Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

çok tşk arkadaşlar ben dün gece iki gündür yapay pen deniyorum aslında uzun zamandır yapay pen kendim yapıyordum kalınlığı pen yakın 2parmak kalınlığında bugunde pen kalınlığına getireceğiz benim sorunum eşime pen denetemiyodum kötü oluyodum dokuna mıyodu bile anladımki sorun eime elletemememdi başladık yapay pen eşime yaptırmaya çok mutluyum zor oldu ama benim elimele destekleyerek başta soktuk.sonraki sorunum aynasız yaptımıyodum onuda aştım şimdi ve en son pozisyon alarak sokturdum ama şimdi 1 hafta kadar devamlı eşime yapay pen rahat yaptırana kadar denicez ve inş haftayada gerçek pen yaparız inanın okadar mutlu oldum umutlandımki anlatamam parmak bile değdiremezken en büyük sorun eş denemesini yapıyoruz haa yalnız emle ile yapabiliyoruz bişiler söylemek isteyen varmı benim durumum için?????????

venüstencim hoşgeldin ... nasılsın ? tatilin iyi geçmiştir inşallah ...
seni özledik ... motivelerini de mafoldumben
hoşbuldum canımcım yerimseniben güzel geçti çok ihtiyacım vardı zaten hihoyyyt bende hepinizi çok özledim ve merak ettim naptılar ne oldu ne bitti diye :sm_cool:her zaman yanınızdayım hemde bu moralle kaydirigubbakcemile3ne durumdasın şu an balım kaydirigubbakcemile2

çok tşk arkadaşlar ben dün gece iki gündür yapay pen deniyorum aslında uzun zamandır yapay pen kendim yapıyordum kalınlığı pen yakın 2parmak kalınlığında bugunde pen kalınlığına getireceğiz benim sorunum eşime pen denetemiyodum kötü oluyodum dokuna mıyodu bile anladımki sorun eime elletemememdi başladık yapay pen eşime yaptırmaya çok mutluyum zor oldu ama benim elimele destekleyerek başta soktuk.sonraki sorunum aynasız yaptımıyodum onuda aştım şimdi ve en son pozisyon alarak sokturdum ama şimdi 1 hafta kadar devamlı eşime yapay pen rahat yaptırana kadar denicez ve inş haftayada gerçek pen yaparız inanın okadar mutlu oldum umutlandımki anlatamam parmak bile değdiremezken en büyük sorun eş denemesini yapıyoruz haa yalnız emle ile yapabiliyoruz bişiler söylemek isteyen varmı benim durumum için?????????

güzel ilerleme diyebilirim az kalmıs artık basarmana emlayıda zamanla bırakırsın

kızlar bana cevap yokmu??? Egzersiz yaptığımız sürece p..s denemesi yapabilirmiyiz?yoksa iyice hazır olana kadar p...s deneme yokmu?

bence deneme derim
olmazsa hayal kırıklıgına ugrarsın
mumu p..... Kalınlıgında olana kadar egzersiz yaptıgın ve alıştıgın zaman dene p...yi ve zaten o zamanda kolaylıkla p...yi de alırsın
ve......başarmış olursun.:)) inş..

bence deneme derim
mumu p..... Kalınlıgında olana kadar egzersiz yaptıgın ve alıştıgın zaman dene p...yi ve zaten o zamanda kolaylıkla p...yi de alırsın
ve......başarmış olursun.:)) inş..[/Q

inşallah canım ya inşallah artık dayanamıyorum ne yapacağımı bilemiyorum.para biriktiriyorum burda yenemezsem m.ulusoy'a gitcem artık.çok para biliyorum ama olmazsa başka çarem kalmadı.mafoldumben

bence deneme derim

inşallah canım ya inşallah artık dayanamıyorum ne yapacağımı bilemiyorum.para biriktiriyorum burda yenemezsem m.ulusoy'a gitcem artık.çok para biliyorum ama olmazsa başka çarem kalmadı.mafoldumben

canım yaaa
inan bende çok umutsuzdum bu konuda ama birazcık azimle herşey yoluna giriyo
buraya üye oldum yazılanları okudukça asla yapamam dedim
çok kötü durumdaydım
son anda doktor bile aradım iyiki diyorum tele çıkmadı doktor
tamam doktor kendi konusunda uzman ve çok destek oluyor ama sürekli dr a baglarsak durumu nasıl olsa dr gidince hallederim umuduyla tembellik edip fazla üzerine düşmüyoruz vajinin
ben inanıyorum ki yaparsın
ben ewlenenleri görünce yaa bunlar hiç mi korkmuyor nasıl insanlar ya diyordum
bak azimli ol acı yok kan yok
bende kan gelmedi merakla bekliyorum acaba ne zaman gelcek diye :))
yani senin korkun ne tam olarak seni geri çeken şey ne onun üzerinde odaklan zor degil gerçekten yapacaksın
biraz güven kendine

bence deneme derim

dur daha yeni başladin egzersize hele bi iki parmaği rhatça yap sonra düşün penis denemesi

KIZLAR BU LİSTEDEKİ HERKES BANA HANGİ AŞAMADA OLDUĞUNU YAZABİLİR Mİ? HADİ HEPİNİZ YAZİN ONA GÖRE SIRAYA DİZİCEM. SİZİ BİRAKİYORUZ HİÇ HABER VERMİYOSUNUZ YAZİCAM ARTIK :eek:klava:

1- Rabia
2- Hayat_acil
3- Cara
4- Fimu
5- Crescent84 (p...s egzersizi yapıyor)
6- Hndckr
7- Nehir_0685
8- Bembeyazev
9- Yaseminimm
10- Edaperissa
12- Elmeto
13- Mmerviss
14- Hayrunemin
15- Tobeornottobe
16- Orjinalkız
17- Bae
18- Fusuncuk
19- Soryy
21- Bambammm
22- Jas_min
23- Balım_
24- Sevimnur
25- Giraenn
26- Denizinkızı
27- Hayalsürgünü
28- Karanfilcimen
29- Busmel
30- World_purple
31-kardelen282828
32-balbocee
33-rm07
34-yitik
35-izmit_1982
36-vakitsiz
37-selmatem
38-umutsandali
39-sinemmelek
40-selin_22
41-missbon
42-aykiri
43-aras10
44-fzbn
45-juliettt
46-pozgulec
47-aslican07

selam ben hala mum egzersızındeyım fakat muma peçete sarıp sreçlıyorum kalınlastırıyorum yanı bır kaç gundur sehır dısındaydım yapamadım ama baslıcam yakında yada kalın mum alıcam yenıcemmm bunu :)

bahar moralin mi bozuk hiç sesin soluğun çikmiyo? derin de yok ortalikta?
canım ben burdayım herzamankı gıbı...yok sukur bozuk deıl ...regl oldum bırazcık sancım var ..ondan keyıfsıızm...
derın hanımda esıyle tatıle gıttı ...gerce ona gore tatıl degıl
...kayınvalıdesıne gıttıler

kızlar bana cevap yokmu??? egzersiz yaptığımız sürece p..s denemesi yapabilirmiyiz?yoksa iyice hazır olana kadar p...s deneme yokmu?

canım egzersizler bitene kadar p...s denemesi yapmadım ben doktor ilk başta söylüyor bunu...benim tavsiyem tüm aşamaları geçene kadar p...s denemesi yapmamanız yönünde...

Alıntı:
ece111 kullanıcısından alıntı
KIZLAR BU LİSTEDEKİ HERKES BANA HANGİ AŞAMADA OLDUĞUNU YAZABİLİR Mİ? HADİ HEPİNİZ YAZİN ONA GÖRE SIRAYA DİZİCEM. SİZİ BİRAKİYORUZ HİÇ HABER VERMİYOSUNUZ YAZİCAM ARTIK

1- Rabia
2- Hayat_acil
3- Cara
4- Fimu
6- Hndckr
7- Nehir_0685
8- Bembeyazev
9- Yaseminimm
10- Edaperissa
12- Elmeto
13- Mmerviss
14- Hayrunemin
15- Tobeornottobe
16- Orjinalkız
17- Bae
18- Fusuncuk
19- Soryy
21- Bambammm
22- Jas_min
23- Balım_
24- Sevimnur
25- Giraenn
26- Denizinkızı
27- Hayalsürgünü
28- Karanfilcimen
29- Busmel
30- World_purple
31-kardelen282828
32-balbocee
33-rm07
34-yitik
35-izmit_1982
36-vakitsiz
37-selmatem
38-umutsandali
39-sinemmelek
40-selin_22
41-missbon
42-aykiri
43-aras10
44-fzbn
45-juliettt
46-pozgulec
47-aslican07

AYYYYYYYYYYYY BU LİSTE NEDEN BU KADAR KABARUKM ACABA?:eek:klava:

inanamıyorum kızlar 47 kişi var vajili ne kadar çok bununla mücadele eden varmış..kimbilir KK yi keşfedemeyen kendi başına uğraşan ne kadar arkadaşımız var....Allah en kısa zamanda çözmeyi nasip etsin herkese....

rabıa canım ılk sırada sen varsın bak ..hadııhslahhh ....butun herkez kurtulsun ALAH ardımcıları olsun ..hemd ebu gece ıhslahhh

Alıntı:
ece111 kullanıcısından alıntı
KIZLAR BU LİSTEDEKİ HERKES BANA HANGİ AŞAMADA OLDUĞUNU YAZABİLİR Mİ? HADİ HEPİNİZ YAZİN ONA GÖRE SIRAYA DİZİCEM. SİZİ BİRAKİYORUZ HİÇ HABER VERMİYOSUNUZ YAZİCAM ARTIK

1- Rabia
2- Hayat_acil
3- Cara
4- Fimu
6- Hndckr
7- Nehir_0685
8- Bembeyazev
9- Yaseminimm
10- Edaperissa
12- Elmeto
13- Mmerviss
14- Hayrunemin
15- Tobeornottobe
16- Orjinalkız
17- Bae
18- Fusuncuk
19- Soryy
21- Bambammm
22- Jas_min
23- Balım_
24- Sevimnur
25- Giraenn
26- Denizinkızı
27- Hayalsürgünü
28- Karanfilcimen
29- Busmel
30- World_purple
31-kardelen282828
32-balbocee
33-rm07
34-yitik
35-izmit_1982
36-vakitsiz
37-selmatem
38-umutsandali
39-sinemmelek
40-selin_22
41-missbon
42-aykiri
43-aras10
44-fzbn
45-juliettt
46-pozgulec
47-aslican07

AYYYYYYYYYYYY BU LİSTE NEDEN BU KADAR KABARUKM ACABA?:eek:klava
:lepi: ben yendim arkadaşım bu gün ikinci günüm yardımların için çok teşekkür ederim daha çok yeniyim ama inşallah bende bundan sonra senin gibi yardım edebilirim....

X