Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım ilgin için teşekkür ederim. Bir ara özelden konuşuruz belki. Burda anlatsam destan olucak çünkü :)

canım ya nerelerdeydin sen,ara vermek çok kötü lütfen yenmeden gitme olur mu?

İşe başladım,bir sürü sorunlar yaşadım en son doktorun zaten olmuş dediğinden beridir hiç deneme yapmadım yaklaşık 2-3 haftadır eşimle yatakta sadece sarılıp uyuyoruz tam istiyorum herşey tamam diyorum muhakka bişey çıkıyor erteleme sorunu gerçekten adı bu yani çok aptalım ufacık bir sorunu halledemedim...insan zevk alacağı şeyi ertelermi yaa adam yaşlanıyor ben yaşlanıyorum cinsellik adına ikimizdede bişey kalmayacak halende böyle aptal aptal duruyorum...kaderim..özledim sizleri...ama kırıldım da sormadınız bunca zamandır hiç biriniz üzüldüm...

Canım merhaba.
Vajinismus gerçekten erteleme hastalığından başka birşey değil.
Ben de yenmeden önce mutlaka birşeyler çıkardı çıkmasa da ben üretirdim ertelemek için.
Bence üzerine düş mutlaka başarırsın.
Dr ne amaçla zaten olmuş dedi ki?

ben kadın hastalıkları doktoruna gittim 3-4 kere durumu anlattım en son gittiğimde eşimle hep denemiştim ama olup olmadığından emin değildim...o yüzden alttan muayne etti zaten açılmış sadece deneme yapman gerek dedi ondan beridir denemiyorum ve 2,5 sene dir evliyim çocuk istiyorum....

Ha anladım canım.
O kadar deneme yapıp ilerlemişken bırakmasaydın keşke.
Yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmişsin sen de biraz üzerine düşersen hallolur bu iş.

sevgili kk hatunları, ay sonunda evliliğimin 9 ayı dolacak ama ben de eşimle henüz ilişkiye giremedim vaji olup olmadığımı da tam anlayamamıştım, sonra eşimde de problem oldu vs. şimdi artık eminim vaji olduğuma ve ayna alıp incelemeye başladım bugün, ıkınınca sadece kulak çöpü girebilecek gibi bi delik açılıyo ve sanki minik bi et parçası var deliğin hemen üstünde, bu normalmi anlayamadım, bu arada eşim egzersiz yapmamı istemiyor, napcam bilmem.

şimdi egzersize başlayacağım ama o kadar yorgun bitkin hissediyorum ki kendimi yardımm lütfen moral istiyorum cesaret istiyorum kk kardeşlerim...

Neden egzersiz yapmanı istemiyor eşin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

şimdi egzersize başlayacağım ama o kadar yorgun bitkin hissediyorum ki kendimi yardımm lütfen moral istiyorum cesaret istiyorum kk kardeşlerim...

bu yorgunluk değilbence biraz kaçmak gibime geldi:)çünkü bede bazen yapmaktn çekindiğimde kendi kndime bahaneler üretirdim..hadi bismillah de duanı et al eline kulak çöpünü başla hiç ertelemeye değmez yaptktn sonra göreceksin hiç bişey yokmuşilk bi bismillah de gerisi gelecek ztn

canım denedim yapamadım reglim yeni bitti ya sanırım ondan girmiyor reglden sonra böyle oluyor bi kaç gün benim yarın tekrar denicemmm

canım denedim yapamadım reglim yeni bitti ya sanırım ondan girmiyor reglden sonra böyle oluyor bi kaç gün benim yarın tekrar denicemmm

bende bugün öyle oldum canım.dün bittim bugün banyoda denedim.il 5 dk imkansız giigeldi girmedi..sonra galiba yönü uldum girdi çok şükür..ama her zamn her an hazır olmayailiyoruz olmadıysa zorlama.sadece olması için deneme yapmaktan kaçmamalıyız.inşallah yenecğiz ya

deniyorum canım ilk zeytinyağı başlığını bulduğumda yani 5 ay önce... yaklaşık bir ay zeytin yağıyla denedik ben başaramadım ...ondan sonraki ay egzersiz yaptık eşimle ben yapamıyordum o sıralar tekrar p.. başarısız oldum.... sonra kendim egzersiz yapmayı öğrendim regl oldum kaldı öylece sonra bu zamanı buldum uzun zamandır egzersiz yapmıyorum yaklaşık 2 ay oldu ne yazık ki unutmuş olabilirimmm tekrar alışacağımm inşallah evlilik yıl dönümüm bir ay sonra ona yetişmeliyimmm....dessstteekkk istiyorum

Canim şu et parcasi gibi sey ilk vajinamizi inceledigimizde hepimizin kafasini kurcaliyor daha bu sabah bi arkadas daha sordu uc dört sayfa geriye bakarsan görürsün, ama hepimizde var o merak etme anormal bir durum degil. Ben küçük dile benzzetmistim onu :) sen delige odaklan

Oluruz canim sen hic merak etme el ele veririz yenersin:)
Yenen herkes diyo ya ben yaptiysam herkes yapar diye aynen bende onu diyorum ben yaptiysam sen kesin yaparsin :)
Moralini yuksek tut egzersizi erteleme yıl dönümune yetistirelim seni

Son zamanlarda bir bir yenen arkadaslar hepinizin gozu aydin simdi en bastan ne yaptiniz egzersizleri asama asama ne kullandiniz egzersizde es dnemesine ne zaman gectiniz hangi pozisyonda yendiniz ayrinyili yazarmsiinizzz lutfenn

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hadi güzel bir hediye paketi yapalım artık beni yıl dönümü için otele gidices yine uyuyup uyuyup gelmeyelimmmm yaaa dualar isterim bennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…