Vajinismus sorunu ve eşim

Burda bir çok arkadaş ile de tanıştık. Vajinismus ile ilgili konular da var. Ordan yardım alabilirsiniz. Kimsenin eşinin bu şekilde davrandığını da görmedim. Yıllarca birliktelik yaşayamayan insanlar da vardı. Ayrıca zor gününüzde yanınızda olmayan bir eş iyi gününüzde hiç olmaz. İyi düşünüp taşının

Evet ben ztn o konuda korkuyorum bide o benim Psikolojimi bozuyor.
Çok iyi anlıyorum. Ama öyle zor bir şey değil inanın ki kendinizi üzmeyin asla. Biz çok güçlüyuz ve bu bizim dogamizda var. Eninde sonunda olacak ama bunun olması değil mesele şu an ben eşinizin tavırlarına takıldım. Hele de aileye yayılmış ne kadar ayıp onur kırıcı bir şey.

Burda bir çok arkadaş ile de tanıştık. Vajinismus ile ilgili konular da var. Ordan yardım alabilirsiniz. Kimsenin eşinin bu şekilde davrandığını da görmedim. Yıllarca birliktelik yaşayamayan insanlar da vardı. Ayrıca zor gününüzde yanınızda olmayan bir eş iyi gününüzde hiç olmaz. İyi düşünüp taşının
Bu sorunu yaşayan bir sürü kadın var ama eşleri onlara böyle davranmıyor gayet anlayislilar diyorum..onlar kesin aldatiyodur ben aldatmak istemiyorum seninle yaşamak istiyorum bunu.. diyor üstüne gittiğimde de aldatmak zorunda.kalicam seni diyor bende aldat ne yapacaksan yap dedm

Bu sorunu yaşayan bir sürü kadın var ama eşleri onlara böyle davranmıyor gayet anlayislilar diyorum..onlar kesin aldatiyodur ben aldatmak istemiyorum seninle yaşamak istiyorum bunu.. diyor üstüne gittiğimde de aldatmak zorunda.kalicam seni diyor bende aldat ne yapacaksan yap dedm
Bu zamana kadar durmamış o zaman

Çok iyi anlıyorum. Ama öyle zor bir şey değil inanın ki kendinizi üzmeyin asla. Biz çok güçlüyuz ve bu bizim dogamizda var. Eninde sonunda olacak ama bunun olması değil mesele şu an ben eşinizin tavırlarına takıldım. Hele de aileye yayılmış ne kadar ayıp onur kırıcı bir şey.
Bende takıldım bizde böyle şeyler erkeğe anlatılmaz
Kadına anlatsa zoruma gitmezdi ama kayınpederin kulağına gitmesi çok ağırdı.. ama ona rağmen sabrettim ama unutmadım hiç bişeyi

Bizim yatak mevzumuzu analtmasaydi bunun için boşansaydi zoruma gitmezdi ..tabi boşanma.nedeni de biz yapamadık şeklinde soylerekk

Psikologa gidiyorum,aynı zamanda aile danışmanlığı eğitimimde var onun yaptıklarını kendime yormuyorumm,çünkü psikolojisi bozuk olduğunu düşünüyorum..ama sürekli bu baskıya maruz.kalmak.beni bitiriyor kendimi güvende hissedemiyorum

Eşyalarin borcu, dul damgaso yemek , o kadar emek verildi belki düzelir diye hala umut etmek
Borç harç ödenir. Dünyada tek boşanan da siz olmazsınız. Belki düzelirle annem hayatının 32 senesini heba etti değmeyen biri için. Ben gördüklerime üzülüyorum şimdi. Size bunları yapan adamdan daha hayır beklemeniz bile hata

Dul damgası yemek ne ya? Burada eşinden ayrılmış bir sürü bekar kadın var utanın şu yazdığınızdan bu bir damga değil tercihtir ama sizin şu leş evliliği sürdürme çabanızdan çok daha onurlu bir tercihbend

Dul damgası yemek ne ya? Burada eşinden ayrılmış bir sürü bekar kadın var utanın şu yazdığınızdan bu bir damga değil tercihtir ama sizin şu leş evliliği sürdürme çabanızdan çok daha onurlu bir tercih.
Millet bu şekilde konusucak . Bende önyargılı değilim zaten benim arkadaşım da eşinden ayrılmak zorunda kaldı .. alışkın olmayınca insan çekiniyor

Millet bu şekilde konusucak . Bende önyargılı değilim zaten benim arkadaşım da eşinden ayrılmak zorunda kaldı .. alışkın olmayınca insan çekiniyor
Boşanın bu adamdan milletin ne konuşacağının ne önemi var? Çöp kadar değeriniz yok o evde.

Boşanın bu adamdan milletin ne konuşacağının ne önemi var? Çöp kadar değeriniz yok o evde.
İse getiriyor götürüyor, tatile götürüyor parasını bende tutuyor saklaması yok .. ama öbür tarafta yaptıkları çok kötü .. amaç ne bunun bir yandan çok değerli hissetirip bir yanda değersiz hissettirmek

İse getiriyor götürüyor, tatile götürüyor parasını bende tutuyor saklaması yok .. ama öbür tarafta yaptıkları çok kötü .. amaç ne bunun bir yandan çok değerli hissetirip bir yanda değersiz hissettirmek
İşe götürmesi, tatile götürmesi bir değer verme belirtisi değil azıcık değer verse şu yaptıklarının birini bile yaşamazdınız. Ben kolay kolay kimseye boşan demem ama kendinize yazık etmeyin bu dağ ayısıyla evli kalarak.

Ayy tam bir mağara adamı size şiddet uygulayan biriyle durmayın. Ayrıca cinselliğin kadınlıkla ne alakası var. Sen bu dünyaya elin adamının ihtiyacını karşılamaya mı geldin. Boşan vajinismus tedavisini kendin ol.

X