Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar ben yapay pen yapıyodum ama eşime yaptıramıyodum yan i pen denemesine gelince fos şimdi anladımki egzersizleride yarım yamalak yapıyodum acele etmemeliydim benim sorunum eşime izin vermiyorum ama iki seferdir yapay pen.. eşime yaptırdım zor oldu ama oldu ilk önce aynayla destekledim sonra aynayı bıraktım bugunde aynasız hemde pozisyona girerek yaptırdım yapay pen.. ama yinede acele etmicem tam rahat değilim üstelik emla ile yapıyorum sıra geldi rahat bir şekilde eşime izin verene kadar devam ama çok mutluyum umutlandım 1 hafta rahatlayana kadar yapay pen denicez sonra pen ..denemesine başlıcaz sizce nasıl neler yapmalıyım biraz bilgi verseniz

TEK PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. missbon
  2. aykiri
  3. aras10
  4. fzbn
  5. pozgulec
  6. aslican07
  7. yaseminim
  8. Karanfilcimen
  9. Fusuncuk
  10. rabia1984
  11. ecemnazzz
  12. morphem
  13. Hndckr

ıKı PARMAK EGZERSıZı YAPANLAR

1. Selmatem
  2. bembeyazev
  3. Edaperissa
  4. juliettt

ÜÇ PARMAK EGZRESıZı + PENıS DENEMESı YAPANLAR

mutlu sona yaklaşanların listesi
:lepi: :lepi: :lepi:​
  1. busmel
  2. rm07
  3. cara
  4. Crescent84
  5. soryy
  6. izmit_1982
  7. selin_22
  8. Hayrunemin

KK ıLE YENENLER​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Zehraalimansur - Twetty26 - Bahar07- Ece111 - Derin -Besen -3- Mutlu_umutlu - Cgdm85 - G_y - Hayatnur86 - Munisse - Kad_er - Aysecikkk - Guinnes - Zerr - Ela _emre - Venüsten - Mızmız - Kayra79 - Smooty - Melekupos - Kadriye_33 - Helpless - Ayaznaz - Secir - lkim07 - Snm84 - Gingerus - Hephuzunlu - ada81 - krizantem78-yitik​

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

VAJıYı YENıP BEBıŞ BEKLEYENLEEER

zehraalimansur - eelifes

ALKIŞ ALKIŞ ALKIŞ TEBRıKLEEEEEER
[/I]

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

:hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray:​

AŞAĞıDA ıSıMLERı OLANLAR BANA NE DURUMDA OLDUKLARıNı YAZABıLıR Mı?

Nehir_0685 - Elmeto - Mmerviss - Tobeornottobe - Orjinalkız - Bae - Bambammm - Jas_min - Balım_ - Sevimnur - Giraenn - Denizinkızı - Hayalsürgünü - kardelen282828 -balbocee - vakitsiz - umutsandali - sinemmelek

Son düzenleme:
yok canım kaçmıyorum.deniyorum fakat yapamıyorum..bi gelişme olmayıncada yazmak istemiyorum..pes etmedim.

belki de kulak çöpü olmadi sadece her gün deneen serçe parmak eninde sonunda olucaktir. yani kaç kişi gördük yapamayan ayni senin gibi hatta daha beter. her gün uğraştilar oldu. sen de pes etme eninde sonunda olucaktir. şimdi sana imkansiz gibi geliyo biliyorum ama üzülme sakın olmuyo diye. yani böyle uğraşip deneyip bir süre yapamamak da normal. vereliniortak

mesela serçe parmakta denediğin zaman ne hissettin ne yaşadin anlatirsan eğer daha iyi olur. biz de ayni şeyleri yaşadik belki senin farketmediğin bişey vardir biz sana anlatiriz.

merhaba ben 9aylık evliyim,ama hala ilişki yaşayamadık vajınusmus hastasıyım.dr.murat ulusoy a gitmek istiyorum çook pahalı gidince hallolucagını bilsem bulup buluşturucam ama bilemiyorummm,lütfen yardımlarınızı bekliyorumm:sinifsinif:

Dr. ulusoy kesin çözüm diye biliyorum ben tabi hiçkimse 100 de 100 garanti veremiyo sağlik konularinda. istersen bizimle dene egzersiz yap sen de olmazsa nasilsa bi şekilde gidersin öyle diil mi:)

arkadaslar parmak egzersizine kac aydir cesaret edip basliyamamistim ki, esim kizip o denedi ve cok rahat sorunsuz ,,1 parmak,, egzersizini yaptik, ama bu kadar baska bir gelisme olmadi, simdi ne yapmam gerekiyor bazi arkadaslar mum dan bahsediyor ama bana cok korkunc geliyor mum olayi. tavsiyelerinizi bekliyorum

illa mumla yapicaksin diye bi kaide yok. kendini hangisinde rahat hissedersen. mum ya da parmak farketmez.her gün tek parmakta rahat ettiğini düşünene kadar devam daha sonra iki parmağa geçebilirsin.

arkadaşlar ben yapay pen yapıyodum ama eşime yaptıramıyodum yan i pen denemesine gelince fos şimdi anladımki egzersizleride yarım yamalak yapıyodum acele etmemeliydim benim sorunum eşime izin vermiyorum ama iki seferdir yapay pen.. eşime yaptırdım zor oldu ama oldu ilk önce aynayla destekledim sonra aynayı bıraktım bugunde aynasız hemde pozisyona girerek yaptırdım yapay pen.. ama yinede acele etmicem tam rahat değilim üstelik emla ile yapıyorum sıra geldi rahat bir şekilde eşime izin verene kadar devam ama çok mutluyum umutlandım 1 hafta rahatlayana kadar yapay pen denicez sonra pen ..denemesine başlıcaz sizce nasıl neler yapmalıyım biraz bilgi verseniz

ooo daha napicaksin yener yenmez koşup buraya yaz daha bilgilik bişeyin kalmamiş :KK70:
sadece hep söylüyorz ya penisi popo yönüne dğru ıkınarak nefes verirken almaya çaliş. gerisi gelir nasilsa. Hadi güzel haberlerini bekliyoruz bir hafta sonra ismini işildatalim senin de :KK70:

Son düzenleme:
missbon, aykiri, aras10 kızlar egzersizler nasıl gidiyo? zorlandığınız yer var mı? ara vermediniz dimi :eek:klava:

merhaba ben 9aylık evliyim,ama hala ilişki yaşayamadık vajınusmus hastasıyım.dr.murat ulusoy a gitmek istiyorum çook pahalı gidince hallolucagını bilsem bulup buluşturucam ama bilemiyorummm,lütfen yardımlarınızı bekliyorumm:sinifsinif:
hosgeldn aramıza....doktor oncesınde burda bırlıkte yenmeyı bır dene derım eger olmadı en son care doktora gıdersın...hıc egzeersız yaptınmı

kızlar şu hep bahsi geçen şeylerin fiyatları hakkında bilgi verebilirmisin acaba?
emla krem?
xlocaine sprey?
gleit jel?

Gleit gelen 13- TL geçen hafta eczaneden aldım. Devlet ödemiyor .Alırsan uzak bir eczaneyi tercih et. Üzerinde kutunun vajina kaygınlaştırıcı jel yazıyor açık açık. Ben kutunun üstünde açıklama olmaz sanıyordum ama var. Seni tanımayan bir muhit olsun. pis pis sırıtıyorlar çünkü, iğrenç bir durum. Güneş gözlüğü ve eşarp gibi yüzünü kapayıcı unsur olsun ki bir daha seni tanımasınlar ve eczane kameralarında yüzün tanınmasın. Aldığıma memnunum kaydırıyor parmak egzerzisinde gerçekten renksiz ve kokusuz ayrıca.

Emla yı ise iki yıl önce bikini bölgesine iğneli epilasyon için güzellik uzmanı önermişti uyuşturuyor demişti. Devlet ödemiyor demişti ama ödedi. Sağlık Ocağında yazdırmıştım epilasyon için demiştim doktora, o zamanlar -5-TL vermiştim % 20 si. Şimdi karneye yazılmıyor olabilir sistem değişti çünkü.

Kızlar...Emla yı iğneli epilasyon için almıştım evvelki yıl.Tarihi geçmedi. Ben onu vajinusmus için nasıl kullanıcam. Vajina deliğine mi sıkıcam. bir tüp mü sıkılcak? Çevresine masaj mı yapıcam? Kullanan varsa yazarmı? Epilasyon için almıştım ama epilasyon canımı yaktığı için bırakmıştım. Tüpler kaldı ozaman. Nasıl kullanacağım Emla yı?

Kızlar...Emla yı iğneli epilasyon için almıştım evvelki yıl.Tarihi geçmedi. Ben onu vajinusmus için nasıl kullanıcam. Vajina deliğine mi sıkıcam. bir tüp mü sıkılcak? Çevresine masaj mı yapıcam? Kullanan varsa yazarmı? Epilasyon için almıştım ama epilasyon canımı yaktığı için bırakmıştım. Tüpler kaldı ozaman. Nasıl kullanacağım Emla yı?
amannn sakın oyle sıkayım falan deme....sadece nohut kadar parmagına al...ve ıcıne suuryoruz uyusması ııcn bır kac dakka beklıyoruz bıraz yakıyo ama kısa suuryo dayanabılrısın yanı ...bu sekılde kullanılıyor..

günaydın kızlarrrrrrrrrrrr a.s.tatildeydim takip edemedim ne durumdasınız kimler yendi kimler yeni katıldı aramıza kısa bi özet geçin bi dünya sayfa var okuyamadım hepsini kaydirigubbakcemile2

merhaba ben 9aylık evliyim,ama hala ilişki yaşayamadık vajınusmus hastasıyım.dr.murat ulusoy a gitmek istiyorum çook pahalı gidince hallolucagını bilsem bulup buluşturucam ama bilemiyorummm,lütfen yardımlarınızı bekliyorumm:sinifsinif:[/QU

merhaba hoşgeldin siteye bende bu sitede yeniyim bir ay bile olmadı 2 gün önce yendim hastalığımı bende senin gibi ulusoya gitmek istiyordum sanki başka çarem kalmamışı hergün sitesine girip inceleyip okuyup duruyordum hatta üye olmuştum tabiki maddi durum yoktu.sonra hergün birçok mail gelmeye başladı ulusoyun sitesinden başka hastalarla görüşmelerini yazıyordu.. yenip teşekkür edenler başka doktorlara gidipte başarılı olamayanlara sürekli diğer tedavi yöntemlerinin (Bunlar hani bizim yaptığımız egzersizler oluyor) işe yaramayacağını işin beyinde olduğunu söyleyip duruyordu bende bu siteyi tesadüf buldum bir hafta yazışmaları okudum daha sonra üye oldum çok kısa süredede yendin emin ol buradaki arkadaşlar hepsi mükemmel ve çok yardımsever hemde hiçbir karşılık beklemeden yapıyorlar ve ulusoydan daahada iyi gelecektir sana....inşallah en kısa zamanda sen ve diğier arkadaşlar başarılı olacaksınız Allah yardımcınız olsun....

günaydın kızlarrrrrrrrrrrr a.s.tatildeydim takip edemedim ne durumdasınız kimler yendi kimler yeni katıldı aramıza kısa bi özet geçin bi dünya sayfa var okuyamadım hepsini kaydirigubbakcemile2

Günaydın arkadaşlar

Öncelikle hoşgeldin canım.Aramıza katılan çok kişi var ve ben bu arada kesin olarak egzersizleri bırakmama kararı aldım.Şuan ama sadece tek parmak tek boğumdayım.:kedi:.

Kızlar akşam bende ilk defa emlayla egzersiz yaptım ama pek ilerleme olmadı sadece 1 saat sonra bir yanma oldu vajimde herhalde emladan olacak.Ama çok acımadı.Ben bişey soracağım nefes egzersini yaparken vaji açılmıyor benmi yanlış bişey yapıyorum acaba anlamadım.bir boğum yaptım ama duvar gibi yerde ufak bir et parçası var kıkırdak gibi orasını aşamadım ve açıkçası biraz ürktüm.

Günaydın arkadaşlar

Öncelikle hoşgeldin canım.Aramıza katılan çok kişi var ve ben bu arada kesin olarak egzersizleri bırakmama kararı aldım.Şuan ama sadece tek parmak tek boğumdayım.:kedi:.

hoşbuldum canımcım kaydirigubbakcemile2 kelebeğim sakın bırakma bak hep kendi zamanından çalıyosun bıraktığın her gün kendine zarar...peki rahatmısın tek parmak tek boğumda ? bebişim herşey beyinde bitiyor biliyorsun ben senin yapabileceğine inanıyorum ve sonrasında niye bu kadar beklemişim diyeceksin :KK3:canım sakın bırakma artık geriye dönme ve bir an önce hallet vaji diye bi şey kalmasın dualarımız seninle....bu arada crescent naptı hala egzersizde yazıyodu bi yerde inanamadım :bbo:

merhaba ben 9aylık evliyim,ama hala ilişki yaşayamadık vajınusmus hastasıyım.dr.murat ulusoy a gitmek istiyorum çook pahalı gidince hallolucagını bilsem bulup buluşturucam ama bilemiyorummm,lütfen yardımlarınızı bekliyorumm:sinifsinif:[/QU

merhaba hoşgeldin siteye bende bu sitede yeniyim bir ay bile olmadı 2 gün önce yendim hastalığımı bende senin gibi ulusoya gitmek istiyordum sanki başka çarem kalmamışı hergün sitesine girip inceleyip okuyup duruyordum hatta üye olmuştum tabiki maddi durum yoktu.sonra hergün birçok mail gelmeye başladı ulusoyun sitesinden başka hastalarla görüşmelerini yazıyordu.. yenip teşekkür edenler başka doktorlara gidipte başarılı olamayanlara sürekli diğer tedavi yöntemlerinin (Bunlar hani bizim yaptığımız egzersizler oluyor) işe yaramayacağını işin beyinde olduğunu söyleyip duruyordu bende bu siteyi tesadüf buldum bir hafta yazışmaları okudum daha sonra üye oldum çok kısa süredede yendin emin ol buradaki arkadaşlar hepsi mükemmel ve çok yardımsever hemde hiçbir karşılık beklemeden yapıyorlar ve ulusoydan daahada iyi gelecektir sana....inşallah en kısa zamanda sen ve diğier arkadaşlar başarılı olacaksınız Allah yardımcınız olsun....

Yazı bana cesaret verdi. Sağol canım....

Kızlar akşam bende ilk defa emlayla egzersiz yaptım ama pek ilerleme olmadı sadece 1 saat sonra bir yanma oldu vajimde herhalde emladan olacak.Ama çok acımadı.Ben bişey soracağım nefes egzersini yaparken vaji açılmıyor benmi yanlış bişey yapıyorum acaba anlamadım.bir boğum yaptım ama duvar gibi yerde ufak bir et parçası var kıkırdak gibi orasını aşamadım ve açıkçası biraz ürktüm.

tecrübeli değilim bende senin gibi tek parmaktayım daha ama belki yardımım olur
ben parmak egzersizine başlamadan önce aynanın karşısında 5 dakika nefes egzersizi yapıyorum sonrada 4-5 kere ardı ardına ıkınıyorum ve ıkınırken oranın açıldığını görüyorum kapanmadan hemencik yakalıyorum deliği :)

hoşbuldum canımcım kaydirigubbakcemile2 kelebeğim sakın bırakma bak hep kendi zamanından çalıyosun bıraktığın her gün kendine zarar...peki rahatmısın tek parmak tek boğumda ? bebişim herşey beyinde bitiyor biliyorsun ben senin yapabileceğine inanıyorum ve sonrasında niye bu kadar beklemişim diyeceksin :KK3:canım sakın bırakma artık geriye dönme ve bir an önce hallet vaji diye bi şey kalmasın dualarımız seninle....bu arada crescent naptı hala egzersizde yazıyodu bi yerde inanamadım :bbo:

Yok canım çok rahat değilim nefes egzersizi ve parmak birarada olmuyor yada ben beceremiyorum ama dün emlayla denedim ( baharın ısrarı sağolsun ) onunla biraz ilk boğumda rahat oldu ama duvarı aşamıyorum akşam orada kıkırdaklı bir et parçası olduğunu dahada iyi anladım ama o et parçasınımı deleceğim yoksa dahamı aşağıya kaydıracağım anlamadım

tecrübeli değilim bende senin gibi tek parmaktayım daha ama belki yardımım olur
ben parmak egzersizine başlamadan önce aynanın karşısında 5 dakika nefes egzersizi yapıyorum sonrada 4-5 kere ardı ardına ıkınıyorum ve ıkınırken oranın açıldığını görüyorum kapanmadan hemencik yakalıyorum deliği :)

Ben ikisini birden yapmaya çalışıyorum galiba benim sorunum orada bende akşama senin dediğin gibi deneyim bakimmm

X