Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

simay gözün aydın arkadaşım, çok sevindim görünce, Allah başka sıkıntı vermesin inşallah.

merhaba,

bende 5 aylık evliyim. eşime aşığım ama iş o noktaya gelince kasılıyorum korkuyorum itiyorum onu.
anlayışlı eşim çok şimdiye kadar hiç bunaltmadı sürekli destek oldu ama ister istemez ben bunadım bu durumdan akşamları bana yanaşmasından korkuyoru. öyle bir duruma geldim ki sevişmek kelemiesinden nefret der oldum lütfen nasıl yenileceği konusunda yardımcı olun
doktora gittim kayganlaştırıcı jel verdi bi fayda olmadı.

lütfen cevap verin ne yapmam gerek ((

canım bende senin gibi 6 aylık evliyken burayı bulmuştum çok sevinip umutlanmıştım şükür bende yendim biraz cesaret biraz egzersiz inşallah hallolurr umutlu ol :)

hayır yapmıyorum nasıl yapmam gerek ? burayı bir kaç gündür takip ediyorum okudum artık azimle yapıp bende yenmek istiyorum.

canım ben daha yenmeim ama egzersilerim iyi çok şükür o yüzden yardımcı olmak istiyorum..ilk önce serçe parmağını yağla bebek yağı veya zeytinyağı vajinanıdayağla biraz daha sonra orana serçe parmağını getir biraz dokun gezdir orada rahatla dhsonra ıkın ve serçe parmağının girişini sağla oraya

bugün başlıyorum egzersizlere. artık yenmek istiyorum.
evlilik zevke dönüşsün istiyorum ızdıraba değil.

Kesin bişi diyemem ama zannetmiyorum. Doktorun söylerdi öyle bişi olsa.

Amin inşallah korku var bende neden korktuğumu da bilmiyorum. açamıyorum bacaklarımı

korkma canım hepimiz aynı şeyleri yaşadık hiç birimiz farklı değildik sadece azimle egzersizleri yaparasan bazı arkadaşlar 4 günde bir haftada bir ayda olmak üzere çok kısa sürelerde yendiler lütfen azimli ol kendine güvenin gelecek zamanla egzersizlerle

sen ik,i parmak alabiliyomuşsun arkadaşım bende oda yok egzersizlere yeni başlıcam nasıl yapsam bilemiyorum. tedirginlik korku var

sen ik,i parmak alabiliyomuşsun arkadaşım bende oda yok egzersizlere yeni başlıcam nasıl yapsam bilemiyorum. tedirginlik korku var

canım angel arkadaşımın söylediği gibi öncelikle bir duş al aynayı eline al şöyle bir incele nefes alıp verdikçe delikcik sana merhaba diyecektir :)

inşallah bana da faydası olur. ilerleyen zamanlarda bebek sahibi olmayı istiyoruz bu sonuçlarla olmaz

peki hangi aşamadasın..eşini hiçmi yaklaştırmıyosun yoksa denedıgınde acı ve yanmamı oluyo

evliliğimizin ilk gününde denedik hafif girdi gibi oldu ve 1-2 damla kan geldi benim canım yandığı için istemedim eşimde zorlamadı başka zamn olur sen üzülme diye. ertesi gün balayına gittik 1 haftada orda denedik olmadı balayı değil benim ızdıraptı yani. eşim hiç zorlamdı tatilin tadını çıkar vs. zman geçti ertelemedekten bu zamana geldik ama ben artık sıkıldım bunaldım bu durumdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…