Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ececim yanılmıyosam arkadaş 39 yaşında ,,,yaşı sorun ediyoooo,,, inşlahhh bu arkadaşımızda en kısa sürede yener

ececim yanılmıyosam arkadaş 39 yaşında ,,,yaşı sorun ediyoooo,,, inşlahhh bu arkadaşımızda en kısa sürede yener

aa onu bilmiyodum ama olsun daha dün hürriyetde 75 yaşinda doğuran bi kadin gördüm ben. arkadaşimin ablasi 37 yaşinda doğurdu. Şimdi egzersize başlarsa taş çatlasin 2 ay sonra çözülmüş olur bu sorun. Ağustosta balayıııı kaydirigubbakcemile2

Allahim inşallah en kisa sürede çözersin. Depresyondan da hemencecik çikkkk. moral bozmak yokk.

anladım tatlım o acıyı kendini kastığın için hissediyorsun aynen bende de olmuştu yendiğim gece tam yarıya kadar aldım sonra acı yüzünden tam geri çekilecektim ama bekleyip nefes alıp verirken yavaş yavaş ittirdim ilerlediğini anlayınca ne acı kaldı ne de başka bişey.bu arada sana bi taktik daha veriyim bunu başardıktan sonra fark ettim penisin yarısını aldıktan sonra ittirirken vajinin dudak denilen kısımları var ya onları elinle sağa ve sola doğru ayır çok kolay oluyor.bir de emla krem var ben denemedim ama uyşturuyor bir dene istersen.

Şimdi egzersiz yaptım kalın Mum tam 10 Cm alabildim. parmak falan artık sorun değil rahat alıyorum. Emla kremim de var birde spreyim xlocaine var yani evde donanım iyi :)) hepsini aldırdım eşime..onları denyecem bu hafta birazdaha devam edeyim egzersize cuma gününe kadar. Sonra emla kremi ve spreyle bir p... denemesi yapayım bariii ... Herkese çook teşekkürler yardımlarınız için....a.s.

canım ben bebeyagıyla basradım...ve soyle soyleyeyım ben emlayla basaranlardanım hıc canım yanmadı kesınlıkle kullan en azından bır ekz kullan derım

bende bebeyağı kullanacam artık. Cuma gününe kadar egzersiz sonrada emla kremi ile deneme yapacam inşallah olur. Çook teşekkürler yardımlarınız için a.s.

canım o duvar dediğin yerde bekle,,,nefes al ver,hemen çıkarmasın eşin,popoya doğru ittirsin yavaşça,yada benim pozisyonu deneyeceksen eşin p...si yerleştirince ,sen eşini kendine doğru çekkk

canım ya bende aynı durumdayım egersizi bile yapamıyorum artık o ilk girişteki duvara takılıorum imkanı yok açılmıo gibi çok acı oluyo zorladıkça ufff napcaz biz böyle( oturdum ağladım az önce

ben yine olaya atladım :) kader arkadasımıza sormussun ama duyarsız kalamadım sence niçin olmuyor bunun cevabını en iyi kendin verirsin gibi geliyor bana yeterince ıslaklıkmı yok rahat mı degilsin huzursuzmusun egzersizlere inanmıyormusun bence bunlardadır senin cevabın ( sorun neyse bilelim ona göre halledelim diye soruyorum canım )

zerr canım ilgilendiğin için çok sağolasın....ya aslında başarmıştım egzersizi ama acı vardı yinede yapabilidoum şuan acıyla beraber acayip bi kasılma 2 cm den sonra devam edemiyorum güvenim gelmişti şimdi yine karamsar oldum oysa beyaz mum bile yapabilmiştim daha önce..bu aralar çok fazla stres yaşadım zaten eşimde yanımda değil ..belkide yaşadığım sorunlar yüzünden oldu bilemiyorum ama sanki tekrar yapamicam başaramicam gibi aslında jel de kullanıyorum bebeyağı da aldım ama olmuyo

yani bi insana kırk kere deli dersen deli olur diye bi laf vardır hani
bak bi kullandığın kelimelere yapamıyacağım başaramıyacağım olmuyor .. bu düşüncelerden sıyrıl lütfen beynine olumlu msjlar yolla bak bi telkin benden sana yazdım burdada daha önce hatırlatma olsun "Ben vajinismus falan degilim kendimi kandırıyorum" budur canım söylemen gereken lütfen seni ne mutlu ediyorsa biraz onlarla ilgilen ve geç aynanın karsısına yap egzersizini hadi egzersiz dönüşü bekliyorum en güzel haberleri:1hug:

ben çok umutluyum :teytey:

Bende her egzersizden sonra kendime güven geliyor bir kaç gün daha egzersiz yapacam büyük ihtimal cuma bir p.. denemesi yapacam inşallah olurrrrrr çook saolun destekleriniz ve yardımlarınız içinnnna.s.a.s.

tamam canım bugün itibariyla kafamdan herşeyi atıp yeniden başlicam..yaparım ...olucak diycem yapıcam ve olucak

tamam canım bugün itibariyla kafamdan herşeyi atıp yeniden başlicam..yaparım ...olucak diycem yapıcam ve olucak

Başaracaksın emin ol ben ilk egzersize başlarken hayatta dokunamam yokk parmak yapamam diyordum ama şimdi ooooo parmak mum ... )) İnanalım yeterkiii bizde yapacağız hergün yapatığımız egzersizleri gelişmleri yazalım olur mu ikimzde güzel haberler verelimmmm :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…