Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşım ben az önce bismillah diyip kollarımı sıvadım ilk parmak ve kulak çöpü egzesisine zeytinyağ ile başladım (10dk yapabildim). umarım olumlu sonuç alırım evet içimde korku var ama yazılanlardan dolayı gaza geldim bu iş ya bitecek ya bitecek ömür boyu kafamı buna yoramam ve ben bunu başarabilirim herşey kafada bitiyor bence..nese25 arkadaşım sende yapabilirsin kendini yapamam diye odaklama 1inde olmazsa 2de,2de olmazsa 3,4,5,6 dene..ilaçmış,doktormuş,o aletlerdenmiş bence boş..herşey ilk önce sihirli parmaklarımızda..HAYDI ARKADAŞLARIM BİR CESARET GELSİN HEPİMİZE VE İLK ÖNCE KAFAMIZDA BUNU DA BAŞARABİLRİZ DİYEREK BAŞLAYALIM..2 gündür zamanımı burda geçiriyorum valla ev işiymiş yemekmiş umrum değil..yeter ki sonuç güzel olsun çünkü cinsellikde başarısızlık herşeyde sorun olabiliyor onu anladım

NESE25 hadi arkadaşım sende ilk adımı at bizim neyimiz eksik yada fazla :KK66:))

her seferinde aynı gazla gidiyrm ama o ana gelince hep hüsran :KK43: ya canım şu parmak sokma alet sokma o kadar ürkütüyo ki beni anlatamam.benim en büyük sorunum bacaklarımın kasılması açamıyorum lanet olsun ki.eşimde bana kıyamıyo başkası olsa bağlar bacaklarını yapardı.çünkü ilk ewlendğmz gece ben eşimi ittim ağlama krizleri falan derken eşim kalktı gitti üstümden.benmde gururuma dokundu tabi gittim çağrdm sıktm dişimi oldu.k.zlığm bozuldu.ama sonrasında bacaklarımı kastm bacaklarımı açtm vajinada kasılma oldu öle öle 1.5 yıl geçti işte.oraya dokunamyrm bile içim bi tuhaf oluyo nasıl yapcm bilmyrm

Evet duzeldi arkadasim bizde yari birlesme oluyordu ama cok canim aciyordu ilerliyemiyorduk gerci normal sartlarda da bizim birlikte olmamiz biraz zormus doktor dedi kızlık zarim cok kalinmis simdi gecen onca zaman icin o kadar uzuluyorum ki hep utandigimdan dolayi esimi hep ihmal ettim Allah ondan da razi olsun 8 sene bekledi su anda o kadar mutluyuz ki kesinlikle gidin uzatmayin arayi benim 8 senem bosa gecti :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Zaten yarim saatlik bir narkoz veriyorlar agri sanci hicbisey yok iyiki gidip aldirmisim :)

=)) oda komşusu uzak değil =)) belki kastığın için hissediyorsundur orda ki baskıyı, bu arada kabız olduğumda sanki içten dışa doğru bir baskı hissediyorum ağrı gibi baskı gibi, sende ki de öyle mi?

Evet sanırım öyle canım ya ama çok aldırmiyorum geçer inşallah zamanla . İşin cogunu hallettik çok şükür.

kızlar merhaba,7 aylik evliyim,olmuyor ve olmuyor,esimle iliskiye giremiyoruz. buradaki
tum bilgileri okudum ama kendi basima asamiyorum. istanbulda uygun fiyatli ve bu isi parmak egzersizi olmadan bitirebilen bir doktor var mi? tavsiyelerinizi bekliyorum,tesekkurler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

her seferinde aynı gazla gidiyrm ama o ana gelince hep hüsran :KK43: ya canım şu parmak sokma alet sokma o kadar ürkütüyo ki beni anlatamam.benim en büyük sorunum bacaklarımın kasılması açamıyorum lanet olsun ki.eşimde bana kıyamıyo başkası olsa bağlar bacaklarını yapardı.çünkü ilk ewlendğmz gece ben eşimi ittim ağlama krizleri falan derken eşim kalktı gitti üstümden.benmde gururuma dokundu tabi gittim çağrdm sıktm dişimi oldu.k.zlığm bozuldu.ama sonrasında bacaklarımı kastm bacaklarımı açtm vajinada kasılma oldu öle öle 1.5 yıl geçti işte.oraya dokunamyrm bile içim bi tuhaf oluyo nasıl yapcm bilmyrm

ya evet canım zor oluyor kasılmalar,acısı,yanması,kilitlenme vs..vs.. , senin zarda yırtılma olduysa artık kolay kolay acımazki onu da parmak hareketleriyle eminim giderebilirsin.herkes bu yöntemle bir haftada başarabiliyorsa sen uğraş pes etme 2 hafta,3 hafta bir ay olsun ama uğraş..ilk önce bilinçaltına yerleştir olumlu şeyler başarabilirsin,başarabiliriz..ılık bi duş al kulakçöpü ve zeytinyağını dene aynanın karşısında yavaş yavaş ilk etapta ne kadar olursa,ama yap yoksa işimiz zor

arkadaşım merhaba , vajinada yeterli kayganlık oluşturulduğunda zarın duruyor bile olsa ağrı hissetmezsin, biz birazcık daha tedirginlik yaşayan bayanlar kendimizi o an kastığımız için doğal sıvımız yeterince gelmiyor bu durumda eğer eşiniz aniden giriş için zorlarsa hele ki acemilikten yanlış yöne doğru zorlarsa,zarla beraber vajina dokusunda yırtık oluşur, yada zedelenme oluşur, bu bahsettiğiniz kan vajina dokusundan gelmiştir muhtemelen. normal bir zardan birkaç damla kan gelir çünkü.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=675956
bu konunun ilk sayfasını okumanızı istiyorum, daha sonra egzersize karar verirseniz yada eş denemesine tekrar sorularınızı yazabilirsiniz arkadaşlar umutsuzluk yok, burdasınız ve inşallah kısa sürede yenmeniz için elimizden geldiğince destek olucaz size.

(kkaderimm) yaaaaa ama bence gelen kan bünyeden bünyeye değişir,çevremde duyuyorum da kimisinin acillik oluyormuş,kimisinden 1 damla geliyormuş,kimisinden3-4 gün geliyormuş ki ped koyuyorlarmış.ilk gittiğim doktor onuda dedi bana doku zedelenmiş dedi ama ikinci gittiğim doktor saatin 12 yönünde yırtılmış dedi..zarın yırtılıp yırtılmadığını kafaya takmıyorum zaten..bnm derdimde kasılmalar,ilişkide acıyor olması :KK43:( inş. şu zeytinyağından fayda görürüm.

tabi eşimle 15 gündür konuşmuyoruz o da ayrı yuvam yıkılmazsa antemanlara devam edicem psikolojim bozuldu iyice :KK43:((

kızlar merhaba,7 aylik evliyim,olmuyor ve olmuyor,esimle iliskiye giremiyoruz. buradaki
tum bilgileri okudum ama kendi basima asamiyorum. istanbulda uygun fiyatli ve bu isi parmak egzersizi olmadan bitirebilen bir doktor var mi? tavsiyelerinizi bekliyorum,tesekkurler

merhaba buket,aramıza hoşgeldn diyemeycğm :KK43: çünkü zor bi durum.olmuyo derken ilişkiye girerken sanki duvar var gibi mi geliyo ? mesela benm bacaklarım kasılıyo vajinaya yaklaşamyrz bile bazen.eğer sadece vajina kasılmasıysa benm gittiğim bi doktor var.egzersizsiz kuyruk sokumuna yakın bi bölgeden iğne yapıp iç kasılmaları engelliyo.doktorun adı varlık doğan netten araştırabilirsin canm...

Biraz once denedikk ama olmadii sende nasi durumlar

adetim bugün bitiyor canım akşam önce egzersiz sonra penis denemeyi düşünüyorum nefes çok onemli bunu unutma sakin burundan al ağızdan ver ve verirken vajinaya aparat ittir tamam önceleri benimde aciyordu ama nefes düzenli olunca rahat giriyor acı olmuyor

merhaba buket,aramıza hoşgeldn diyemeycğm :KK43: çünkü zor bi durum.olmuyo derken ilişkiye girerken sanki duvar var gibi mi geliyo ? mesela benm bacaklarım kasılıyo vajinaya yaklaşamyrz bile bazen.eğer sadece vajina kasılmasıysa benm gittiğim bi doktor var.egzersizsiz kuyruk sokumuna yakın bi bölgeden iğne yapıp iç kasılmaları engelliyo.doktorun adı varlık doğan netten araştırabilirsin canm...

Canım söylediğin o yöntemi biraz arastirmistim ben hatta bi doktora danistim sağlıklı olmadığını soyledi.bilmiyorum yine de

Bi yerden başlamam lazım artık ve buna bi dilatör almakla başlamak istiyorum inşallah zamanla alışırız birbirimize :) yalnız bilen yada alan arkadaşlar varsa link paylaşabilir mi rica etsem ben internetten biraz baktım renkli bir set var onu beğendim renkli olduğu için olabilir :) yalnız sadece bir sitede var ve 400 tl biraz uçuk geldi fiyatı

Canım söylediğin o yöntemi biraz arastirmistim ben hatta bi doktora danistim sağlıklı olmadığını soyledi.bilmiyorum yine de

ben yaptrdm canm hiç bi yan etkisi olmadığının garantisini veriyolar inşallah yoktur :KK43: bende çok araştrdm bunu yapanda ünlü bi doktor.ve alalade bi yerde yapılmıyo bu tedavi acı badem hastanesinde yapılıyo.yasa dışı bi işlem diil. benm sorunum çözülmedi çünkü benm birazda fiziksel :KK43:

Bi yerden başlamam lazım artık ve buna bi dilatör almakla başlamak istiyorum inşallah zamanla alışırız birbirimize :) yalnız bilen yada alan arkadaşlar varsa link paylaşabilir mi rica etsem ben internetten biraz baktım renkli bir set var onu beğendim renkli olduğu için olabilir :) yalnız sadece bir sitede var ve 400 tl biraz uçuk geldi fiyatı

bana bi arkadaş gönderdi ve çok rahat canım parmaktan çok çok iyi mutlaka al derim

ben yaptrdm canm hiç bi yan etkisi olmadığının garantisini veriyolar inşallah yoktur :KK43: bende çok araştrdm bunu yapanda ünlü bi doktor.ve alalade bi yerde yapılmıyo bu tedavi acı badem hastanesinde yapılıyo.yasa dışı bi işlem diil. benm sorunum çözülmedi çünkü benm birazda fiziksel :KK43:

inşaallah atlatirsin canım onu ne kadara yapıyorlar

inşaallah atlatirsin canım onu ne kadara yapıyorlar

2500 tl canım.ama doktor çok ilgili.şu gün arcm sizi dedi o gün aradı ve hala vajinusmus konusunda beni bilgilendirip yardımcı olmaya çalışıyo.Ben kendisinede sanırım benle ilgili ben yapamyrm diyrm.yapıcaksın ağrı duymayacksn izin ver eşine diyo.ben işimi yaptm senin sorunun diyip çekilmedi yani.siz bu sorunu aşana kadar irtibatta olucaz diyo :KK17:

tesekkurler neşe ben p.s başı girdikten sonra gerisini getiremiyorum sanki bir duvar varmis gibi oluyor dedigin gibi.dedigin yontemi bir arastirayim canim sagol

X