Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

İlgin ve bilgin için teşekkür ederim cnm.. Saolasın

Canim istek olmadigindan istek de olamiyor ne yazik ki. Egzersiz yapmiyordun dimi sadece es denemesi mi yapiyorsun?

3 aylık evliyim toplasan 10 kere es denemesi yapmısızdır canım bir de dugun gunu regldim. o yuzdende biraz etkilendim gibi. egzersizler bana cok itici geliyo aynayla biraz baktım sadece ama hiç bişey anlamadım. ayy sinirlerim bozuldu resmen yazarken bile gülüyorum

cnm bişi sorcam sana. benim ilk seferde hepsini alamamam normal birşey mi???

Normal tabi canim hiç kaygilanma bi anda panik yapip kasmistirsib heyecandan ondan olmuştur heycanin geçtikçe tamamini alirsin..bide bende altta olduğumda hepsini alamiyorum zamana ihtiyacimiz var hic endiselenme

bence bi an önceegzersize başla.bende bu siteyi görmeden sürekli eş denemesi yapıyoduk ama bi sonuç alamıyosun çünkü değişen hiçbişey olmuyo gene aynı hataları gene aynı yerlerde yapıp kendimizi tekrar ediyoruz egzersiz yapmanın en önemli sonucu GÜVEN.kendine emin ol bi öz güven geliyor..bence başlamalısın

haklısın ya aslında bende egzersiz yapmam gerektigini biliyorum cem kececinin kitabını aldım hatta ama baslayamıyorum bı turlu. bir de biz hiç birlikte olamadık ya eşimin öyle bi tabusu olmamasına ragmen bu kızlık işi beni düşündürüyor

canımm cok tesekkur ederim, ben galiba yarın baslıyorum egzersize :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…