Vajinismus sorunu ve eşim

Bu insan artığı adamdan ayrılmak için seni öldürmesini mi bekliyorsun?

Önce kendinin gitmesi lazım. Böyle inat ederse çok bekler sağlıklı cinselliği.
Söylüyorum normal davranmıyorsun diye Seni tanımadan önce pskilojim çok iyiydi sen beni böyle yaptın diyor .bende seni tanıdığım dan beri sende öfke problemi var dedimm ama yok kabullenmiyor ,sen o işi çöz bak o xaman nasıl istediğin gibi davrancam.ben sinirden böyle yapıyorum diyr

baş tacı edin ne kadar iyi bulunmaz hint kumaşı bir kocaa

Onun öyle demesi öyle olduğu anlamına gelmez. Vajinismus eşle çözülen bir rahatsızlık, bu şekilde davrandıkça siz gidip köşenizde halledeceksiniz sanıyorsa çok yanılıyor. Bu evlilik iyi bir cinsellik ile de kurtulmaz, bu adamın derdi cinsel gerginlik değil, öfke kontrolü sorunu var. Siz bu meseleyi bir şekilde halletseniz yarın başka bir kusur bulup çıkartacak. Kum torbası olmuşsunuz, vajiyi yenmeniz işine gelmeyecektir aslında. İşin yoksa yeni kusur ara yani.

İhtiyacım var çok zorlanıyorum gerginim seni birakmak istemiyordum diye sabredyorum diyor
Bu kendinizi suçlu hissedeceğiniz bir durum değil bu bir sağlık meselesi.
Yani şöyle aslimda biz ne dersek diyelim sizin kararınız elbette siz ne isterseniz o.
İnanıp inanmamakta sise kalmış ilişkiyi devam ettirip ettirmemekte
Ne olursa olsun insallah siz coookkk mutlu olursunuz.

Beraber olmak için hiç uğraşma yapman gereken belli boşa ruh hastasını senden tedavi olmanı bekleyene kadar kendi tedavi olsun

Eşinizin öne sürdüğü hiçbir bahane size hem psikolojik hem de fiziksel şiddet uygulamasını haklı kılmaz. Bu kadar baskı altında iken cinsel sorunlarınızı çözmeniz çok daha zor olacaktır. Zaten bu sorunları çözmenin anahtarlarından biri de eşin koşulsuz desteği ve sevgisi. Ona ne kadar güvenir ve yanında ne kadar rahat hissederseniz o kadar az kasarsınız.

Psikologa gidiyorum,aynı zamanda aile danışmanlığı eğitimimde var
Eşyalarin borcu, dul damgasi yemek , o kadar emek verildi belki düzelir diye hala umut etmek
umarim bir tane bile danisaniniz yoktur.
aile danismani "dul damgasi yerim" diyor. saka mi bu??

*konu eski ama konu sahibi güncel. yazmadan duramadım. insanlar iliskisi duzelsin diye uc kurus parasini aile danışmanlarına vermek icin denk getiriyorlar, buldukları aile danismanina bak

Zaten artık kaliteye vakıf oldukça kimseye aile terapisti öneremiyorum. Bu gözler net kusurlu taraf olduğu halde ehil olmayan birinin eline bilmeden zor bela götürülüp daha da azanları gördü. Haklı veya haksız bir ilişki size zarar veriyorsa sürdürmeyin. Kalbinizi dinleyin, oturun bir köşede sessiz havadar rahat bir yerde o kalbinizi dinleyin. O yalan söylemez.

Bununla sevişsen ne sevişmesen ne? Adam manyak seks yok iyi güzel anlaşamıyorsan boşan bu ne saçma iştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…