Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar ne derece doğru bilmem ama benim arkadaşım yaşadıbu kitlenme problemini içeride iken bayan çok kasılmış penis sıkışmış 2 saat uğraştık öyle çıktı diyor ama ana sebep neonu bilemem..fakat olumsuzluklarıaklımıza getirmeyelim lütfen

bak şöle yap eş denemesı yapmadan önce apartatınla yap ilk önce daha sonra penisi alacagında bol zeytınyag sür ve ıkın tek hamlede gırmeyebılır panıkledıgınde dur tekrar nefes al yap..ben eşimin penisinin üstüne oturarak yaptım bunu banada bu cok korkutucu gelıyodu ama korktugum gibi olmadı merak etme

İyide bu ıkınarak sokmalar girmeler ne zmn bitecek.habire ıkıncakmıyız.ne zmn normale döncez çk yoruldum.eşimin iki parmağını ikinci buluma kadar alabildim çk yanma hissi oluyor.eş denemesinde başarısız olmakdan korkuyorm yrn eş denemesi yapcaz ALLAHIM MUVAFFAK ETSİN İnşAllah başarırız.bu sıkıntının içinde olan herkesi Rabbim muvaffak etsin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar dun gece bu isi basardik bitti cok sukur rabime binlercekez sukurler olsunki vajinismus kabusundan kurtuldum. .uzerimden tonlarca yuk kalkti kus gibi gissediyorum kendimi💖💖💖💖💖💖💖

Son düzenleme:
Kizlar dun gece bu isi basardik bitti cok sukur rabime binlercekez sukurler olsunki vajinismus kabusundan kurtuldum. .uzerimden tonlarca yuk kalkti kus gibi gissediyorum kendimi💖💖💖💖💖💖💖

tebrikler canim cok sevindim:) nasil basardim ayrıntılı anlatirsan yenme asamasinda olan arkadaslarimiza ışık tutmus olursun

günaydın canım. çok geçmiş olsun ve hayırlı olsun. Rabbim herkesi kurtarsın bu yükten inşallah.

İyide bu ıkınarak sokmalar girmeler ne zmn bitecek.habire ıkıncakmıyız.ne zmn normale döncez çk yoruldum.eşimin iki parmağını ikinci buluma kadar alabildim çk yanma hissi oluyor.eş denemesinde başarısız olmakdan korkuyorm yrn eş denemesi yapcaz ALLAHIM MUVAFFAK ETSİN İnşAllah başarırız.bu sıkıntının içinde olan herkesi Rabbim muvaffak etsin.

amin canım..yanma hissin kendini istemeden de olsa hala kasmandan kaynaklanıyo yada kuruluktan kaynaklanıyo olabılır..eşinle tam birleşme sagladıgında beynin bunu kabullenicek düzenli denemlerden sonra ıkınmayı bırakarak normal ilişkiye girebileceksin merak etme..sadece bıraz daha sabretmen geekecek..eş denemesinde yapamıyacagını düşünme kendini cesaretlendir..benımde ilk eş denemem de olmamıstı ikincide oldu olmadı diyede sakın kendını üzme...eş denmesinde panıklersen bıraz bekle rahatladıktan sonra devam et ve kayganlaştırı veya zeytınyag kullanmayı unutma...eşinin iki parmagını alman ve ikinci boğuma ilerletmen bu işi başardıgının bir göstergesi..ben eşimin tek parmagını ve kendımınde orta parmagını alarak başardım sen hayli hayli yaparsın merak etme moral bozmak yok :KK34:

tebrikler canim cok sevindim:) nasil basardim ayrıntılı anlatirsan yenme asamasinda olan arkadaslarimiza ışık tutmus olursun

Nasil basardim? Ben ilk basta dokunamiyordum bile cok korkuyordum 6 aylik evliyim ilk basta parmak egzersizlerine basladim esimle beraber yaptigimiz gunlerde oldu ama cok yanma yapiyordu ve biraktim bu isi hic bisey yapmadim aradan aylar gecti piskologa gitmeye karar verdik gittikte ama piskologa 3 haftadir bizi birbirimize sadece dokunfuruyordu parmak egzersizine bile gecmemistik. Sonra internete bu siteyi buldum cok arastirdim mum egzerdizlerini felan ogrendim gittim mum aldim carsidan uzun ince onu 10cm boyunda penis kalinligina getirdim pecete ve strecledim zeytin yagi surdum kayganlastirici surdum ve onu icime alma icin 1 saat ugrastim ama oldu cok mutlu oldum ilk baslarda zor girip cikiyordu yaniyordu ama ben pes etmedim yine devam ettim sanirim o gun 3 saat felan egzersiz yaptim ertesi gun yani dun okadar cesaret im yoktu yapamadim aksam esim geldi denemk istedi ben istemiyordum icimde hala bir korku var olmaza yine motivasyonum bozulacak diye ama esimin israri uzere kabul ettim once spora gittim saunaya girdim yuzdum kendimi iyice rahatlarim eve geldim sicak bir dus aldim sonra esim dua girdi ve ben yine cesaretimi topladim ve aparati aldim elime bir onceki gun gibi egzersiz yaptim bu sefer cok kisa yaptim tabi esim dustan cikinda yataga uzandim slow bir musik ile kendimi rahatlatmaya calistim ben alta o uste denedik once basi girdi sonra bekledik ben derin derin nefes aldim kendimi kasmamaya gayret ettim sonra oyle oyle girid bekletik icinde ve sadece kayganladtirici kullandik esim yavas yavas git Gel yapmaya basladi sonra ben en cok kortugum pozisyona gectik ben uste esim alta yuzum ona donuk bu pozisyon cok itici geliyordu bana yine yavas yavas icime aldim bu sefer hepsi icimdeydi inanain bu sefer hic aci hissetmedim en kolay pozisyon buymus cunku kontrol sizde sadece baski hissetim. . Sonra yavas yavas git gel yaptiktan sonra yine pozisyon degistirdik bu sefer yine ben uste ama arkam esime donuk bir sekilde denedik ve oylede oldu. . Anlicaniz iyice alistim yine ben alta gectim esim icime yirdi ve yavas yavas git gel yaparak bosaldi git gitde hic bisey hissetmemeye basladim. Dedim im gibi sadece hafif bir baski bu sekilde beraber olduk zevk almadim tabi ama cok sukur yendik. . Uzerimden yuk kalkti insna bulundugu olayan farkinfa olmuyor bazen bu vajinismus okadar buyuk piskolojik bir yuk Ki aslinda. . Ama kurtuldum cok sukur. .sonra gusul Alip sukur secdelerine kapandim. . Rabim bu sikinti ile cebelesen herkezi bu yukten kurtarsin insallah..inanin oyle aylarca egzersiz yapmaya gerek yok ben iki gunde cozdum kararli olun cesaretli olun bu isin pesini birakmayin onemli olan oraya biseyin girip cikmasina alismak aci hissetmekte insanin kendi elinde kasmamak gerekiyor. Ve kasmamak icinde egzersize onem gosterin guzel haberlerinizi bekliyorum hayirli cumalar..

arkadaşlar ne derece doğru bilmem ama benim arkadaşım yaşadıbu kitlenme problemini içeride iken bayan çok kasılmış penis sıkışmış 2 saat uğraştık öyle çıktı diyor ama ana sebep neonu bilemem..fakat olumsuzluklarıaklımıza getirmeyelim lütfen

bence panık yaptıgından öle olmustur zaten penis bir süre sonra ereksiyonu kaybeder heleki panık haldeysen püüff olur kendılıgınden cıkar bence o biraz abartmıs :KK70: ama ben ilk ilişkiye girdiğimde orda fazlalık olyo ya sanki sıkısmıs gibi hissettım bı kındım hopp gitti aslında sıkısmamış ben panık yapmısım

hayırlı olsun canım bnim cok sevindim :KK70: eee tabı bızler gibi anlat bakalım nasıl yaptın :KK70:

Mrb arkadaslar bende bi zamanlar bu sayfalarda care ariyordum ve buldumda e simdi 1 yasi da kizm var Allah bağışlarsa vajiyi yendkten 1 ay sonra hamile kaldim cok sukur simdi hc bi sıkıntımz yok Allah hepinizin yardimcisi olsun

X