Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Alıntı:
ece111 kullanıcısından alıntı
KIZLAR BU LİSTEDEKİ HERKES BANA HANGİ AŞAMADA OLDUĞUNU YAZABİLİR Mİ? HADİ HEPİNİZ YAZİN ONA GÖRE SIRAYA DİZİCEM. SİZİ BİRAKİYORUZ HİÇ HABER VERMİYOSUNUZ YAZİCAM ARTIK

1- Rabia
2- Hayat_acil
3- Cara
4- Fimu
5- Crescent84 (p...s egzersizi yapıyor)
6- Hndckr
7- Nehir_0685
8- Bembeyazev
9- Yaseminimm
10- Edaperissa
12- Elmeto
13- Mmerviss
14- Hayrunemin
15- Tobeornottobe
16- Orjinalkız
17- Bae
18- Fusuncuk
19- Soryy
21- Bambammm
22- Jas_min
23- Balım_
24- Sevimnur
25- Giraenn
26- Denizinkızı
27- Hayalsürgünü
28- Karanfilcimen
29- Busmel
30- World_purple
31-kardelen282828
32-balbocee
33-rm07
34-yitik
35-izmit_1982
36-vakitsiz
37-selmatem
38-umutsandali
39-sinemmelek
40-selin_22
41-missbon
42-aykiri
43-aras10
44-fzbn
45-juliettt
46-pozgulec
47-aslican07

AYYYYYYYYYYYY BU LİSTE NEDEN BU KADAR KABARUKM ACABA?:eek:klava
:lepi: ben yendim arkadaşım bu gün ikinci günüm yardımların için çok teşekkür ederim daha çok yeniyim ama inşallah bende bundan sonra senin gibi yardım edebilirim....

anaaağğğğğm ağzımı hayra açmışım yahuuuuu baksana liste kabaruk dedim bir kişi çıkageldi :lepi: süpersin tebrik ederim canım

Alıntı:
ece111 kullanıcısından alıntı
KIZLAR BU LİSTEDEKİ HERKES BANA HANGİ AŞAMADA OLDUĞUNU YAZABİLİR Mİ? HADİ HEPİNİZ YAZİN ONA GÖRE SIRAYA DİZİCEM. SİZİ BİRAKİYORUZ HİÇ HABER VERMİYOSUNUZ YAZİCAM ARTIK

1- Rabia
2- Hayat_acil
3- Cara
4- Fimu
5- Crescent84 (p...s egzersizi yapıyor)
6- Hndckr
7- Nehir_0685
8- Bembeyazev
9- Yaseminimm
10- Edaperissa
12- Elmeto
13- Mmerviss
14- Hayrunemin
15- Tobeornottobe
16- Orjinalkız
17- Bae
18- Fusuncuk
19- Soryy
21- Bambammm
22- Jas_min
23- Balım_
24- Sevimnur
25- Giraenn
26- Denizinkızı
27- Hayalsürgünü
28- Karanfilcimen
29- Busmel
30- World_purple
31-kardelen282828
32-balbocee
33-rm07
34-yitik
35-izmit_1982
36-vakitsiz
37-selmatem
38-umutsandali
39-sinemmelek
40-selin_22
41-missbon
42-aykiri
43-aras10
44-fzbn
45-juliettt
46-pozgulec
47-aslican07

AYYYYYYYYYYYY BU LİSTE NEDEN BU KADAR KABARUKM ACABA?:eek:klava
:lepi: ben yendim arkadaşım bu gün ikinci günüm yardımların için çok teşekkür ederim daha çok yeniyim ama inşallah bende bundan sonra senin gibi yardım edebilirim....

Hayırlı olsun canım.Bu arada ben baksanıza il liste oluşturulduğundan beri ilk sırada kaldım gitti bir türlü beceremedim eyvahedigeldismile . Ha bu arada kızlar hayat_acilde yenmemişmiydi benmi öyle hatırlıyorumm.

Haydin kızlar canlanalım biraz yenenlerin desteğiyle birlikte.Sayfamızda canlasın birbirimize daha gaz verelimki liste bitsin...

misafir olanlarda aramıza teşrif etsin lütfen yeni katılan arkadaslarımızda yazsınlar isimleri tek tek zikretmek isterdim ama unutuyorum ne yazıkki

hndckr ..edaperissa ..selmatem .. nerdesiniz ? ne durumdasınız

ayyy takip edilmek ne güzel bişiiii::::))yaa ben dün yapamadım bi kaç gündür misafir vardı yoruluodum erteledim.3parmak kalınlığında yaptığım icadımı alabiliorum bugünde oturdum eşimin p... ölçüsünde bi tane yaptım ölçü alarak ama ona baktıkça korkuyorum.diyorumki eski aparatımla devam edim bunuda sürekli yanımda taşıyayımki gözüm alışşsınn çok büyük gözüküyor çünkü alışmam lazımm...bakalım onu yapabilirsem artık yenerim diyorum ama onu başarmak güç istiyorr:KK43:((birde duaa...

ayyy takip edilmek ne güzel bişiiii::::))yaa ben dün yapamadım bi kaç gündür misafir vardı yoruluodum erteledim.3parmak kalınlığında yaptığım icadımı alabiliorum bugünde oturdum eşimin p... ölçüsünde bi tane yaptım ölçü alarak ama ona baktıkça korkuyorum.diyorumki eski aparatımla devam edim bunuda sürekli yanımda taşıyayımki gözüm alışşsınn çok büyük gözüküyor çünkü alışmam lazımm...bakalım onu yapabilirsem artık yenerim diyorum ama onu başarmak güç istiyorr:KK43:((birde duaa...

canım cok fazla ara vermeni önermem mutlulugunu erteleme bayanssulusmile mutlaka bi boşluk bulup devam et egzersizlere kullandıgın aparatlar yada icatlara gelmeden parmakları dene bir parmak iki mum daha sonra kalın olanı al böylece güven tazeliceksin ve hersey cok daha kolay olucak ben her seferinde hepsini yapıyordum kendi icadından korkmana gerek yok şekerim bi derece küçült iyice alış sonra devam et kolay gelsiiiiiiiiinolumunekankayizsmile

canımmmmm bak durumunu okadar iyi anlıyorumki ama önce bi karar ver tatlım egzersiz yapmak için kararlı ol dik dur lütfen .. dr a mı gitsem kendim yapsam yapamamki olmaz gibi kafandaki soruları aşmak için azıcık bu sayfaları takip etmeni öneririm lütfen zamanın oldukça oku ilk sayfalardan itibaren emin ol hem cesaretin hemde egzersiz yapmaya istegin gelicek ama söyledigim gibi kararlı ol

:ecrin_bebek:
canım cok fazla ara vermeni önermem mutlulugunu erteleme bayanssulusmile mutlaka bi boşluk bulup devam et egzersizlere kullandıgın aparatlar yada icatlara gelmeden parmakları dene bir parmak iki mum daha sonra kalın olanı al böylece güven tazeliceksin ve hersey cok daha kolay olucak ben her seferinde hepsini yapıyordum kendi icadından korkmana gerek yok şekerim bi derece küçült iyice alış sonra devam et kolay gelsiiiiiiiiinolumunekankayizsmile

öle yapıom zaten her denememde önce 1parmak sonra2 sonra orta aparat en sonda bu kalın olacak kısmetse:KK43:(((

hoşbuldum canımcım yerimseniben güzel geçti çok ihtiyacım vardı zaten hihoyyyt bende hepinizi çok özledim ve merak ettim naptılar ne oldu ne bitti diye :sm_cool:her zaman yanınızdayım hemde bu moralle kaydirigubbakcemile3ne durumdasın şu an balım kaydirigubbakcemile2

biraz önce hasta oldum canım sıkıldı ya ... neyse hayırlısı ....
mumdayım venüstencim ... mumu peçeteyle kalınlaştırdım ama mumdan kalınını alamadım içime bilmiyorumkismile acaba vaji mi dar diye düşünüyorum
ama bi arkadaş 15 dakika ezgzersiz yap vaji alışıyor dedi ...
bakalım şu hastalığım bitsinde gerekirse bütün günümü ona ayırıcam :KK43:

benimde tatile ihtiyacım var hemde ..... sen nasılsın bebiş var mı ?

X