Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

cnmmm merhaba.. sende yenisin yazılarını okudum... ne yaptın tatlım başladın mı egzersizlere??? bak ben 2 gün oldu yeneli.. gerçekten bumuymuş dedim... ama egzersiz yap ltfnnn. bırakma.. soruların olursa yardımcı olurummm

evet canım sabah gozumu acar acmaz aynayı aldım elime, yalnız daha yeni oldugum için sacma sapan seylere takılıyor olabılırım azıcık moralım bozuldu. adetim duzenli yani bir prob. yok, doktora muayeneya gitmedim. vajınada bi et parcası gibi bişey var yani ben kulak cubugunu sokabilecegm bir delik goremedm :KK43:

canım burcuuu yada yazdım, dakika bir gol bir moralim bozuldu benm :KK43:

Canim hiiic moralini bozma onu bende görmüştüm ve sormuştum burdaki arkadaslara küçük dile benzeyen bisey var orda nasil olacak diye.
Benim vajinamda bir anormallik var sanmistim halbuki dogal yapisiymis o hic problem olmuyor sen merak etme. Ilk basta onu kafama takarken simdi aklima bile gelmiyo. Sen ikin goreceksin deligi

Canim hiiic moralini bozma onu bende görmüştüm ve sormuştum burdaki arkadaslara küçük dile benzeyen bisey var orda nasil olacak diye.
Benim vajinamda bir anormallik var sanmistim halbuki dogal yapisiymis o hic problem olmuyor sen merak etme. Ilk basta onu kafama takarken simdi aklima bile gelmiyo. Sen ikin goreceksin deligi

Yani bir problem yoktur degil mi, korktum bianda. Ben biraz pimpirikliyim yaa :KK43:

esıme sırtım donuk denedm ama 1 veya 2 kere yanı cok surmedi baktım olmuyor moralım bozuldu dondum arkamı uyudum :) dizlerimi yataga koyuyorum yanı comelır pozisyon degilde oturur pozisyonda oluyorum genelde. bir de bende istek ve ıslaklık olmuyor yani buyuk ihtimal bu vaji yuzunden ama kayganlastrcı destegi falan alıyorum.
ama olmaz canım acemisin bir iki kez denemeyle bırakma sakın, ilk deneme de bulmak zordur 1 saatini bile alabilir, ama bir kez yendikten sonrası kolaydır.istek ve ıslaklık ön sevişmede olurken oraya gelince korku başlar ve olan ıslaklık gider sanki, zamanla belki ön sevşme bile ıslaklık getirmez çünkü sonunda olacakları olayın nereye gideceğini düşünür kendini veremezsin normal bu.mutlaka eş denemesinde zeytinyağ kullan çok faydasını görürsün inan bana.

X