Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ben 6 ay cinsel işlev bozuklukları merkezinde tedavi oldum. psikologmun tayini çıktığı için tedavim yarım kaldı. Evde egzersizlerime devam ettim. baktım olmuyor organik bir sorun olabilir diye kadın doğum uzmanına gittim. Anestezi altında muayene oldum. herhangi bir problemim olmadığını öğrendim. Kızlık bozulduğu için 3-4 gün kanamam oldu. 10 gün mudahele etme dedi doktor. süre dolduktan sonra regl oldum. reglim bittikten 6 gün sonra cesaretimi toplayıp mum egzersizi yaptıktan sonra eşimle beraber oldum. meğer benim korkum kan görmekmiş. Keşke daha önce muayene olsaydım. kan görmeyeceğimden emin olduğum için daha rahat oldu. ilk ilişkiden sonra 2 gün ara verdim tekrar beraber olduğumda daha rahat oldu. önemli olan ilk adımı atmak gerisi geliyor

S.a arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim vajinismusum banada yardimci olmanizi istiyorum.Parmak egzersizi mumla egzersiz yaptim sanirsam duzenli calisamadigim icin ilerleyemedim.

olabilir bi cicimde girip girip cıkyo bu nedir böle dio tepkimi veryo acep heheh

S.a arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim vajinismusum banada yardimci olmanizi istiyorum.Parmak egzersizi mumla egzersiz yaptim sanirsam duzenli calisamadigim icin ilerleyemedim.

tabi yardımcı oluruz bunları yaptıysan nefes egzersizinide bılyosundur buyuk ihtimal sence neden olmuyo neyde tıkanıyosun?

Arkadaslar bende egzersiz yapiyorum parmagim ile aparat ile ve bende hic kan gelmedi acaba hic gelmicekmi yoksa esimle iliskiye tam olarak girdigimdemi kan gelir veya bende kizlik zari yokmudur 😕

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya tam nefes egzersizi yapamıyorum yada duzensiz yaptığım icin olmuyor çözemedim.

eger nefes egzersızı yaparsan daha kolay yaparsın cunku ıkındıgında vajın kaslarını kasamazsın bu yuzden penıs kayar gecer derin nefes al veririken ıkın zaten vajınanın aacıldıgını görücen bunu ayna onunde yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…