Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Off yaa keşke bu konuyu okuyupta ne olduğunu öğrenmeseydiimm:2:
Henüz bekarım hiç böyle bi korkum düşüncem yoktu şimdiye kadar ama okuduktan sonra korkmaya başladım ya banada olursa diyee .. eyvahedigeldismile

canım tebrikler kolaylık yaratıcak bi püf nokta varsa bizimlede paylaşabilirmisin rica etsem

teşekkür ederim canım..
Yatağın uç kısmına oturuo arkanı yastıkla destekle bacaklarını aç eşin de ayakta olsun tabi ben bacaklarım rahat olsun diye sandalye koydum iki tarafada bacaklarıma sandalyeden destek aldım kayganaştırıc gliet gelen ve anestol krem kullandım iç kısmına iyicene sürdüm. sonrası malum zaten.kendini kasmamaya çalış nefes al ver sürekli ve nefes verirken ıkın.anestol ilk başta birazcık yakıyo ama çok değil.başarılar canım...

Regli oldum ( egzersizlere ara veriyorum 6 gün sonra tekrar başlayacam bu arada bol bol yazılanları okuyayım bariii....

canım çok teşekkür ederim peki anestol ne kadar kullanim ve içeri doğrumu sürüyoruz

ordan koca bi bebek cıkıyor dar degil buna inanmak için görmek dokunmak hissetmek yani özet olarak egzersiz yapmak gerekiyor esnekligine ve genişliğine hayret ediceksiniz sonra kaydirigubbakcemile2

canım haklısında işte bi kez iyce sıkmadan esnetebilsek sorun kalmicak aslında ben 7-8 cm mum bile başarmıtım 3 günde ama bi süre özel sorunlar stres sıkıntı derken ara verdim egzersizi şimdi yine yapamıyorum çok üzüldüm umarım tekrar başarabilirim

canım hiç üzülücek bişi yok aynı durumları bende yasadım bi gün iki parmak yaparsın sonraki gün eşinle tartısırsın moralin bozuk olur yada tedirginlik basar tek parmagını bile yapamassın ama bu gecici bişi basa dönmüş zannedersin kendini ama asla böle bişi degil sadece azcık rahatlamaya ihtiyacın vardır hepsi bu baktın olmadımı bi bes on dakka seni mutlu edicek kafanı dagıtıcak seylerle ugras ufak bi yürüyüş ne bilim sıcacık bi duş vs sonra tekrar denediginde dahada gelişmiş bulucaksın kendini sonlara dogru film izleyerek yapmıstım ben egzersizleri aklım orda degildi o kadar sıradan bişi yapıyor duruma geliceksin

teşekkür ederim canım ya çok moral oldu başa dönmüş olmak fikri çok ürkütmüştü inan çok moral verdsin sağol.

anestolle ilgili tedirginlik olmus heralde önceki sayfalarda bana jinekolok önermişti vaji için emla kadar degil ama yinede anestezik etkisi var gerci kullanmadım vaji için nası bi etkisi olur bilemicem ama netten yaptıgım arastırmada yanıklarda kullanıldıgını okumustum ufak bi yanıkta kullandım gercekten acı hissetmedim mutlaka doz aşımı vardır dikkat etmek lazım tabi kullanılırken

gecenin bu saatinde oturdum kara kara düşünüyorum kızlar.....egzersizde başa dönmek çok kötü bi duyguymuş siz siz olun ara vermeyin

Günaydın kızlar...

Canım ne oldu ara verip başa mı döndün?
Ben egzersizi çok az yapıyordum ara veriyordum ilişkiye de çok ara veriyorum ama bir sorun olmuyor. Bir defa yapınca tekrar mutlaka yapabilirsin üzülme...

Kızlar , şimdi gelit gelen jel bulamadım. Sipariş verdiğim yerde de depoda kalmamaış şimdi şu ürünlerden hangisini öneririsiniz bunlardan birini alacam.

**Aquaglide

**Durex Play Jel

** Okey Jel hangisini önerirsiniz Sipraiş verecem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…