Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canim coooook sevindim tebrik ederim :) Biliyordum dun basaracagini inan cok sevindim :)
Hangi pozisyonda basardin? Neler hissettin. Hicbir zorlugu yok degil mi?

bende çok şaşkın ve mutluyummmm.. üzerimde büyük bi yük kalktı ya anlatamam sana... ben üste geçtim sırtım aşime dönük vaziyette ama öle yapamadım alamadım.. hemen alta geçtim eşim üstümde o şekilde oldu.. ama yarısı girdi. içimdede hissettimm. eşim biraz gitgel yaptı çok hafif acı ve baskı oldu.. 2 kere falan yaptık..

benim 1 hafta oldu hala inanamıyorum şaskınlıgı atmak zor olyo ee anlat bakalım nasıl yaptın :KK70:

cnm ben önce üste geçtim sırtım eşime dönük vaziyette ama öle yapamadımm.. daha sonra ben alta geçtim eşim üstümde.. o şekilde alabildim.. ama yarısı girdi.. içimde hissettim... eşim biraz gitgel de yaptı. 2 kere falan yaptık.. bugünde yapcaz artık

Canim ilk sefer tamami olmayabilir takilma ona olacak tamami da. Belki biraz istemsiz de olsa kasilmissindir hafif acimasi ondandir. Ama olduya hepai gecer zamanla.

evet cnm aynen öle oldu.. çok az bi kasma yaşadım.. ama dediğin gibi bu kadarına da şükür.. eşimde çok mutlu şaşkın :)) ama şöle bişi oldu. eşim gelgit yaparken bi ara hepsi girdi :))

cnm ben önce üste geçtim sırtım eşime dönük vaziyette ama öle yapamadımm.. daha sonra ben alta geçtim eşim üstümde.. o şekilde alabildim.. ama yarısı girdi.. içimde hissettim... eşim biraz gitgel de yaptı. 2 kere falan yaptık.. bugünde yapcaz artık

canım o yarısında sonra da sen ıkın eşin itsin yavasça :KK70: bugun hepsinide alırsın hiç merak etme :KK70: bu olduya geriside gelir inş

evet cnm aynen öle oldu.. çok az bi kasma yaşadım.. ama dediğin gibi bu kadarına da şükür.. eşimde çok mutlu şaşkın :)) ama şöle bişi oldu. eşim gelgit yaparken bi ara hepsi girdi :))

Tebrk edrm cnim bnim ck sevndmm bu ara yenen cok var masallahhhhh bin sukurrrrrrrr ☺️☺️☺️☺️

X