Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aynanin karşısında yapmıştım tekrar deneyeyim bide aparatin en büyüğü ne kadar olmasi gerek

zar vajina girişinden sadece 1.5 -2 cm geride ve zaten ortasında delik olan bir yapıya sahip,parmakla denediğinde parmakların ince olduğu için tek parmakla denediğinde parmaklar deliğin ortasından geçer gider karşıya ama p kalın olduğundan delik küçük kaldığından geçmeye çalışırken yırtılacak ama sanılan gibi bir acı ve kan bekleme çünkü iki damla kan.kızlık zarı olmaması çok çok belki imkansıza yakın bir ihtimal bildiğim kadarıyla kafanı zara takma canım, eşin takan biriyse, egzersizde kanamam olursa falan diye söyleyebilirsin.

Ben sürekli buraya girip okuyordum buranin sayesinde ilerledim ama gerisini getiremedim zeytinyagiyla ilk parmak egzersizi yaptim oldu sonra kulak çöpünü birleştirdim havlu kagida sardim streçledim oda oldu sonra muma gectim onuda yapti esimin parmaginida alabildim ama p.alamiyorum sorun bende korkagim biliyorum yada düzenli yapmadigim icin olmuyor anlamiş degilim ya

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=675956
bu konunun ilk sayfasını bir okuyun derim ben eş denemesi için sonra tekrar aklınıza takılanları sorun arkadaşım.çünkü gayet iyi ilerlemişsiniz.

Aynanin karşısında yapmıştım tekrar deneyeyim bide aparatin en büyüğü ne kadar olmasi gerek

bu senınle alakalı bı ölcusu yok yapabıldıgının en fazlasını yap ama fazlayada kaçma ..nesef egzersizi yaptıktan sonra parmak yada mum egzersızını gectıgınde ıkınarak al aparatı içine bıde altına yastık koy

bak şöle yap eş denemesı yapmadan önce apartatınla yap ilk önce daha sonra penisi alacagında bol zeytınyag sür ve ıkın tek hamlede gırmeyebılır panıkledıgınde dur tekrar nefes al yap..ben eşimin penisinin üstüne oturarak yaptım bunu banada bu cok korkutucu gelıyodu ama korktugum gibi olmadı merak etme

bir cicim diyecektim yahu penis olyo o
yok anladım bir cicim dediğinide girip çıkıyor demişsin ya içimden düşündüm pns i mi kastediyor yoksa benim bağlantı gidip geliyor bir girip bir çıkmış gibi mi oluyorum esprisine bana mı taklıyor diye ikisinin arasında kaldım

Egzersizler sirasinda gelmedi bilmiyorum mum egzersizlerine gectim ozamanda gelmedi. Esim ne kadarda takmiyor gibi gozuksede takiyor cunku sonruyor egzersizler sirasinda kan geldimi diye

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hala cicim diyorum cisim dicem ben aslında yok canım sana takılmadım bide o cisime alışırsam ıyı olcek

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=675956
bu konunun ilk sayfasını bir okuyun derim ben eş denemesi için sonra tekrar aklınıza takılanları sorun arkadaşım.çünkü gayet iyi ilerlemişsiniz.

Daha once bu linki okudum sizin sayenizde esimin parmagini aldim zeytinyagini ögrendim cok sagolun tekrar okuyayim faydasi olur ins

Bu yontemi denememiştim bir aydirda egzersiz yapiyorum birde böyle deniyeyim ins olur

Benim korkum p. ya girince çıkmazsa kitlenirse korkusu offf ( yazıları okudukça hem cesaretleniyorum hem korkuyorum anlayamadım bendeki ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…