Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

vallahi ne diyim tek kelimeyle harikasın süper tamamen bitmiş işte olay budur maşallah canım mutlulugun daim olsun :dance:

adacım tebrik ederim süpersin....maşlallah....darısı başımıza

adacım tebrik ederim süpersin....maşlallah....darısı başımıza

Canım çook teşekkürler darısı sana inşallah , egzersiz yap bol bol olur mu inan bunun tek ilacı egzersiz yapmak .. Mümkünse eşin geldiğinde eşinle yap egzersizi inanılmaz güven geliyor kendine ...

Buradaki herkese çook teşekkür ederim sorularıma üşenmeden cavap verdiğiniz ve vakit ayırdığınız için çook teşekkürler )) evliliğim 2. Ayı olmadan bundan kurtulmak istiyordum veeee BAŞARDIMMMMM ... Başarmak için uğraşan arkadaşlar lütfen egzersiz yapın bol bol inanın çook faysadı var ...Herkesden güzel haberler bekliyoruz yine hep burada olacam yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara bende yardım edecem sıra bendeeee ))) :teytey:

Tebrik ederim canım
zaten sen başarmıştın kı
ama şimdi tam olmuş önüydü arkasıydı sevişmenin ne önemi var tatlım olması yeterli degil mi sence biz zaten sadece vajiyi yenewmiyorduk yani p...yi alamıyorduk dimi.............:)))
darısı diger arkadaşların başına olsun
inş birgün yenmeyen hiç kimse kalmaz...........

bugün hep güzel habeler var çok mutlu oldum arkadaşlar sizin adınıza....umarım bende eşim geldiğnde başardım diyebilirim...egzersizde her takıldığımda ağlıyorum artık....onca zorluğa dayanan ben bunu neden başaramıyorum diye...gecen gün tansiyonum düştü sırf bu yüzden ama yinede pes etmiyorum

sanki şimdi sıra sendeymiş geliyor canım.....
asla pes etme çok sakin ol inan hepimiz aynı yollardan geçtik ben artık sona geldigimde
bi dr bulup aramıştım ve ulaşamamıştım şimdi iyikide ulaşamamışım diyorum
gidecekti paralarım:))yani kendimizde başarabiliyormuşuz o yüzden üzülürdüm
zor belki egzersiz yapmak ben kabul edememiştim ama başladıktan sonra ve kendimi hiç kasmadıkça inanılmaz rahat oluyor
sen bu işin üstesinden gelirsin kendine güven........
acımıyor acımıyor acımıyor........
hep böyle düşün
hadi bakalım birgün sende BAŞARDIMMMMMMMMMM yaz

canım çok sağol....sıra bendeymiş gibi hissetmen bile güç verdi...aslında psikolojik olarak çok yıprandım eşim yanımda değil...güneydoğuda..hergün şehit haberleri gelirken bende ne uyku var ne yemek birde bunu yenmeye çalışıyorum sanırım ondan böyle duygusal oldum....senin yazdıklarını okurken bile ağladım şuan....umarım dediğin gibi bende başardım yazarım...parmakta o içerde köşede et parçası gibi olan şey sanki bir şişlikmiş giibi kalıo hissi veriyo bana ve beni en çok o korkutuyo sanırım

egzersiz yapmadım parmağımı sokma düşüncesine bile dayanamıyordum
nefes ve ıkınma ile oldu
altı yıldır başımdaydı bu illet ama kurtuldum
imkansızı başardım
sakın ümitsizliğe kapılmayın
ben yendiysem herkes yener
girme anında bol bol ıkının p.... elinizle tutun ittirin yani kontrol sizde olsun
buradaki akadaşlar sayesinde yendim, bi ara yazıyordum siteye başaramayınca yazmadım umudumu kaybetmiştim. sonra nereye kadar dedim giden benim hayatımdan gidiyor.
darısı herkese
zehraalimansur,derin,bahar07,venüsten,çikolata26 herkese ama herkse binlerce teşekkürler...
adını şu an anımsayamadığım (heyecandan) herkese teşekkürler
başaracağım deyin gerisi geliyor...

çok dua et canım yalnız degilsin rabbimiz var en önemlisi eşinide rabbim korusun inş
o et parcasını bende çok düşünürdüm açıkçası halada onun ne oldugunu merak etmiyor degilim ama o sana engel olmamalı o et parçasına zartarda gelmez merak etme öle bişi olsa doktorlar başta parmak egzersizini vermezdi öle degilmi
gerginligini at üzerinden eşin geldiginde hemen olacak inş

en çok ada81 in yazılarını takip ediyordum nedense yapıkları benimkilerle aynıydı nerdeyse ve hep nie yapamıyor diyordum oda başardıysa kendime güvenim geldi:)çokçok sevindim başardığına tebrik ederim darısı en kısa zamanda bana ve diğerlerine...ada özelolacak ama kanama oldumu ve o p....nin başını aldıktan sonra olan agrıyı nasıl yendin?bende o aşamadayım ama agrıdan pes edorum ve son bi soru ada81 kaç gün sürdü egzerszlerin?

kötü haberim var ben bırakıyorum egzersizleri 1yıldır uğraşıyorum parmağı aştım ama pen dokunduramıyor yapay pen yaptım oldu ama eşime elletemedim çok uğraştık olmuyor kendimi yıprattım ayrılacağım yeter artık hoşçakalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…