Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Benim kendi doktorum ev ödevi olarak 5 saniye ıkın bırak ödevini vermişti , daha sonra eşli çalışmaya geçtiğim de de aparatla da çalışırken bunu yapmamı söyle , mesela biraz giriyo sonra ıkınıyosun 3 saniye. Bırakınca girmesi daha kolay oluyo , doktorum ne dediyse omu yaptım ve faydada ettiğini düşünüyorum ben , send bide öyle dene sonra haber ver mutlaka

Kesinlikle dediğimi yap , ıkınmayı bırakınca ilerlemeyi dene unutma

yalnız ıkınma olması gereken, çünkü ıkınma yaptığında orayı kasman pek mümkün olmuyor nefesle beraber yaparsan, kasmadığın için de daha kolay içine alıyorsun,açmış oluyorsun çünkü o an ıkınarak. benim doktorum da acı hissettiğin an ıkın ve ittir aparatı diyordu ödev için verdiğinde, yine tedavi esnasında da aynı şekilde acı hissettiğim an nefes ve ıkınma yapıyordum biraz daha itince aynı anda çok rahat alınıyor

Nasıl oldu vizede yardım edin 1 senedir bunu çekiyorum eşimle ayrılma noktasına geldik
ben doktorla yendim, sanırım bir ömür ona dua edicem aklıma geldikçe, eğer kendiniz yapamıyorsanız mutlaka uzmandan destek alın ama burada kendisi başaran birçok kişi var mesajları inceleyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…