Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hiçbirini kullanmadım ama marka olarak Okey iyidir sanırım diğerlerine göre...

canım ben aquaglide kullanıyorum, çok memnunum, hiç tahriş etmiyor, sızlama falan yapmıyor, su bazlı zaten ama durex play kullanan arkadaşlarım da var onlarda memnun..

tebrik ederim canım ara vermeden devam et eşinle denemelerine ve egzersizlerine, kanama olmak zorunda değil, egzersizlerle orayı baya esnetiyoruz sanırım, zaten bilinenin aksine bir çok kadında kızlık zarı esnek olurmuş, ve kanama olmazmış, yani deli gibi kanın akacağına ilişkin rivayetler şehir efsanesi, kızlarımızı bu şekilde korkutuyorlar ve bizim gibi bu sorunu aylarca yıllarca yaşayan insanlar yaratıyorlar maalesef

canım ben aquaglide kullanıyorum, çok memnunum, hiç tahriş etmiyor, sızlama falan yapmıyor, su bazlı zaten ama durex play kullanan arkadaşlarım da var onlarda memnun..

Eski sayfaları okuyorum genelde herkes Aquaglide kullanmış onun siparişi vereyim bari. Vazelin ve bebe yağı ile egzersiz yaptım 5 gün çook yanma ve sızlama oldu bıraktım zaten regli oldum en azından bu arada jel gelsin devam edecem Bu arada EMLA kremi aldım ve XYLOCAİNE SPRAY aldım daha hiç kullanmadım bunlar p... denemesinde mi daha çook kullanılıyor o aşamaya daha gelmedim ben. En son eş parmağını denemiştik başarılı olmuştu ama bu ürünlerin hiç birini kullanmadım sadece vazelin kullanmıştım.

canım ben hiç emla veya anestol krem kullanmadım, bişi diyemeyeceğim bu konuda ama sadece kayganlaştırıcı ile denemiş biri olarak hiç yanma falan hissetmedim ya da acı, ve ilişki bitince de inan hiç sızlama falan hissetmiyorum ama psikolojik olarak daha iyi hissederim diyorsan bu kremlerden kullanabilirsin. kullanan arkadaşlar bi süre alıştıktan sonra kullanmıyorlar galiba bilmiyorumkismile

bu arada eşim şehir dışına gitti iş nedeniyle ve bizde ilişkiye tam alışıyorken ara vermek zorunda kaldık, uzun bi sürede böyle devam edecek :çok üzgünüm:

bu arada eşim şehir dışına gitti iş nedeniyle ve bizde ilişkiye tam alışıyorken ara vermek zorunda kaldık, uzun bi sürede böyle devam edecek :çok üzgünüm:

Canım, bence bu arada sen egzersizlere devam et kendini iyice alıştırmış olursun. Eşin geldiğinde daha iyi olur. üzülme ama kısa ayrılık bunlar ....

canım çok sağol ne bilim yine çok yoğun kasıyorum parmak girişi bile acı veriyo umutsuzlaştım iyce

Canım, bence bu arada sen egzersizlere devam et kendini iyice alıştırmış olursun. Eşin geldiğinde daha iyi olur. üzülme ama kısa ayrılık bunlar ....

ben de öyle düşünüyorum, o yokken egzersizleri aksatmıycam, bi de ben ilişkiye girmeden önce parmağımla deniyorum sonra p...s le devam ediyoruz, bunun da çok faydası oluyor, çok rahatlatıyor beyin olarak,

sen de regl sonrası kaldığın yerden devam et, bu arada vajina çok hassas olduğu için jelin gelince egzersizlerine devam et istersen, diğer kremlerle tahriş edip egzersizlere ara vermek zorunda kalma canım..

P... denemesine geçince bende öyle yapayım önce parmak egzersizi .. Eş parmağından sonra umutlandım dedim yaparım dedim denedik ama olmadı. Ama öncesinde egzersiz yapmamıştım belki bu dediğin bende de işe yarar deneyecem.

Jel inşallah bu hafta içinde gelir diğer kremler tahriş etti sanırım. Jel gelir gelmez başlayacam ) İnşallah bende başardım diyebilirim.

canım çok sağol ne bilim yine çok yoğun kasıyorum parmak girişi bile acı veriyo umutsuzlaştım iyce

çook ince mum ile başla ben öyle yaptım. çok ince doğum günü mumu iyice strech ile sardım sonra eldiven geçirdim üzerine vazelin sürdüm biraz da bebe yağı çook ince olduğu için rahat oluyor içindeyken gitgel hareketleri yaptım baktın oluyor o kadar mutlu oluyorsun ki ... Baktın oluyor hemen normal beyez mum al nefes al ver bu çook önemli. onuda aynı bu şekilde ilerltet sonra yavaş yavaş parmağa geç biliyorum söylemesi kolay diyorsun bende ilk başta senin gibiydin ince mumu bile alamam yok acıyor dokunamıyorum diyordum ama başardım sende yaparsın. Jel kullanıyormusun ?

Canım kendini kasmazsan ve yeterince kayganlık sağlarsan kesinlikle canın yanmaz...
Kendini canım acıyacak ya da olmayacak diye programlama ve umutsuz olma. Biliyorsun önce beynimizi hazırlamamız gerekiyor...
Mesela sivrisinek ısırmasından korkuyor musun hayır. Bunu da öyle düşün sadece bir sivrisinek ısırması. Sonunda ölüm yok ki bak bu kadar insan yapıyor, senin de onlardan bir eksiğin yok a.s.

Canım p.. denemesinden önce egzersiz yaparsan çok yararını görürsün...
Ben hala ilişki öncesi eş parmağı egzersizi yapıyorum ve çok rahat geçiyor...

canım kayganlaştırcı kullanıyorum bebe yağı da aldım bakalım pes etmeden denicem yine

canım çok sağol desteğin için....aslında bu da çok kötü bi duygu herkesin yapabildiği bişeyi yapamaıo olmak eksik hissetmek....bundan kurtulma çabası....umarım düzelirim bende

canım çok sağol desteğin için....aslında bu da çok kötü bi duygu herkesin yapabildiği bişeyi yapamaıo olmak eksik hissetmek....bundan kurtulma çabası....umarım düzelirim bende

O eksik hissetme duygusunu iyi bilirim...
Az mı düşündüm 16 17 yaşındaki çocuklar yapıyor ben yapamıyorum diye...
Sen yeter ki beyninde bitir başarıcaksın. Ben asla başaramam diyordum. Başarmak için harekete de geçmiyordum. Şimdi boşa harcadığım zamana acıyorum...

Nasılsınız arkadaşlar bana anestol kremi doktor verdi ve inanın 5 defa kullanmadım bile bir defa kullanmaktan birşey olmaz çünkü zaten beyin hemen birşey olmadığını algılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…