Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar ben 1yıldır çekiyorum burası sayesinde ilerledim ama parmağı aştım mumu yapamadım diye yapay pen yaptım 2 parmak kalınlığında ve yapıyorum yağ kullanıyorum ağrı sızı yok emla kullanamıyorum ama pen.. başı deneyemedik çok kötü oldum ne yapsam pozisyonada giremiyorum

yaptiğin yapay penisin çapini büyüt. eşinin penisi boyutuna gleene kadar. sonra da öyle dene merak etme o zaman olur

Benim sorunum biraz farkli kizlar. Bir defa oldu benim ama sonra olamadi ve eger gevsemissem parmaklada hic bir problemim olmadi bastan beri fakat yinede tamam olsun artik diye denemeye kalktigimizda cok kasiliyorum. Yani öyle parmak egzersizi falan yaramiyor ben de. Düsünün kendi kendinize iki parmak bile gayet rahat olurken, esinle niyetlendiginde degil parmak igne bile gecmeyecek kadar kasiliyorum:KK43:. Cok uzun zamandir bunu hayatimizdan cikardik, zaten artik ayri yasamaya basladik. Benzer durumda olan var mi?

kızlaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,

3 yıllık kabusum bitti, bir haftada sizlerin de sayesinde üstesinden geldim..kaydirigubbakcemile3

inanamıyorum, bunun için mi bekledim diyorum, mutluluktan ağlıyorum ve eşimde ağlıyor....alkisalkisalkis

umarım herkes üstesinden gelir, tüm içtenliğimle bütün dualarım sizinle...

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr............... :lepi:
harikasın canım ya
darısı diger arkadaşların başına olsun..............

3 yıllık kabusum bitti, bir haftada sizlerin de sayesinde üstesinden geldim..kaydirigubbakcemile3

inanamıyorum, bunun için mi bekledim diyorum, mutluluktan ağlıyorum ve eşimde ağlıyor....alkisalkisalkis

Tebrik ederim canım kaydirigubbakcemile2

ıste budur ya....bıtttııııııııııııııııııııııı..tebrıkkk ederımmm canım mutluluklarrrrrrrrrrrrrr:nazar:

tebrikler darısı bize inşallah :KK66:))hihoyyyt

Canım sen ne durumdasın bu arada?

Canım dün sabah eğzersizlere başladım ama sabah sadece dokunabildim kesinlikle içine parmak falan alamadım. Sonra geldim buraya yazdım offladım falan kızlar destek verdiler Mumla dene dediler bende hemen eşime sipariş verdim :)) Sonra akşam ilk ince doğum günü mumuyla bşladım inanamadım hepsini içine alabildim hemen koştum salondaki şamdan mumunu alldım :))) Orta parmağımın büyüklüğünde onuda denedim eşimde ölçtü onunda bir parmak boğumun geçti dedi yani ikinci boğuma az kaldı .. Derin öyle sevindim ki anlatamam yapamayacam sanıyordum. Şimdi eğzersizleri hergün günde iki kere yapacam tek sıktıntım önümde regli var bir kaç gün içinde olabilirim. Ozamana kadar devam sonra yine devam hepinize teşekkürler gerçekten buradaki herkese desteksiniz.:kedi:

Canım dün sabah eğzersizlere başladım ama sabah sadece dokunabildim kesinlikle içine parmak falan alamadım. Sonra geldim buraya yazdım offladım falan kızlar destek verdiler Mumla dene dediler bende hemen eşime sipariş verdim :)) Sonra akşam ilk ince doğum günü mumuyla bşladım inanamadım hepsini içine alabildim hemen koştum salondaki şamdan mumunu alldım :))) Orta parmağımın büyüklüğünde onuda denedim eşimde ölçtü onunda bir parmak boğumun geçti dedi yani ikinci boğuma az kaldı .. Derin öyle sevindim ki anlatamam yapamayacam sanıyordum. Şimdi eğzersizleri hergün günde iki kere yapacam tek sıktıntım önümde regli var bir kaç gün içinde olabilirim. Ozamana kadar devam sonra yine devam hepinize teşekkürler gerçekten buradaki herkese desteksiniz.:kedi:

Canım bu illeti yenmek isteyip yenemeyen yok, inşallah sen de yeneceksin...
Senin adına çok sevindim, ilerlemeler olmuş baya. Ara verme sakın egzersizlere regl dışında...
Ben de ilk parmak ve p... aldığımda inanamamıştım, geride kaldı çok şükür hepsi...

Canım bu illeti yenmek isteyip yenemeyen yok, inşallah sen de yeneceksin...
Senin adına çok sevindim, ilerlemeler olmuş baya. Ara verme sakın egzersizlere regl dışında...
Ben de ilk parmak ve p... aldığımda inanamamıştım, geride kaldı çok şükür hepsi...

evet istemek çook önemli umutsuz ve mutsuz olmaya gerek yok çözümsüz değilmiş ki... Derin bişey soracam eşimle denemeye başladığımda ve artık karar verdiğimizde eşim prezervatif kullansa ve iyice kayganlaştırıcı sürsem daha kolay olur gibi geliyor biz daha hiç prezervatif denemedik olur mu ??

evet istemek çook önemli umutsuz ve mutsuz olmaya gerek yok çözümsüz değilmiş ki... Derin bişey soracam eşimle denemeye başladığımda ve artık karar verdiğimizde eşim prezervatif kullansa ve iyice kayganlaştırıcı sürsem daha kolay olur gibi geliyor biz daha hiç prezervatif denemedik olur mu ??

Canım ben kendi adıma prezervatifi önermiyorum. Hem zevk almayı önlüyor hem yanma vs yapıyor. İlk etapta sizin bileceğiniz iş tabiki...
Prezervatifler zaten kendinden kayganlaştırıcılı oluyor bu arada...

Benim finallerim devam ediyor. Saat 11'de ve 16'da sınavım var. Görüşmek üzere. Dua edin bana...

Canım ben kendi adıma prezervatifi önermiyorum. Hem zevk almayı önlüyor hem yanma vs yapıyor. İlk etapta sizin bileceğiniz iş tabiki...
Prezervatifler zaten kendinden kayganlaştırıcılı oluyor bu arada...

Benim finallerim devam ediyor. Saat 11'de ve 16'da sınavım var. Görüşmek üzere. Dua edin bana...

dualarımız seninle kolay gelsin bende gidip kpss çalışayım biraz :)))

günaydın kızlar, işe geldim ve ilk işim buraya yazmak oldu:)

hepinize teşekkür ederim mesajlarınız için :)

biliyormusunuz ne düşündüm olunca, nedir bu şimdi dedim, bunca zaman kaçtığım şey bu kadar basit bişimiydi diye düşündüm, acı yok, kırmızı yok, sadece popoya hafif bi baskı var, tuvalete gitme hissi uyandıran:) sabah kalkınca ilk işim orayı yoklamak oldu, acaba sızı, acı var mı diye hiçbişi yok :)

deneyen arkadaşlar lütfen egzersizi bırakmayın, ben 3 yıl boyunca oraya hiçbişey giremez diyordum,bir önceki pzt birdenbire cesaret ettim ve tek parmak, iki-üç parmak derken oranın ne kadar açılabilen bişi olduğunu gördüm ve dün akşam konuştuğumuz gibi egzersiz yaptıktan sonra p...s denedik. kayganlaştırıcı kullanınca zaten hooop diye giriyor. emla veya benzer bi krem de kullanmadım.

bu arada ben hep haftasonlarını, tatilleri bekledim, geniş geniş yapıcaz ya :) bi pazartesi oluverdi. lütfen bırakmayın, kendinizi programlamayın..

bi de eşim dün artık çocuk yapabiliriz dedi, bitanem bu isteğini daha önce hiç dile getirmemişti, beni üzmemek için, baskı yaratmamak için, bi postada bunun için ağladım :):)

biliyormusunuz ne düşündüm olunca, nedir bu şimdi dedim, bunca zaman kaçtığım şey bu kadar basit bişimiydi diye düşündüm, acı yok, kırmızı yok, sadece popoya hafif bi baskı var, tuvalete gitme hissi uyandıran:) sabah kalkınca ilk işim orayı yoklamak oldu, acaba sızı, acı var mı diye hiçbişi yok :)

deneyen arkadaşlar lütfen egzersizi bırakmayın, ben 3 yıl boyunca oraya hiçbişey giremez diyordum,bir önceki pzt birdenbire cesaret ettim ve tek parmak, iki-üç parmak derken oranın ne kadar açılabilen bişi olduğunu gördüm ve dün akşam konuştuğumuz gibi egzersiz yaptıktan sonra p...s denedik. kayganlaştırıcı kullanınca zaten hooop diye giriyor. emla veya benzer bi krem de kullanmadım.

bu arada ben hep haftasonlarını, tatilleri bekledim, geniş geniş yapıcaz ya :) bi pazartesi oluverdi. lütfen bırakmayın, kendinizi programlamayın..

bi de eşim dün artık çocuk yapabiliriz dedi, bitanem bu isteğini daha önce hiç dile getirmemişti, beni üzmemek için, baskı yaratmamak için, bi postada bunun için ağladım :):)
cok sevındım....ıhsalhh bebes haberınıde verırsın bıze...gordunuzmu kızlar hadı bakalım hıc korkulcak bır sey yok cesaretınıız toplayın

Sen anlatırken benimde gözlerim doldu ... İnşallah biz de böyle güzel haberler veririz Senden şimdi bebiş haberi bekliyoruz :KK66:) benim ise eğzersizlere devam yılmak yokkkkk.....

kaç kişi var sırada :) başaranları mavi takıma geçireceğiz...
benim aklıma gelen bunlar.. başka kimler var taze gelin adayı :))

1- Rabia
2- Hayat_acil
3- Cara
4- Fimu
5- Crescent84 (p...s egzersizi yapıyor)
6- Hephuzunlu
7- Nehir_0685
8- Bembeyazev
9- Yaseminimm
10- Edaperissa
11- Krizantem78
12- Elmeto
13- Mmerviss
14- Hayrunemin
15- Tobeornottobe
16- Orjinalkız
17- Bae
18- Fusuncuk
19- Soryy
20- Ada81
21- Bambammm
22- Snm084

Taze gelinlerimiz : (gurur duyduklarımız)
1- :nazar: Derin (06/04/2010) :hooray:
2- :nazar: Besen (06/04/2010) :hooray:
3- :nazar: Mutlu_umutlu (08/04/2010) :hooray:
4- :nazar: Cgdm85 (10/04/2010) :hooray:
5- :nazar: G_y (16/04/2010) :hooray:
6- :nazar: Ayumut (...............) :hooray:
7- :nazar: Hayatnur86(25/04/2010):hooray:
8- :nazar: Munisse (27/04/2010) :hooray:
9- :nazar: Kad_er (29/04/2010) :hooray:
10- :nazar: Aysecikkk (30/04/2010) :hooray:
11- :nazar: Guinnes (30/04/2010) :hooray:
12- :nazar: Zerr (30/04/2010) :hooray:
13- :nazar: Ela _emre (02/05/2010) :hooray:
14- :nazar: Venüsten (04/05/2010) :hooray:
15- :nazar: Mızmız (05/05/2010):hooray:
16- :nazar: Kayra79 (06/05/2010) :hooray:
17- :nazar: Smooty (09/05/2010) :hooray:
18- :nazar: Melekupos (11/05/2010) :hooray:
19- :nazar: Kadriye_33 (14/05/2010) :hooray:
20- :nazar: Helpless (24/05/2010) :hooray:
21- :nazar: Ayaznaz (28/05/2010) :hooray:
22- :nazar: Secir (31/05/2010) :hooray:
23- :nazar: lkim07 (01/06/2010) :hooray:

canımmmmm tebrikler.....evet hepimiz aylarca yıllarca bu kadar basit bir şey için beklemişiz abuk sabuk şeyleri beynimizde kurup durmuşuzzzz ama hiçte korktuğumuz daha doğrusu korkulacak bi şey değilmiş...çok sevindimmmm bu günün taze gelini sensin alkisalkisalkis

canım öncelikle tebrik ederim çok mutlu oldum gerçekten aramızdan birileri başardıkça dahada bi inanıyorum yapabileceğime.bişey sormak istiyorum ilk seferinde sadece p...s girdiğinde bıraktınızmı yoksa bikere olunca devam ediyomu anlamışsındır inşallah ne sormak istediğimi :)

canım öncelikle tebrik ederim çok mutlu oldum gerçekten aramızdan birileri başardıkça dahada bi inanıyorum yapabileceğime.bişey sormak istiyorum ilk seferinde sadece p...s girdiğinde bıraktınızmı yoksa bikere olunca devam ediyomu anlamışsındır inşallah ne sormak istediğimi :)
buna bend eyanıt vermek ıstedım...o keısnlıkle sana baglı bır sey..bız devam ettık esım rahatlayana kadar yanı oyle bır sınır yok yapabılıyosan neden bırakasınkı .....

X