Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ya kızlar gece girerdim kimse olmazdi bakardmi sabahin kör şafağinda yazişiyodunuz. şimdi sabah geldim yine yoksunuz benden mi kaçiyosunuz nedir

ada niyeyse senin hiçbi mesajını okumuyodum biliyo musun sanki bana hep yenmişsin de yardima ihtiyacin yokmuş gibi bi his geliyodu. hakliymişim demek ki bu gün yarin yendim habeirini aliriz senin de şimdiden tebrikler şekerim

günaydınlar.. önerilerin için teşekkür ederim canım. deneyeceğim birazdan dün yapamadım işimin yoğunluğundan bugün rahatım. dokunma işini halletsem herşey yoluna girecekmiş hissi var zaten bende.

günaydınlar.. önerilerin için teşekkür ederim canım. deneyeceğim birazdan dün yapamadım işimin yoğunluğundan bugün rahatım. dokunma işini halletsem herşey yoluna girecekmiş hissi var zaten bende.

sen merak etme dediklerimi şimdi bi dene. kendini bişeylere zorlama. düşünsene yani önünde bir okuş var sen aticağin 100 adimin hepsini düşünüp hesaplarsan o yokuşu bitiremeyebilirsin ama ilk adimi düşünürsen sadece adim adim kolayca çıkıverirsin. sen illa dokuncam illa dokunucam diye kendini zorlarsan kaygı hissedersin bu da egzersizden kaçmana neden olur. kendi kendine dokunmasam da etrafını değdiricem diye düşün. zamanla aşicaksin merak etme ne dokunamayanlar gördük şimdi hepsiii sabahlar olmasin diyoo hihoyyyt

ececım veremdım hala yanıyım bır kılo bıle oynamadı ..galıba kabullenıcem boyle olmayı zaten cok degılm 53 kıloyum ama ......rahatsız oluyorum gobek falannnn

ece111 opuyorumnanaktan şu mubarek kandil günü ALLAH C.C ne muradın varsa versin. ALLAH kötü şerli insanları , afetleri belaları senden uzak etsin. iş, aşk, evlilik hepsi dilediginden de güzel gecsin. Ne diliyorsan on kat gelsin. Hep huzurlu mutlu sağlıklı yaşa ailen ve sevdiklerinle beraber ....iftira yalan dolan şarlatanlar dolandırıcılar hırsızlar kapkaçcılar , fitne komşular, kıskanç arkadaşlar senden uzak olsun, hep karşına iyi insanlar çıksın.... Değerlerine değer katan sana maddi olmasada manevi anlamda birşeyler kazandıran , huzur veren insanlar karşına çıksın. Duam umarım kabul olur. Ve bu sitede kimler bizlere destek oluyorsa bana yazsın yada yazmasın önemli degil, hepsi icin bu dilekleri diliyorum. Başkalarına yazılsada ordan da okuyup insan faydalanıyor zaten, senin bana yazdıklarından kimbilir kimler faydalanacak onlarda sana dua edecek. ALLAH RAZI OLSUN ne diyeyim başka kuru teşekkür den başka. Öbür dünyada karşınıza çıksın bu iyilikleriniz. Amin.

Arkadaşlar bende aynı sorunla yaşadım ama ilk başta sorunun bende değil eşimin penisinin çok kalın olmasından zannediyordum ama öyle değilmiş. sorun bendeymiş kendi kendime evimde egzersizlerle normale döndüm şuan bazen tekrarlasada gayet iyiyim.doktora filan gitmedim aynı sorunu yaşayan bir arkadşımla karşılıklı egzersizler yaptık.sizede egzersiz tavsiye ederim

sevgilerimle

öncelikşe merhaba
ben bu siteye dün kayıt oldum bir haftadır üyelerin yazdıklarını okuyordum.
üye olmak istedim birçoğunuz gibi bendede vajinusmus var 8 ayı geçti 9 aya yaklaştı evlenelidoktora gitme imkanım yok.evde eksersiz yapıyorum parmadığmı sokabiliyorum bi kaç defa eşimin parmağını da de almayı başardık.fakat parmak içeri girince aslında hiç acımıyor ama çok kasılıyorum banada yardım edermisiniz

:))) Belki panik havasında hiç yazmıyorum ya sana ondan öyle gelmiştir. Beyinde yavaş yavaş bitirdiğimi yansıttmışım demekki ne güzel bana ))) Çook teşekkürler ama biraz daha kaldı sonra zafer benimmmm :lepi:

zerr bişe sorucam yada tecrübeli yenmiş arkadaşlar cevap verebilirse çok sevinirim...siz parmak egzersizi yaparken hani içeride o duvar gibi dediğimiz bir kısım var ya arkada bulunan mesela parmak onu geriye itip içeri giriyo ya o sırada sanki hareket etttirken engelmiş o daraltıyomuş gibi bi his var mıydı ...bende mi anormallik var diye doktora da gittim muayne oldum ama normal herşey ...sizde de böyle miydi cevaplarsanız sevinirim kızlar

kızlar türkmax ta vajinismusla ilgili bi proğram var dijisi olan izlsin...

bu arada herkesin kandili mübarek duaları kabıul olsun ......

müiminin müslüman kardeşinew ettiğiğ dua daha çabnuk kabul olur..... hepiniz duamdasınnnnnnnsızzz

ALLAHIMMMMM baharcığımın yuuvasına hayırlı bebişler verrrrrr:Saruboceq::Saruboceq:

ayy lerr demişim ikjiz mi yoksa

evet cok normal anormalık falan yok..aynı sekılde bendede oldu

:Saruboceq: ayyy bıtanem cok sagol..ınan okuyunca aglıycaktım:sinifsinif: bu mubarek gunde benı duusndugun ıcın cok tesekur ederım..ALLAH kalbıne gore versın..kımsenın kucagını bos bırakmasın RABBIMMM

evet cok normal anormalık falan yok..aynı sekılde bendede oldu

baharcım teşekkür ederim cevap verdiğin için ya cnm dediğim gibi sanki o arkada et parçası gibi olan kısım kenarda kalıomuş da oraya daraltıyomuş gibi hissettim iki parmak tek boğum yaparken bile öyle hissettim sonrada çok üzüldüm ama bunu duymam iyi oldu en azından biraz rahatladım normal diye...işte sanıım o sebepten ağrı oluyo

canım ılk zamnlar zor oluyor ama zamnla nasılr ahatlıyosun skaın pes etme dayan zaten dayanılmıycak bır acı degılkı...acı hıssetıgın and abekle elını cekme nefes al ver..acı bı anda azalcak ...2 parmak tek bogum geyet ıyı bence bu skeıdle gıdersen cok kıs azamnda BASARDIMMM yazını okuycaz...dua et

canım çok sağol çok moral verdin bugün kandil hepimiz için dua edicem ALLAH hepimizi mutlu etsin inşllah......ya dediğin gibi acı dayanılmaz değil ama o arkada et gibi kalan yer sanki anormal olmaması gerekn bişeymiş gibi geldi bana sanki başka insanlarda yok tek bende var gibi biraz da öyle düşündüm die umutsuzluğa kapıldım:)) bide ben aynayla bakarak daha rahat yapabiliyorum egzersizi bu da tuhaf ama napim bi şekilde yapim da diorum artık acı da heralde zamanla hafifler anormallik olmasında
tekrar çok sağol baharcım

aynayla yapabılmen cok guzel ben yapamazdım..sende bı anormalık yok gayet normal .....ben oaray baktıgımda kapalı gorurdum mumkun dgeıldı benım bunu basramama kac ay oldu hala ınanamıyourm udsununce ...azmedersen mutlaka basarırsınnnn..ustune gıttt

merhaba kızlar,beni hatırlayanlar vardır nasılsınız ara ara girebiliyorum artık rahatsızlığım iyileştim gibiyim,ankarada bi psikoloğa gitmeye başladım çünkü benim vücudum parmak egzersizlerine karşı sürekli bir direnme halindeymiş..sanırım psikolog hipnoz yapacak gelişmeleri size yazacağım..hepimiz birgün bu vajinismustan kurtulacağız.her gece dua ederken ben ve benim gibileri kurtar diyorum Allah yardımcımız olsun beni tanıyanlara sevgiler,yeni katılanlarada başarılar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…