Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar MUTLU SON...... derinmavi, kaderimmm, ferah86, pettyyy ve ismini sayamadığım birçok arkadaşıma çok teşekkür ederim.. bıkmadan usanmadan derdime ortak oldunuz, hep beni dinlediniz, yardımcı oldunuz.. Allahım sizden razı olsun. ne dileğiniz varsa eğe hayılısıyla kabul olsun inşallah...

Canim yaa gozun aydin cok sevindim :))
Belliydi zaten yapacagin Allah baska dert vermesin bir daha bu sikintiyi yasatmasinn insaallah canim benim
Oh yaa ne güzel pes peşe başarıyoruz :)) . Diger arkadaslarda bir an once yener insaallah

Bende de var 7 aylık evliyim çok zorlanıyorum doktor anestezi kremi kayganlaştırıcı verdi hissetmiyorum canım yanmıyor ama yine de yapamıyorum 2 kez yapabildik şimdiye kadar olmuyor

cnm ben önce üste geçtim sırtım eşime dönük vaziyette ama öle yapamadımm.. daha sonra ben alta geçtim eşim üstümde.. o şekilde alabildim.. ama yarısı girdi.. içimde hissettim... eşim biraz gitgel de yaptı. 2 kere falan yaptık.. bugünde yapcaz artık

cnm çoğu üye altta zorlanacağımızı söylüyor bende üstte pek beceremiyorum açıkçası.sen altta oldu demişsin ya zorlandın mı peki yoksa hemen girdi mi..bende o pozisyonda yoğunlaşmak istiyorum çünkü sanki dah kolay olacak gibime geliyor..

Canim yaa gozun aydin cok sevindim :))
Belliydi zaten yapacagin Allah baska dert vermesin bir daha bu sikintiyi yasatmasinn insaallah canim benim
Oh yaa ne güzel pes peşe başarıyoruz :)) . Diger arkadaslarda bir an once yener insaallah

çok teşekkür ederim cnm benim... Rabbim kimseye böle bi dert vermesin.. bu sıkıntıyı çekenlere de tez zamanda yardımcı olsun inşallah.. eee sen naptın hepsini alabilio musun artıkk

cnm çoğu üye altta zorlanacağımızı söylüyor bende üstte pek beceremiyorum açıkçası.sen altta oldu demişsin ya zorlandın mı peki yoksa hemen girdi mi..bende o pozisyonda yoğunlaşmak istiyorum çünkü sanki dah kolay olacak gibime geliyor..

cnm ben üstte yapamadımm olmadı.. altta da egzersiz gibi düşündüm ve oldu.. ya bilmiyorum bana alttta çok basit geldi.. çünkü altta iken eşinin penisi aşağı doğru geliyor ya vajina yolunda daha kolay oldu.. bu pozisyon bana çok kolay geldi..

cnm ben üstte yapamadımm olmadı.. altta da egzersiz gibi düşündüm ve oldu.. ya bilmiyorum bana alttta çok basit geldi.. çünkü altta iken eşinin penisi aşağı doğru geliyor ya vajina yolunda daha kolay oldu.. bu pozisyon bana çok kolay geldi..[/Qçok sevindim canım bu arada hayırlı olsun hatta geçmiş olsun:) darısı başımıza inşallahhhh...peki fazla özel olmazsa bişey daha soracağım başlamadan önce önerebileceğin bir şey varmı yani ön sevişme olur başka birey olur yani şunu şunu yapmak dahada kolaylaştırıyor gibi..

Uzulme canim. Zamanla sen de zevk almaya basladikca islaklik olayi da cozulur. Ben de baslarda ultrason jeli kullanmistim ama sonradan farkettim ki kensi islakligin gibi olmuyor. Daha cok yenisin zamanla alisacaksiniz.

Ultrason jeli mi ? Nerden temin ettin ? İyi mi peki ?benim kardeşim medikalde çalışıyo isreyebilirim.

Huyluluk durumu da vajinismustan oluyor gibi geliyor bana cunku ben de yenmeden once dokundurmazdim hic. Dokununca bile kasilirdim nereme olursa olsun. Gececek insallah hepsi.
Peki sen ustteyken esinearkani donup denedin mi o pozisyonu cok fahat diyorlar ben denemedim arkami donerek ama debemeye deger o pozisyonda yenen cok var.
Bir de ustte oldugunda comeliyor musun ondan mi kramp giriyor acaba?

esıme sırtım donuk denedm ama 1 veya 2 kere yanı cok surmedi baktım olmuyor moralım bozuldu dondum arkamı uyudum :) dizlerimi yataga koyuyorum yanı comelır pozisyon degilde oturur pozisyonda oluyorum genelde. bir de bende istek ve ıslaklık olmuyor yani buyuk ihtimal bu vaji yuzunden ama kayganlastrcı destegi falan alıyorum.

X