Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

harikasın tatlım
senin adına çok sewindim
yapacaksın
yeneceksin bu vajiyi
egzersizlere dewam...................

teşekkürler nasıl kendime güven geldi anlatamam öğlen denemiştim olmamıştı çook kötüydüm yapamayacam dedim ama şimdi evet başaracam ... Eğzersizlere devam asla bırakmam Eğer ben yaptıysam buradaki herkes yapar :KK66:))

öncelikle üzerimdeki şu paspal pijamalarla yatmaktan vazgeçip daha seksi bişiler giymem gerekiyor galiba :)

tatlım ne giyersen giy:))
yeterki sakin ol heyecan yapma
ve mutlaka egzersiz yap ne hemen arkasından eşinle dene olacak hiç merak etme bizede güzel haberlerle gel
hadi bakalım......
Inş olacak.............

teşekkürler nasıl kendime güven geldi anlatamam öğlen denemiştim olmamıştı çook kötüydüm yapamayacam dedim ama şimdi evet başaracam ... Eğzersizlere devam asla bırakmam eğer ben yaptıysam buradaki herkes yapar :KK66:))

:))) bende öyle diyordum ben yaparsam herkes yapar diye
çok büyütüyoruz aslında gözümüzde bu olayı
tabiki de psikolojik....
Olacak inş...........
Yeterki vazgeçme.....ve erteleme.....
Hergün bıkmadan dene
zaten insanın kendine güveni gelince sürekli denemek istiyor
rabbim herkese yardım etsin
kimseyi sıkıntıda bırakmasın..............

teşekkür ederim desteğiniz için :)

eşim şu an tam karşımda uzanıyor ve türk malını izliyor, bitanemin artık pek umudu yok ki benden, benimse içimde fırtınalar kopuyor :)

duş alıp rahatlasam mı diyorum ama bi hazırlık aşaması gibi olduğu için iyice heyecan yapıyorum.

gidip yarın için yemek yapıyım bari , biraz kafam dağılır sonra da ne olacaksa olsun artık :)

:))) bende öyle diyordum ben yaparsam herkes yapar diye
çok büyütüyoruz aslında gözümüzde bu olayı
tabiki de psikolojik....
Olacak inş...........
Yeterki vazgeçme.....ve erteleme.....
Hergün bıkmadan dene
zaten insanın kendine güveni gelince sürekli denemek istiyor
rabbim herkese yardım etsin
kimseyi sıkıntıda bırakmasın..............

Amin arkadaşım inşallah herkes kurtulur.. Bu sıkıntı yüzünden kpss çalışamıyordum iyi oldu en azından eğzersizin başlaması ve hiç ilerlemeyeceğim sanmıştım ilerlediğimi görmek güzel :KK66:)))

tatlım ne giyersen giy:))
yeterki sakin ol heyecan yapma
ve mutlaka egzersiz yap ne hemen arkasından eşinle dene olacak hiç merak etme bizede güzel haberlerle gel
hadi bakalım......
Inş olacak.............

canım egzersizi mutlaka yapıyım demi, ben de rahatlatır diye düşünüyorum. egzersi sev...den önce mi yapayım yoksa tam ilişkiye girme anından önce mi??

Kızlar iyi haber önce doğum günü mumu ile başladım bir kaç kez denedim inanamadım barmağımla tuttuğum eyere kadar içine alabildim bir kaç kez tekrarladım kendime güven geldi hemen salondaki şamdan mumlarını aldım tabii bu mum benim orta parmağımdaki büyükle başlıyor onuda ölçtü eşim bir parmak boğumu biraz daha geçti yaa inanılmaz mutluyum hiç yapamayacam sanmıştım şimdi hergün mumla devam sonra daha kalın mum deneyecem parmaktan daha kolay yapabildim. Önümde bir regli var hemen olsamd abitse devam etsem eğzersizlere eşimde inanamadı başardığımı gördü.:)) Yılmak yok devammmm arkadaşlar

ada sevindim canım bak cesaret geldi ne güzel.....hepimiz yencez inşallah arkadaşlar

kızlar ya ben baya yapıodum ama bugün yapamıyorum egzersizi sizde de oluyomu zaman zaman böyle......dün ve bugün çok sinir bozucu şeyler yaşadım çok moralsizim ondan da olabilir dimi:KK43:(

canım egzersizi mutlaka yapıyım demi, ben de rahatlatır diye düşünüyorum. egzersi sev...den önce mi yapayım yoksa tam ilişkiye girme anından önce mi??

canım
önce egzersiz yap
bu arada egzersizde nereye kadar ilerledin
egzersizi yap ve hemen p... dene
p.....denemesinde uyuşturması için krem kullanmak istiyorsan vaji içine sür ve p...denemesi yap tamam...........

kızlar ya ben baya yapıodum ama bugün yapamıyorum egzersizi sizde de oluyomu zaman zaman böyle......dün ve bugün çok sinir bozucu şeyler yaşadım çok moralsizim ondan da olabilir dimi:KK43:(

ewet canım insanın aklı başka yerde olunca zaten ister istemez kasıyorsun kendini
zorlama o zaman kendini
git duşunu al rahatla
ya artık bir kere deneme oldu ya egzersizde ondan sonra arkası gelir
merak etme......

olabilir normal canım.bu gibi durumlarda biraz ara ver.kafanı dağıtacak seni mutlu edecek basit şeylerle uğraş.sonra tekrar dene.derin nefes al,verirken parmağını ittir.çok faydası oluyor.

olabilir normal canım.bu gibi durumlarda biraz ara ver.kafanı dağıtacak seni mutlu edecek basit şeylerle uğraş.sonra tekrar dene.derin nefes al,verirken parmağını ittir.çok faydası oluyor.

munise sağol canım teşekkür ederim en azından başkalarının da zaman zaman böyle olduğunu duyunca normal gelio insan biraz rahatlıo canım....yani baya yapıodum zaten daha 1 hafta olmadı başlayalı ama bugün çok kasıyorum kastıkça sıkıyorum ama berbat bir iş günü tempo ve sinir harbi yaşadım eşimle de konuşamadım bugün vs vs.......sağol canım tekrar

ben bugece eşimle denicem, biraz cesaretlendirebilir misiniz beni :)
canım sen üstte ol.aynen egzersiz yapar gibi penisi yavaş yavaş ilerlet.biraz ilerledikten sonra bir yerde zorlanabilirsin.sakın geri çekilme.dur.derin nefes al nefes verirken ve ıkınırken ittirmeye devam et.bu sırada oldu bitti tamamı giriyor şeklinde kendi kendine telkinde bulun.bu arada penisi dik olarak değil de popoya doğru eğik şekilde ilerlet.bu arada eşinde belki sertleşme problemi olabilir bunun için de prezervatif kullanırsanız faydası olur.umarım işine yarar.kolay gelsin dualarım seninle.

munise sağol canım teşekkür ederim en azından başkalarının da zaman zaman böyle olduğunu duyunca normal gelio insan biraz rahatlıo canım....yani baya yapıodum zaten daha 1 hafta olmadı başlayalı ama bugün çok kasıyorum kastıkça sıkıyorum ama berbat bir iş günü tempo ve sinir harbi yaşadım eşimle de konuşamadım bugün vs vs.......sağol canım tekrar
önemli değil inan aynı aşamaları ben de yaşadım.seni çok iyi anlıyorum.eşini işini takma sadece egzersizlere odaklan zaten bu kadar kısa sürede ilerlediysen beynini harekete geçirdin demektir.çok kısa bir zamanda da kurtulursun.yeter ki egzersizleri sürekli yap.mum denemediysen mum dene bana en çok mum cesaret vermişti.kolay gelsin canım.

canım egzersizin faydası olmus bence ilişkiyi basarmıssın bi kez de olsa ne kadar egzersiz yapmıstın hangi aşamaya kadar gelmiştin egzersizde inanmak cok önemli hem sorunu halledecegine hemde egzersize inanmak önemli tabiki ilişkide ikinci kez olmamasının sebebi olucakmı olmıcakmı endişeleririnin olması endişeyle baslayınca olmaması kadar normal bişi olamaz endişelerini ve tedirginliklerini bi yana bırak bi kaç gün ilişki deneme ve eşini özle gercekten istekli oldugunda dene ve bence egzersizlerin faydasınıda yabana atmamak lazım helede bunca egzersizle yenen kişinin arasındaysan

aslında oldu galiba çünkü başlarda dokunamıyodum bile sonra işaret parmağını tamamen yapabildim ama 2 parmak olmadı hiç. şimdi egzersizleri bıraktım çünkü psikoljik olarak baya yordu beni. sanırım tekrar toparlanıp çalışmalıyım.
aslında en önemlisi o günü kafada kurmamak sanırım çünkü o gün öyle olmuştu ama bizim bu durumda bunu kurgulamama şansımız yok heran aklımzda asıl sorun bu belkide bu problemi görmezden gelip akışına bıraksak olucak ama imkansız bişey düşünmemek benim heryerde heran aklımda. kurtulamıyorum. kendimede inancım bitiyo gitgide...:KK43:(
bugün mum aldım burda mumla çözenleri okudumda bide böyle denicem.

aslında oldu galiba çünkü başlarda dokunamıyodum bile sonra işaret parmağını tamamen yapabildim ama 2 parmak olmadı hiç. şimdi egzersizleri bıraktım çünkü psikoljik olarak baya yordu beni. Sanırım tekrar toparlanıp çalışmalıyım.
Aslında en önemlisi o günü kafada kurmamak sanırım çünkü o gün öyle olmuştu ama bizim bu durumda bunu kurgulamama şansımız yok heran aklımzda asıl sorun bu belkide bu problemi görmezden gelip akışına bıraksak olucak ama imkansız bişey düşünmemek benim heryerde heran aklımda. Kurtulamıyorum. Kendimede inancım bitiyo gitgide...:KK43:(
bugün mum aldım burda mumla çözenleri okudumda bide böyle denicem.

canım amaç bu illetten kurtulmak degilmi
bir süreligine kafamızdan tüm olumsuzlukları çıkartıp egzersiz yapmaya devam etmelisin
ama kendini yıpratmadan......
Ne güzel işte adım atmışsın dokunabiliyorsun işaret parmagını almışsın
mumu dene mutlaka ben çok korkmuştum mumdan
inan parmaktan daha kolay oluyor yeneceksin
sabırla ...... Yavaş yavaş...........
Nasıl yapman gerektigini biliyorsundur umarım yani yazılanları okumuşsundur
bi dene mumu.............

kızlaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,

3 yıllık kabusum bitti, bir haftada sizlerin de sayesinde üstesinden geldim..kaydirigubbakcemile3

inanamıyorum, bunun için mi bekledim diyorum, mutluluktan ağlıyorum ve eşimde ağlıyor....alkisalkisalkis

umarım herkes üstesinden gelir, tüm içtenliğimle bütün dualarım sizinle...

kızlaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,

3 yıllık kabusum bitti, bir haftada sizlerin de sayesinde üstesinden geldim..kaydirigubbakcemile3

inanamıyorum, bunun için mi bekledim diyorum, mutluluktan ağlıyorum ve eşimde ağlıyor....alkisalkisalkis

umarım herkes üstesinden gelir, tüm içtenliğimle bütün dualarım sizinle...

Canim tebriklerrrr,,Mutlulugun daim olsun.alkisalkisalkisalkisalkisalkis:nazar::nazar:

ece111 hiç böyle düşünmemiştim doğru aslında ben tam bi vajinusmulu gibi düşünüyordum eşim yok ondan vajinusum hala (bahane bulma suçlu arama) o olsaydı hallederdik falan filan bahaneler ertelemeler kabullenmeler pes etmeler bıktım en çok ne üzülüyorum biliyor musunuz benim üstüme kaç arkadaşım evlendi bi sorun yok bense hala dünkü çocukkk.........

sen boşver onlari düşünmeyi. çok değil taş çatlasin iki ay sonra sen de başaricaksin. Ne yaptın egzersizlere devam dimi ?

X