Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bu sabah ,çok mutsuz kalkttım,iyice dengesiz oldum 30 YAŞINA GELDİM halen vajinusmusum kocamın dün akşamki konuşması beni üzdü sen birilerinin intikamınımı alıyosun,ben kimin ahını aldım vs...konuşmaları çocuk istemesi benim ya çocuğum olmazsa korkusu 30 yaşıma geldim karmaşığım...psikiyatriye gidelim diyor gitmek istemiyorum ısrarla kendim çözmek istiyorum ama çözmek içinde bişey yapmıyorum...

Bence bi cinsel Terapiste git canım hazır eşin istiyorken.. yaptığının yanlış olduğunu doktor söylüyor onuda iyi yönlendiriyor.

merhaba,

teşekkür ederim bilgiler için. deneyeceğim umarım faydası olur.

merhaba,

yenme gayretindeyim ama dün akşam bir duş aldım. zeytinyağı ile denemedim ve orta parmağımla denemdim ve nefes egzersizleri ve ıkınmalarla içime alabildim o kadar mutlu oldum ki. şimdi nasıl devam edeyim iki parmakla dokundum canım acıyor.

merhaba,

bizde aynı durumdayız merak etme. bende 5 aydır evliyim olmadı.
teşekkür ederim burda ki herkese fikirleri için. dün ilk defa burda sohbet ettikten sonra.
işten çıkıp eve gittim güzelce ılık duşumu aldım vücudumu gevşettim. geçtim odaya vajinamla oynadım burda ki bir arkadaş zeytinyağı önermişti.
onunla denedim ve ilk önce işaret parmağımla denedim yavaş yavaş aldım içime çok mutlu oldum. tekrar denemek istedim orta parmağımla denedim bu kez onu aldım tamamen. dayanamadım eşime söyledim çok anlayışlıdır onunla dün biraz yaptık egzersiz. orta parmağını tamamen soktu çok çok mutlu oldum.
bugün devam edicez arkadaşlra sordum danıştım şimdi hangi egzersizde nasıl devam edelim yardımcı olurlarsa onunla devam edeceğim bugün.

Sevindim senin adına,zeytinyağını öneren kaderdir sağolsun bütün arkadaşlar destek oluyorlar Allah hepimizin yardımcısı olsun...

Sevilay iki cok sewindim bak sakin eldiven takmadan yapma kesinlikle mikrop kaparsin bide anestol kullan , ikinci parmagini soyle al orta parmak ve isaret parmagini ust uste getir isine yavasca ikinarak sok ( ıkınınca daha kolay icine cekiyor) sonra icine girdikten sonra parmagini yan yana yap ki acilsin ben boyle kurtuldum cokta kolay oldu anestolde cok yardimci krem uyusturuyor aci hissetmiyorsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bana da yardim aparatlarin hepsini yapiyorum ama peniste kasiyyorum ne yapmaliyim (

kendinizi kasmanız normal arkadaşım hepimizin sorunu bu aslında, yapmanız gereken üst pozisyonda ama dilerseniz altta da deneyin, kastığınızda kabız olmuş gibi ıkınmak, paniklediğinizde derin derin nefes alıp gevşemeye çalışmak, birde
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=675956
burda ki konunun ilk sayfasını okuyup, soracaklarınzı sorun tekrar.

15 aylık evliyim ve hala olmuyor lütfen yardımcı olun bi konuyu kimseyle paylasmadim ama burda yenenleri gördükçe cesaret aldım sanki
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=675956
arkadaşım sizde önce bu linke tıklayıp konuyu okuduktan sonra tekrar konuşalım, ilk önce yazdığım şekilde deneme yapıp eğer ki olmazsa egzersizlere başlayıp eş denemesine geçince o şekilde deneyebilirsiniz.yeterince üstüne düşerseniz ilk denemede yenen arkadaşlar da oldu bu yüzden önce bunu tavsiye ediyorum ben.

canım benim ama birşeyler yapmak zorundasın , gitgide isteksizliğin artar, eşin içinden gelmeyen cümleleri kurmaya başlar, seni umursamaz gördüğünde içinde ne yaşadığını bilmediği için inadına canını acıtmaya çalışır, onu sevmediğini , istemediğini düşünmeye başlar, çünkü onların bizi anlaması imkansız, lütfen harekete geç birşeyler yapmalısın,şuan en güzel yaşındasın bunu geç olmadan aşıp omuzlarında ki yükten kurtulman hiçte zor değil inan.

sen belki zorlanırsın başta ama yavaş yavaş alışırsın arkadaşım, eşinden yardım istersen önce tek parmağını denesin,sonra ileri geri parmağını hareket ettirsin bu esnada gevşemeye çalış, bazen parmak içerdeyken sıkıp bırakma hareketi yap yavaşça,sonra tekrar yağa batırıp iki parmağını denesin sen ıkınırken, ama sen bakma olana adar, olunca bakmaya çalış cesaret gelebilir, zihnine şunu yerleştir, hiç acı duymadan oraya birşey girip çıkabiliyor önemli olan bu, vajina çok esnektir, biz onu kasmadığımızda pns çok rahat girebilir deliğin küçüklüğüne aldanma.aynı anüsün küçük olup dışkılama sırasında rahatça esneyip sonra eski haline döndüğü gibi.

Oooo benim kaderimmm burdaymissss canim benim yaaa :)

5,5 yıllık evliyim ama cinselliğim sorunlu vajinusmusu aşmak istiyorum yardımmmmmmmm edinnnnnn

Offf 5.5 yil ne demek yaaa ben 8 ayda kafayi yiyodum nerdeyse rabbim yardim etsin ama burda soylenenleri uygula ins olur canim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…