Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

peki vajina içini eşin yağlıyor mu?birde hiç yağ ile deneme yapmadan önce tahriş etmiş olabilir misin jelle yada başka şeyle deneyip, anestol falan kullandın mı?

Yok yağlamiyor fakat ben yağlı parmak
Ile egzersiz yaptım yağlanmistir herhalde diye düşünüyorum. Yok tahriş etmedim. Hayır canım kullanmadım

Yok yağlamiyor fakat ben yağlı parmak
Ile egzersiz yaptım yağlanmistir herhalde diye düşünüyorum. Yok tahriş etmedim. Hayır canım kullanmadım
senin parmağın sona kadar uzanmaz ki canım yarıya kadar yağlasan orda kalır bence bu yüzden oluyordur, yanma hissi kurluktan olur çünkü ben eşin yağladı sandığım için diğer ihtimalleri düşündüm , eşin önce tek parmağıyla sonra yağa batırıp iki parmağıyl vajnayı yağlasın, parmağınıda ileri geri hareket ettirsin sona kadar yağlasın, o zaman sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum Allahın izniyle.pns e de yağ sürsen iyi olur.

senin parmağın sona kadar uzanmaz ki canım yarıya kadar yağlasan orda kalır bence bu yüzden oluyordur, yanma hissi kurluktan olur çünkü ben eşin yağladı sandığım için diğer ihtimalleri düşündüm , eşin önce tek parmağıyla sonra yağa batırıp iki parmağıyl vajnayı yağlasın, parmağınıda ileri geri hareket ettirsin sona kadar yağlasın, o zaman sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum Allahın izniyle.pns e de yağ sürsen iyi olur.

Tamam canım bugün bir daha dediğin gibi deneyelim. . Pns e hep yağ sürüyoruz. Çok sağol canım benim. İnşallah bugün sıkıntı olmaz.

Tamam canım bugün bir daha dediğin gibi deneyelim. . Pns e hep yağ sürüyoruz. Çok sağol canım benim. İnşallah bugün sıkıntı olmaz.

Aslında az yağ yaptık demek ki. Ve o takıldığım yeri de yağladm aslında ama. Neyse zamanla düzelecek inşallah. Dualarınizda unutmayın. Yapacağım inşallah

Şimdiden dokunmaya başla alıştır kendini canım olumsuz hikayelere takılma kimse sana ilk gecenin çok zevk dolu geçtiğini anlatamaz. Ayıptır bi kere. Onun için körü hikayeler geliyo kulağımıza. Nişanlı olupda kasılman şu an ilişki istemediğin içindir. Bende öyle olmuştu. Bence bi müddet vajinayı dinlendir kasılmayı unutsun derim. Nikahtan önce ilişki yaşamaya çalışma bence. Herşey zamanında güzel.
Teşekkür ederim
Bir sorum daha olacak doğuştan gelen bir sebepten dolayı makatımdan muayene oldum genel cerrahiye ve bana kegel egzersizi yapmamı evlenince ise normal doğum yapmamamı söyledi makatım ve vajinam mesafe olarak normalden daha yakın diye özetleyebilirim durumu mu bu evlenince olumsuzluk getirir mi sizce yani ilişkiye engel midir:/

Aslında az yağ yaptık demek ki. Ve o takıldığım yeri de yağladm aslında ama. Neyse zamanla düzelecek inşallah. Dualarınizda unutmayın. Yapacağım inşallah
ilk sefer için ben bolca sürmüştüm mesela ilk parmağını yağa batırsın sen o esnada korkma ıkın hatta parmak içindeyken yavaşça sık bırak kasları kontrol eder gibi, parmak girerken takıldığı yerde falan ıkın, nefes alıp vererek gevşediğinde nasıl rahat olduğunu görmeye çalış, sonra eşin parmağını çıkarıp tekrar yağa batırıp tekrar denesin önce bir sonra iki parmağını zaten anlamazsın bile, sonra eş denemesinde poponu ileri geri hareket ettirerek yönüde ayarla, vajina aşağı doğru olsun , bazen eşinden aşağıda kalırsın farkında olmadan yarıda kalır, yukarı leğen kemiğine doğru kayarak tekrar otur dene, eşinde yönlendirir seni, bence olur bırakma.dualarımız hepinizle inşallah Rabbim hepinizi kurtarsın kuzum.

Son düzenleme:
slm arkadaslar ben 2 yıllık evliyken vajınusmusu bu site sayesinde yendim allah burda bana yazan yazmayan herkesten razı olsun . vajınusmusu 14 ocakta yendim vee şimdi hamileyimmmm:d..rabbim burda olup yada üye olmadan sessizce takip eden tüm arkadasları bu dertten kurtarsın. herşey gönlünüzce olsunnn pes etmeyin arkadaslarrr mutlaka oluyorrr....

Merhaba bayanlar.. Konuya o kadar çok cevap yazılmış ki hepsini okuyamadım tabi :KK1: Benim sorum vajinusmusu ilk ilişki zamanında mı anladınız ben daha bekarım ve böyle bir deneyimim hiç olmadı fakat bunun düşüncesi beni çok geriyor korkuyorum olsun istemiyorum sanki sırf gerildiğim için ve evlenince vajinismus çıkmasından korkuyorum sizce bu düşünceler bu korku beni vajinismus yapar mı

Merhaba bayanlar.. Konuya o kadar çok cevap yazılmış ki hepsini okuyamadım tabi :KK1: Benim sorum vajinusmusu ilk ilişki zamanında mı anladınız ben daha bekarım ve böyle bir deneyimim hiç olmadı fakat bunun düşüncesi beni çok geriyor korkuyorum olsun istemiyorum sanki sırf gerildiğim için ve evlenince vajinismus çıkmasından korkuyorum sizce bu düşünceler bu korku beni vajinismus yapar mı

Bence hiç korkma korktuğun şey başına geliyor çünkü. Bende evliliğime bir ay kala tesadüfen böyle bir rahatsızlık olduğunu öğrenmiştim hiç korkularım yokkken okuduğum şey beni panik olmaya itti ven ya olmazsa korkusu yaşattı şuan malesefki vajiyim :KK43:((

Ben uzun zamandir girmiyrdm bu siteye... Bende vajinismusum. Bir sene oldu evleneli. Suan tedavi goryrm ama hic ilerleme yok daha bir bogum bile yapamadm. Yaklasik dort aydir tedavi goryrm. Ondan oncede iki piskolog deistrdm. Bunu da artk birakmak istemyrm. SULEYMAN ESERDAG a gitmeyi dusunyrm parmak egzersizi yaptrmyomus. Peki nasil tedavi edyo. Ne olur bilen yada onda tedavi olan varsa beni bilgilendrn. Zaten dururmumuz hic yok maddi olarak gitmem zor ama kurtulmak icin baska napabilirim bilmyrm :'(

Ben uzun zamandir girmiyrdm bu siteye... Bende vajinismusum. Bir sene oldu evleneli. Suan tedavi goryrm ama hic ilerleme yok daha bir bogum bile yapamadm. Yaklasik dort aydir tedavi goryrm. Ondan oncede iki piskolog deistrdm. Bunu da artk birakmak istemyrm. SULEYMAN ESERDAG a gitmeyi dusunyrm parmak egzersizi yaptrmyomus. Peki nasil tedavi edyo. Ne olur bilen yada onda tedavi olan varsa beni bilgilendrn. Zaten dururmumuz hic yok maddi olarak gitmem zor ama kurtulmak icin baska napabilirim bilmyrm :'(

istanbulda avrupa yakasında yeşim yercok u öneririm en geç 3 günde çözüyor %100 garanti veriyor ben aradım konuştum ücreti 3500 tl muayene ücretide içinde sonradan extra bşi istemiolar yenene kadar tedavi devam ediyor garantili miş beyaz tv de de izledim ve gidenleride araştırdım % 90 menmunlar ve 5 yıl yenemeyenler bile yenmiş ... benim erteleme sebebim maddi skıntı

slm arkadaslar ben 2 yıllık evliyken vajınusmusu bu site sayesinde yendim allah burda bana yazan yazmayan herkesten razı olsun . vajınusmusu 14 ocakta yendim vee şimdi hamileyimmmm:d..rabbim burda olup yada üye olmadan sessizce takip eden tüm arkadasları bu dertten kurtarsın. herşey gönlünüzce olsunnn pes etmeyin arkadaslarrr mutlaka oluyorrr....
simay gözün aydın arkadaşım, çok sevindim görünce, Allah başka sıkıntı vermesin inşallah.

arkadaşım özel msj yolladım size.

hiç korkma ve merak etme canım vajinismus sandığın gibi elle tutulur bir rahatszılık değil zaten, sadece zihninde birşeyleri büyütmemen, sağda solda bahsedilen saçma ilk gece hikayelerine kulak tıkaman gerekiyor çünkü hurafe hepsi.evleneceğin zaman da gelirsin biz sana öğrenmen, bilmen gerekenler hakkında bilgi veririz sorun yaşamazsın Allahın izniyle.bu sayfalarıda okumamanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
mrb kızlar nasılsınız? uzun zamandır giremiyorum ben ne var ne yok buralarda :) yenenler oldumu çalışmalar ne aşamada? ben tamamen alışmıs durumdayım cinsel ilşkiye soru sormak isteyen varsa seve seve cevap verebilirim..herkese umut dolu günler :KK70:

mrb kızlar nasılsınız? uzun zamandır giremiyorum ben ne var ne yok buralarda :) yenenler oldumu çalışmalar ne aşamada? ben tamamen alışmıs durumdayım cinsel ilşkiye soru sormak isteyen varsa seve seve cevap verebilirim..herkese umut dolu günler :KK70:

merhaba,

eşimle 5 aylık evliyim ve ilişkiye giremedik:KK43:

X