Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hepinize çook teşekkürler zaten sizlerin desteğiyle başaracam diyorum. Gülmeyin ama ilk önce neresi olduğunu bile bilmiyordum resimleri aldım inceledim ama sanki orada bir delik yok gibi geliyor. Uzanıyorum yatağıma bacaklarımı açıyorum ayna tutyorum gerçi kolumdan pek göremiyorum bir kayganlık hissediyorum ama sanki bir duvar var giremiyorum biraz dairesel hareketler yapıyorum derin nefes alıyorum verirken parmağımı itmeye çalşıyorum ama yok olmuyor.. Aslında iki kere eşimle çook yaklaştık nasıl moddaydım bilmiyorum bayağı bir ilerledi sonra ben ittirdim keşke devam etseydi de kutulsaydım.ama ilk eğzersizim bu benim olur mu demi zamanla sürekli herkesin tecrübelerini okuyorum motive oluyorum ama nasıl ilkinde parmağın bir boğumunu almışlar haret ediyorum.

EVET CANIM benimde ilk egzersizde öyle oldu şimdi biraz daha iyi gibi yılmak yok hep beraber başarıcağız..kötü gün kardeşliği yapıoruz hepimizin güzel haberlerini burada okuyacağız inşalla...birbirimizden destek cesaret ve moral alarak yapabilceğimize inanıyorum....ada o duvar değil aslında o duvar bizim kafamızda onu bir aştık mı biticek bu illet.......

kızlar hepiniz başaracaksınız arasıra ufak tefek zorluklar çıkabilir ama yılmayın...tek parmağın tamamını bi kere aldınızmı gerisi çorap söküğü gibi geliyor siz bile şaşırıyorsunuz bu kadar kolaymıydı bu niye bu kadar beklemişim diye...biliyorum şimdi bana kızıyorsunuz tabi sana kolay geliyor diye inanın sizde böyle diyeceksiniz...bir kere beyninize buraya bir şey giriyor hiçte dar değilmiş diye sinyali gönderin.. zaten parmağınızla içeride bi tur atın bakın orada neler var nasıl oluyorda oluyor kendiniz meraktan ilerleyeceksiniz...yeri gelecek sıkılacaksınız ağlayıp zırlayacaksınız ama lütfen bu sizi umutsuzluğa itmesin...hepimiz bu yollardan geçtik ve başardık sizde başaracaksınız...kendinizi rahat bırakın çokmu bunaldınız egzersizden kendinizi şımartın 10 dk sonra tekrar deneyin farkı göreceksiniz...bizler sizlere güveniyoruz...dualarımız sizinle....

gerçekten teşekkürler çok güzel moral verici şeyler yazmışsın .....hepimiz için faydalı şeyler evet bende inanıyorum yeniceğiz bunu asla bizden güçlü değil bu illet

kızlar bende 3 aylık evliyim ve bu sorunla uğraşıyorum artık bıktım çok yoruldum. bu siteyi yeni buldum sizinle birlikte bu sorunu aşmayı umuyorum. parmak egzersizleri yaptım bi süre ama ilerleme olmadı.artık çalışmayıda bırakmıştım ki 3 hafta önce oldu rahat diildim kendimi yine çok sıktım ama 1 seferlikte olsa eşimle birlikte olabildim. tam artık bitti dedm yine aynı sorun çıktı o tek seferden sonrada yine eskiye döndü. dahada üzücü oldu bu benim için. parmak egzersizi dışında önerileriniz ne olur. lütfen yardım...

kızlar bende 3 aylık evliyim ve bu sorunla uğraşıyorum artık bıktım çok yoruldum. bu siteyi yeni buldum sizinle birlikte bu sorunu aşmayı umuyorum. parmak egzersizleri yaptım bi süre ama ilerleme olmadı.artık çalışmayıda bırakmıştım ki 3 hafta önce oldu rahat diildim kendimi yine çok sıktım ama 1 seferlikte olsa eşimle birlikte olabildim. tam artık bitti dedm yine aynı sorun çıktı o tek seferden sonrada yine eskiye döndü. dahada üzücü oldu bu benim için. parmak egzersizi dışında önerileriniz ne olur. lütfen yardım...

canım egzersizin faydası olmus bence ilişkiyi basarmıssın bi kez de olsa ne kadar egzersiz yapmıstın hangi aşamaya kadar gelmiştin egzersizde inanmak cok önemli hem sorunu halledecegine hemde egzersize inanmak önemli tabiki ilişkide ikinci kez olmamasının sebebi olucakmı olmıcakmı endişeleririnin olması endişeyle baslayınca olmaması kadar normal bişi olamaz endişelerini ve tedirginliklerini bi yana bırak bi kaç gün ilişki deneme ve eşini özle gercekten istekli oldugunda dene ve bence egzersizlerin faydasınıda yabana atmamak lazım helede bunca egzersizle yenen kişinin arasındaysan

parmak egzersızını yapman gerek ...bırazcık cesaret edersen asluında ne kadar basıt oldugunu goruceksın bak bır kezde olsa ılıskı yasaya bılmısısn yanı cok az bır cesaretle bıtıcek bu sıkıntılar ..hıc zor degıl ınan buna acı falan yok rahat ol...parmagı yapkı ılıskın cok kolay olsun

canım daha denemedim ki akşam deneyecem ben yeni üyeyim özelden nasıl msj gönderiliyor bilmiyorum bir tane sen bana gönder ben oradan atayım sana olmaz mı ?

şöyle diyim ada ben parmağımla dışına bile dokunamıyodum denedim olmadı olmadı...sonra bir psikiyatrist bana yarım xanax içip öyle denememi söledi öyle yaptım ve gerçekten cesaretlendim yarım xanaxla ama zaten bir kez yapınca birdaha yapabiliyosun ilaca ihtiyacın kamıyo ....bide ben ilk kulak çöpüyle denedim cesaret verdi işe yaradı istersen sende ilk öyle dene canım

slm arkadaşlar ben 1 yıldır çekiyorum burası sayesinde ilerledim parmakta ama mumu yapamadığım için yapay pen.. yaptım onu yapıyorum 2 parmak kalınlığında rahatlıklada ilerleiyor ama pen ucu denemeye kalkıyorum pozisyona giremiyorum dokundupu gibi sıçrıyorum ne yapıcam moralim bozuldu kendim yapaerken iyiyim ama eşim deneyince olmuyo

şöyle diyim ada ben parmağımla dışına bile dokunamıyodum denedim olmadı olmadı...sonra bir psikiyatrist bana yarım xanax içip öyle denememi söledi öyle yaptım ve gerçekten cesaretlendim yarım xanaxla ama zaten bir kez yapınca birdaha yapabiliyosun ilaca ihtiyacın kamıyo ....bide ben ilk kulak çöpüyle denedim cesaret verdi işe yaradı istersen sende ilk öyle dene canım

canım sanırım xanax sakinleştirici bi ilaç depresyon durumu içinde kullanıldıgını duymustum bence kimyasal seyleri cok fazla ihtiyac olmadıkca kullanmayın derim hemde bi baskasına asla tavsiye etmeyin alerjik bi reaksiyon gösterir herkesin bünyesi aynı olmaz sonra üzücü olabilir gecenlerde burda en cok kullanılan krem bi arkadasımıza alerji yaptı belki bünyesinden belki hassaslıgından yada yanlıs uygulamadan bilemicem dikkatli olun derim nacizane bi tavsiye umarım kırılmassın bu tavsiyeler için :1hug:

canım sanırım xanax sakinleştirici bi ilaç depresyon durumu içinde kullanıldıgını duymustum bence kimyasal seyleri cok fazla ihtiyac olmadıkca kullanmayın derim hemde bi baskasına asla tavsiye etmeyin alerjik bi reaksiyon gösterir herkesin bünyesi aynı olmaz sonra üzücü olabilir gecenlerde burda en cok kullanılan krem bi arkadasımıza alerji yaptı belki bünyesinden belki hassaslıgından yada yanlıs uygulamadan bilemicem dikkatli olun derim nacizane bi tavsiye umarım kırılmassın bu tavsiyeler için :1hug:

canım ben zaten ilaç adı vermiyim demiştim önceden ama arkadas sorumuştu ondan dedim ayrıca söylediğim ilacı zaten gidip alamıyosun eczaneden yeşil reçeteli bu ilaç o yüzden doktora gitmeden alamaz zaten depresyondan ziyade kaygı gidercici yüksek dozda alındığında bağımlılık yapıo ben zaten yarım dozdan bahsettim üstelik doktorsuz zaten temin edemez ben reçeteyle bile zor aldım

canım ben zaten ilaç adı vermiyim demiştim önceden ama arkadas sorumuştu ondan dedim ayrıca söylediğim ilacı zaten gidip alamıyosun eczaneden yeşil reçeteli bu ilaç o yüzden doktora gitmeden alamaz zaten depresyondan ziyade kaygı gidercici yüksek dozda alındığında bağımlılık yapıo ben zaten yarım dozdan bahsettim üstelik doktorsuz zaten temin edemez ben reçeteyle bile zor aldım

anladım canım tmm a.s.

Kızlar iyi haber önce doğum günü mumu ile başladım bir kaç kez denedim inanamadım barmağımla tuttuğum eyere kadar içine alabildim bir kaç kez tekrarladım kendime güven geldi hemen salondaki şamdan mumlarını aldım tabii bu mum benim orta parmağımdaki büyükle başlıyor onuda ölçtü eşim bir parmak boğumu biraz daha geçti yaa inanılmaz mutluyum hiç yapamayacam sanmıştım şimdi hergün mumla devam sonra daha kalın mum deneyecem parmaktan daha kolay yapabildim. Önümde bir regli var hemen olsamd abitse devam etsem eğzersizlere eşimde inanamadı başardığımı gördü.:)) Yılmak yok devammmm arkadaşlar

öncelikle üzerimdeki şu paspal pijamalarla yatmaktan vazgeçip daha seksi bişiler giymem gerekiyor galiba :)

güzel kokuları sür ama evet bugun olacak diye başlama keyif alarak yap oraya odaklanınca olmuyor çünkü en azından ben öyle yapıyorum bol şans sana canım:KK66:)

kızlar iyi haber önce doğum günü mumu ile başladım bir kaç kez denedim inanamadım barmağımla tuttuğum eyere kadar içine alabildim bir kaç kez tekrarladım kendime güven geldi hemen salondaki şamdan mumlarını aldım tabii bu mum benim orta parmağımdaki büyükle başlıyor onuda ölçtü eşim bir parmak boğumu biraz daha geçti yaa inanılmaz mutluyum hiç yapamayacam sanmıştım şimdi hergün mumla devam sonra daha kalın mum deneyecem parmaktan daha kolay yapabildim. önümde bir regli var hemen olsamd abitse devam etsem eğzersizlere eşimde inanamadı başardığımı gördü.:)) yılmak yok devammmm arkadaşlar

harikasın tatlım
senin adına çok sewindim
yapacaksın
yeneceksin bu vajiyi
egzersizlere dewam...................

X