Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

evet canım sabah gozumu acar acmaz aynayı aldım elime, yalnız daha yeni oldugum için sacma sapan seylere takılıyor olabılırım azıcık moralım bozuldu. adetim duzenli yani bir prob. yok, doktora muayeneya gitmedim. vajınada bi et parcası gibi bişey var yani ben kulak cubugunu sokabilecegm bir delik goremedm :KK43:

cnm benim aynı benmim ilk günlerim gibi :))) ama bak p.. oraya giriosa eğer demekki bi yer var demi??? tatlım vajina deliği yani boşluğu popoya doğru hafif aşağı doğru.. kulak pamuğunu hafif aşağı doğru iteceksin.. o zaten kayıp gidioooo.. önünde engel yok yanii

cnm ben üstte yapamadımm olmadı.. altta da egzersiz gibi düşündüm ve oldu.. ya bilmiyorum bana alttta çok basit geldi.. çünkü altta iken eşinin penisi aşağı doğru geliyor ya vajina yolunda daha kolay oldu.. bu pozisyon bana çok kolay geldi..[/Qçok sevindim canım bu arada hayırlı olsun hatta geçmiş olsun:) darısı başımıza inşallahhhh...peki fazla özel olmazsa bişey daha soracağım başlamadan önce önerebileceğin bir şey varmı yani ön sevişme olur başka birey olur yani şunu şunu yapmak dahada kolaylaştırıyor gibi..
ön sevişmede hani boynunu kulağını dudişleri =) nerden etkileniyorsan onları peşpeşe ara vermeden öperek uyarmaya devam ederse, hani ön sevişme tamam vajina kısmına gelince orası görev diye düşünüyoruz ya korkudan, işte orda da aslında afedersin sevişmeye devam edersen o giriş aslında kasmadan öyle kolay oluyor ki.

evet canım sabah gozumu acar acmaz aynayı aldım elime, yalnız daha yeni oldugum için sacma sapan seylere takılıyor olabılırım azıcık moralım bozuldu. adetim duzenli yani bir prob. yok, doktora muayeneya gitmedim. vajınada bi et parcası gibi bişey var yani ben kulak cubugunu sokabilecegm bir delik goremedm :KK43:

o et parçasını gördüğün iyi olmuş çünkü hepimizde var :) işde canım tam o et parçasının popoya doğru alt yanına doğru vajina yolu :) biraz eğimli

Malesef hiç olmuyor :KK43: yeni atlattım ya daha adapte olamıyorum hala ödev gbi geliyor bana..
canım ıslaklık zamanla olur biraz uğraşman lazım, çünkü hala tedirginlik olur hala tam kendini alacağın zevke veremezsin, ben hep şunu söylüyorum giriş yapmadan önce bu arada ilişki esnasında hiç konuşma, pns in normal yatık halinde otur üstüne ve vajina klitorisi pns e ileri geri sürt ve ıslaklık gelmeye başlar zevki hisset, sonra diyelim üstte misin afedersin pns i tut ve klitorise dokun ucuyla uyarmaya çalış sonra yavaş yavaş devam et girdirmeye.

o et parçasını gördüğün iyi olmuş çünkü hepimizde var :) işde canım tam o et parçasının popoya doğru alt yanına doğru vajina yolu :) biraz eğimli aşağıya doğru

Bende de var 7 aylık evliyim çok zorlanıyorum doktor anestezi kremi kayganlaştırıcı verdi hissetmiyorum canım yanmıyor ama yine de yapamıyorum 2 kez yapabildik şimdiye kadar olmuyor
zeytinyağ sürmelisin vajina içini ve pns i yağlarsan çok rahat yaparsın arkadaşım inşallah.

ön sevişmede hani boynunu kulağını dudişleri =) nerden etkileniyorsan onları peşpeşe ara vermeden öperek uyarmaya devam ederse, hani ön sevişme tamam vajina kısmına gelince orası görev diye düşünüyoruz ya korkudan, işte orda da aslında afedersin sevişmeye devam edersen o giriş aslında kasmadan öyle kolay oluyor ki.

:) bak bunu hiç yapmıyordum ben yani o noktaya gelince herşeyi bırakıp sadece girmesine adapte okuyordum belki de ondan kasılıyorumdur

peki cnm benimmm ilk seferde hepsini alamamam normal mi yani
biraz uğraşsan tamamını alırdın canım, o esnada tarık akanı görmüş ayşen guruda gibi derin nefes al ve ayyyy der ya hani öyle iç çek.bayılmış gibi , çok korktuğun birşey olmamış gibi, çok yorgun gelmişsin koltuğa kendini huzurla atmışsın gevşemişsin bunlar gibi gevşe cnım.

bende çok şaşkın ve mutluyummmm.. üzerimde büyük bi yük kalktı ya anlatamam sana... ben üste geçtim sırtım aşime dönük vaziyette ama öle yapamadım alamadım.. hemen alta geçtim eşim üstümde o şekilde oldu.. ama yarısı girdi. içimdede hissettimm. eşim biraz gitgel yaptı çok hafif acı ve baskı oldu.. 2 kere falan yaptık..
canım üstte yapamayanlar altta da yenebiliyor eşine kendinden belki daha fazla güveniyorsun o an, bende altta bacaklarımı kapatma sorunu vardı mesela, ama şuan biliyorum alttayken ön sevişmedei gibi uyarırsa alt üstten daha rahat, ama ilk evrede işte herkesin korkuları farklı olduğundan, mesela eşim benim canımı yakarsa bilemezse derdim hep. çok şükür yendin ya. bir arkadaşımızda ters yenişti bahsetmişimdir, zor bir pozisyon ama öyle cesaret bulmuş.

arkadaşlar MUTLU SON...... derinmavi, kaderimmm, ferah86, pettyyy ve ismini sayamadığım birçok arkadaşıma çok teşekkür ederim.. bıkmadan usanmadan derdime ortak oldunuz, hep beni dinlediniz, yardımcı oldunuz.. Allahım sizden razı olsun. ne dileğiniz varsa eğe hayılısıyla kabul olsun inşallah...
canımmmmm ben dün yoktum bugünde geç kaldım canım benim nasıl sevindim çok şükür kurtuldun, Allah başka sıkıntı vermesin arkadaşım, darısı tüm bu sıkıntıyla uğraşanlara olsun.tebrik ederim geç oldu ama.:KK9::KK64::KK66::KK24::119::119::123::124::124::124::124::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:
not: ben bu msj ı en başta yollamıştım =((( öylece kalmış sayfaya gitmemiş çok şaşırdım canım afedersin.

X