Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tatlim erkeklerde yasi gecmesi gibi bir durum olmuyor bizim gibi menopoza girip dogurganlik kaybeymiyorlar sonucta :)
Canim tabiki senin yasini ve kac yillik evli oldugunu bilmiyorum o yuzden yorum yapmak dogru olmaz ama bence en azindan birkac ay kendine alismak icin zaman tanimani oneririm.

İlgin ve bilgin için teşekkür ederim cnm.. Saolasın

Canim istek olmadigindan istek de olamiyor ne yazik ki. Egzersiz yapmiyordun dimi sadece es denemesi mi yapiyorsun?

3 aylık evliyim toplasan 10 kere es denemesi yapmısızdır canım bir de dugun gunu regldim. o yuzdende biraz etkilendim gibi. egzersizler bana cok itici geliyo :KK43: aynayla biraz baktım sadece ama hiç bişey anlamadım. ayy sinirlerim bozuldu resmen yazarken bile gülüyorum

3 aylık evliyim toplasan 10 kere es denemesi yapmısızdır canım bir de dugun gunu regldim. o yuzdende biraz etkilendim gibi. egzersizler bana cok itici geliyo :KK43: aynayla biraz baktım sadece ama hiç bişey anlamadım. ayy sinirlerim bozuldu resmen yazarken bile gülüyorum

bence bi an önceegzersize başla.bende bu siteyi görmeden sürekli eş denemesi yapıyoduk ama bi sonuç alamıyosun çünkü değişen hiçbişey olmuyo gene aynı hataları gene aynı yerlerde yapıp kendimizi tekrar ediyoruz egzersiz yapmanın en önemli sonucu GÜVEN.kendine emin ol bi öz güven geliyor..bence başlamalısın

Ben de dugun regldim canim ya. Sonraki ilk denememizde de tecrubesizlikten canim yaninca vajinismus oldum aylarca esime yaklasmadim.

Canim itici falan ama yenmeye katkisi buyuk. Parmakla yapamiyosan bile aparatla denemelisin. Yonunu bulunca es denemesinde de rahat olursun o zaman.

haklısın ya aslında bende egzersiz yapmam gerektigini biliyorum cem kececinin kitabını aldım hatta ama baslayamıyorum bı turlu. bir de biz hiç birlikte olamadık ya eşimin öyle bi tabusu olmamasına ragmen bu kızlık işi beni düşündürüyor

Aman canim kizlik en son dusunulmesi gereken sey. Egzersizde bozarim diye dusunuyorsan ona hic takilma. Zaten esin de bilecek sonucta egzersiz yaptigini. Bende ilk iliskide kan gelmedi egzersizle esnettigim icin ama ikincide geldi. Cogu kiside de oyle oluyor canim buna takilma bence.

canımm cok tesekkur ederim, ben galiba yarın baslıyorum egzersize :)

X