Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tazegelin2323 yine zeytinyagi kullaniyorum canım oda rahat giris olsun diye :44::44::44:

inşallah. teşekkür ederim. kegel egzersizi demiliyor ya ilk sayfayı okudum nasıl yapmam gerekiyor anlmadım

televizyonu ac canım otur karsısına kafanı dagıtması amaçlı poponun altına yastık koy onunede ayna al...bacakları ac bıraz nefes al verırken ıkın bunu bi sure yap sonra ıkınmanı coğalt bacagınıda yavas avas rahatladıkca ac..göreceksınkı vajınanda acılacak

teşekkürler. aşamalardan haberdar edicem sizi olacak inşallah en kısa zamn da. siz ne kadar süre de yendiniz?

teşekkürler. aşamalardan haberdar edicem sizi olacak inşallah en kısa zamn da. siz ne kadar süre de yendiniz?

benımkı 3 hafta sürdü nedenıde ben doktorada gidiyodum ona uyuyum die beklettım hep baktım olacak gibi değil buraya uydum ve yendım gitti :) doktora kalsa ooooo yanı doktora gıtmemenıde kafana takma burda doktorun yaptıgından farklı bişiy yok hatta fazlası var birbirimizi anlıyoruz..en az 10 dk yap böle tamam mı yarında egzersınıze geç inş 1 haftada hallet gitsin

parmak egzersizlerine mi?

doktora da gittim ilk 10 gün sonra ama kas gevşetici verdi sorun yok halledersiniz sadece gevşe dedi. benim sorunum zaten gevşeyememek.

merhaba arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin ve geçmiş olsun, aslında bir hastalık değil bu ama malesef ki hayatımızı altüst etmeye yetecek bir durum, tamamen psikolojik olduğunu zaten söylememe gerek yok, ben öncelikle vereceğim linkin ilk sayfasını okumanızı öneriyorum egzersize geçmeden önce, bu şekilde egzersize gerek olmadan yenen arkadaşlarımızda oldu o yüzden önce bu söylediğimi deneyip sonra egzersize geçmenizi tavsiye ederim.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=675956

Çok teşekkür ederim gerçekten, ben etraftan duyduğum hurafe şeylere hiç kulak vermiyorum zaten ama ilk gece düşüncesi beni geriyor hep sanki yapamayacakmışım gibi, inşallah bu korkularım boşa çıkar

rica ederim canım, birde sana şunu söyleyim etrafta gaz veren insanlr oluyor, ilk gecen ziyan olmasın nişanlıyken aş falan diye sakın onlara itibar etme olur mu, Allahın izniyle korkuların yersiz hele ki sen bu durumu öğrendin sayfayı biliyorsun ilk günler bile korksan hemen gelirsin destek oluruz sana, burda ki ablaların kardeşlerin sadece geç farkına vardıkları için bu kadar uzadı, yoksa ben mesela o kadar bekleyip sadece 1 gecede kurtuldum, 4 günde yenen de var 1 ayda da ertelemezsen sorun yaşamazsın ki zaten dediğim gibi, bu bir rahatsızlık değil yanlış bilgiler yüzünden sadece herkesten çok korktuğumuz için oldu. korkularımızın yersiz olduğunuda gördük, dediğim gibi bu sayfaları sen şimdilik okuma olur mu? bahtın açık olsun.

merhaba,

teşekkür ederim bilgiler için. deneyeceğim umarım faydası olur.

Sevilay2 kackere yazdim okumuyorsun galiba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bana da yardim aparatlarin hepsini yapiyorum ama peniste kasiyyorum ne yapmaliyim (

ARKADASLAR DÜN GECE BENDE BASARDIM SORMAK İSTEYEN LER ÖZELİME ATSINLAR hihoyyyt

bana da yardim aparatlarin hepsini yapiyorum ama peniste kasiyyorum ne yapmaliyim (

15 aylık evliyim ve hala olmuyor lütfen yardımcı olun bi konuyu kimseyle paylasmadim ama burda yenenleri gördükçe cesaret aldım sanki

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…