi bana... O işi yapinca da her şey değişmeyecek bence.

Sizin ne kdr sürede olmadı, eşiniz bunu yapmadınız diye kötü davranmadi dimi ..bende ohle gerektiğini düşünüyorum..ama sırf ben yapmıyorum diye bana kötü davrandı babası annesi görümcelerm hepsi duyfu

Ayrıca bu 100%100 tedavisi olan bir şey. Eninde sonunda yeneceksiniz. Bu bir sorun olmamalı

2 ay . Uzun sürmedi benimkisi ama eşim gayet kibardi asla da zorlamadı.

Ayrıca bu 100%100 tedavisi olan bir şey. Eninde sonunda yeneceksiniz. Bu bir sorun olmamalı
Evet diyorum ona Psikologa gönderiyor şuan ama sürekli baskı görüyorum ne zaman olacak ne xaman halledcksin diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…