Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

emin ol bende aynı durumdayım neyin korkusu bu anlam veremiyorum.tek başıma olunca cesaretleniyorum bu sefer olucak başarıcm diyorum.o an gelince kilitleniyorum.ki benim bütün bedenim aynı tepkiyi veriyo bacaklarım kasılıyo düşün erkek gücü eşimin bile gücü yetmiyo ( tabi birazda kıyamadığından ) bende çok sıkıldım artk uykularım kaçıyo hep mutsuzum bu doktor tek umudumdu diğerlerine gidip egzersiz falan yapmaya cesaret edemdm kendim yapmaya çalşıcm şu doktor bi çözüm bulsa herkese duyurucm

Öyle deme kendi kendini gaza getir yapabilirim ..evet hiç zor değil yapabilirsin.hadi bunu dene ve denedikten sonra yaz.hemen pes etme gerekirse yarım saat dene ugraş olacak

ah ah 1.5 yıldır her gün getiriyorum canım ama o kadar tuhaf bi durum kii sanki içim parçalanıcak gibi geliyo bakıyrm etrafıma neyim eksik diye ama yok neden başıma geldi diye üzülüyorum

canım bende evlendim ilk gece olmadı (hep yatak odasında hep ben altta eşim üsstte bir ilişkimiz vardı ( yani ilişki olamadı) ) taaa 10 ay sonra dedimki bu sefer oturma odasında kanepede denicem dedim ve iki ayağımıda yukarı kaldırdım eşim içeri p... itince ahaaaa dedim ölecem organlarımın yer değiştirdiğini sandım bayılacaktım ve hatta duygusal çöküntüye ugradım konusamadım bile 10-15 dk kadar..sonra doktora gittiğimde kontrole saatin 12 yönünde zarın yırtıldığını ve vajinusmus olduğumu söyledi parmak egzersizleri verdi (tabi bundan sonra eşimle tam birleşme yaşayamadım onun her seferinde acıyacağını bilinçaltıma yerleştirdim sanırım ((( ) ve ben 2.5 yıl oldu evleneli artık bunun herşeyi etkilediğini düşünüyorum.bu sitede okuduklarıma istinaden şimdi bende kulak çöpü ile zeytinyağıyla aynanın karsısında egzersizlere başlıcam..

ben üstte eşim altta iken p... nin ucu cok hafif giriyor ama devamı yok ( yanma ve acı oluyor..şunu bi atlatabilsem derin bi nefes alacam ((
umarım hepimiz olumlu sonuc alıp,hamiş oluruz...

arkadaşım ben az önce bismillah diyip kollarımı sıvadım ilk parmak ve kulak çöpü egzesisine zeytinyağ ile başladım (10dk yapabildim). umarım olumlu sonuç alırım evet içimde korku var ama yazılanlardan dolayı gaza geldim bu iş ya bitecek ya bitecek ömür boyu kafamı buna yoramam ve ben bunu başarabilirim herşey kafada bitiyor bence..nese25 arkadaşım sende yapabilirsin kendini yapamam diye odaklama 1inde olmazsa 2de,2de olmazsa 3,4,5,6 dene..ilaçmış,doktormuş,o aletlerdenmiş bence boş..herşey ilk önce sihirli parmaklarımızda..HAYDI ARKADAŞLARIM BİR CESARET GELSİN HEPİMİZE VE İLK ÖNCE KAFAMIZDA BUNU DA BAŞARABİLRİZ DİYEREK BAŞLAYALIM..2 gündür zamanımı burda geçiriyorum valla ev işiymiş yemekmiş umrum değil..yeter ki sonuç güzel olsun çünkü cinsellikde başarısızlık herşeyde sorun olabiliyor onu anladım

NESE25 hadi arkadaşım sende ilk adımı at bizim neyimiz eksik yada fazla ))

Çok ama çok sevindim Seninkini çok merak ediyordum ama yenmissin gözün aydın canım

Ya ben yenmistim fakat ikinci ilişkimizde yarısına kadar almış bir yerde takılı kalmıştım ama çok şükür normal bir ilişki yaşayabiliyoruz yarıda kalmasının sebebi Kaderimin de söylediği gibi içerinin kuru olmasi az yağlanmasi .

Biz önce organlarmızı yağladik ben iki parmak egzersizi yaptım sonra denedik yine yarıya kadar girdi ben altta iken. Sonra ben üste geçtim yine yarıya gelince şişeye doldurduğum yağdan elime damlatip yarısı içeride olan Penisin diğer kalan kısmının etrafına bolca yağ sürdüm. Sonra öyle bir kayıpigitti ki çok sasirdim hatta ne sizi vardı ne acı sadece çok az baskı ve garip ama büyük tuvalet hissi . Çok şükür normal bir ilişki oldu. Ayrıntılı anlatmak istedim çünkü benim gibi yenip sonra yarısına kadar alıp sıkıntı çeken çok oldu. Ve birde kesinlikle pes etmemek olcak diye kafaya koymak çok ama çok önemli.

ah ah 1.5 yıldır her gün getiriyorum canım ama o kadar tuhaf bi durum kii sanki içim parçalanıcak gibi geliyo bakıyrm etrafıma neyim eksik diye ama yok neden başıma geldi diye üzülüyorum

öyle düşünme vardır bundada bir hayır sadece elinden geleni yap gerisini Allah a bırak ama sana ancak sen ilaç olacaksın bunu unutma

bu durumu atlatan arkadaşları tebrik ediyorum :) darısı bizim başımıza inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşım merhaba , vajinada yeterli kayganlık oluşturulduğunda zarın duruyor bile olsa ağrı hissetmezsin, biz birazcık daha tedirginlik yaşayan bayanlar kendimizi o an kastığımız için doğal sıvımız yeterince gelmiyor bu durumda eğer eşiniz aniden giriş için zorlarsa hele ki acemilikten yanlış yöne doğru zorlarsa,zarla beraber vajina dokusunda yırtık oluşur, yada zedelenme oluşur, bu bahsettiğiniz kan vajina dokusundan gelmiştir muhtemelen. normal bir zardan birkaç damla kan gelir çünkü.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=675956
bu konunun ilk sayfasını okumanızı istiyorum, daha sonra egzersize karar verirseniz yada eş denemesine tekrar sorularınızı yazabilirsiniz arkadaşlar umutsuzluk yok, burdasınız ve inşallah kısa sürede yenmeniz için elimizden geldiğince destek olucaz size.

Çok ama çok sevindim Seninkini çok merak ediyordum ama yenmissin gözün aydın canım

çok sağol canım şükür yendim..şimdiki tek tedirginliğim eşim 2 ay sonra gelecek gene o zaman başa dönermiyim ki ama sağolsun kkaderim ve bazı arkadaşlar rahatlattı bu konuda beni inşallah dedikleri gibi de kolay olur

bunlar inan çok normal arkadaşım, isteksizlik zamanla kaybolacak önce bu durumu aşmanız gerekiyor.bende parmak egzersizi denemedim ama şöyle söylüyorum önce denediğim yöntemle bir kere ama hemen bırakmadan belki gerekirse 1 saat söylediğim yötemi deneyin olmazsa egzersizlere vakit kaybetmeden başlayın diyorum.şimdiye kadar belki 200 kişi kullanmıştır benim bildiğim ama zarar verdi diyeni hiç duymadım, br iki kişi belki yapı meselesi bilmiyorum yanma hissi verdi kullanmadım dediler,sende bir kere kullanırsın dr da zararı olmaz dedi bana, bakarsın hoşuna gitmezse bırakırsın, ben zaten iki kez eş denemesinde kullanmıştım çok değil.

gözün aydın canım =)) tuvalet hissi sanıyorum şu nedenden, vajinayla idrar kesesi yanyanaymış ve başlarda sanırım alışkın olmadığımızdan olabilir, sen giriş sırasında idrar kesesini uyarıyorsun haliyle tuvalet hissi oluyor diye düşünüyorum =)) bilimsel değil tahminen söyledim bunu.çok sevindim bu arada tekrar tebrik ederim.

o egzersiz yüzünden başaramyrm sanırm dokunamiyorum bile hiç cesaretim yok galiba ewliligimi esimi kaybedcm başka önerisi olan war mi
böyle düşünme lütfen hangimiz aşmadık ki, burda her gelen arkadaşımız aynı şeyi düşünür, bede mesela ömrüm boyunca aşamam ve ben böyle ölürüm diye düşünüyordum, yeter ki erteleme çok kısa sürede belki 1 hafta da bile yenebilirsin bu durumu.

Sağol canım bi oh be diyebildim çok şükür. Fakat bende büyük wc hissi oluyor sanırım yönünü şaşırıyor eşim

Sağol canım bi oh be diyebildim çok şükür. Fakat bende büyük wc hissi oluyor sanırım yönünü şaşırıyor eşim

Yani tam olarak büyük wc hissi de değil de oraya baskı oluyor yani anüs tarafı diyeyim neyse zamanla geçer inşallah

Ben de deneyeceğim :)artık bunu atlatmak ve ben de anne olmak istiyorum..inşallah o günleri de görürüz

=)) oda komşusu uzak değil =)) belki kastığın için hissediyorsundur orda ki baskıyı, bu arada kabız olduğumda sanki içten dışa doğru bir baskı hissediyorum ağrı gibi baskı gibi, sende ki de öyle mi?

Ben de deneyeceğim :)artık bunu atlatmak ve ben de anne olmak istiyorum..inşallah o günleri de görürüz

inşallah olur arkadaşım hepimizde hayal olarak görüyorduk bir zamanlar ama değilmiş,sende ; bu muymuş diyeceksin inşallah .

Arkadaslar bende de vardi vajinismus sorunu 8 sene mucadele ettim hic doktora gitmedim kendim basarmak istiyordum ama olmadi en sonunda bi jinekologa gidip kizlik zarimi aldirdim hic pisman degilim keske daha once gitseydim su anda 30 haftalik hamileyim Allah herkese nasip etsin

aminnn çok sewindim atlatmanıza.kızlık zarını aldırınca düzeldi mi yani nasıl oldu anlatabilirmisiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…