Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım bu msj lar arkada kalmıştıda ,kendini kastığını hissettiğinde itme aparatı yastık koymayı unutma, aparata kayganlaştırıcı sür birde derin derin nefes al rahatla sonra ıkınarak ittir.

canım eşin askerde miydi senin yanlış mı hatırlıyorum? bak arada hazır hissettiğin zamanlarda eş denemesi yap bence çünkü buun zamanı diye birşey yok, ben hiç egzersiz yapmadan eşimin parmağını deneyip öyle yaptım ama hemen bırakmayıp egzersizde nasıl olana kadar uğraşıyorsan öyle uğraş canım.zeytinyağ ile eş denemesini tavsiye ederim.

teyzeeeeeeeeeeeeeeee oluyorsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
cuppaaaaaaaaaaaaaaaaa yaşasııııııın çok şükür ya Allahım yüzümüzü soldurmasın. gülüm ne zaman belli oldu çok sevindim, Allah tamamına erdirsin inşallah. sağlıkla sıhhatle.

cuppaaaaaaaaaaaaaaaaa yaşasııııııın çok şükür ya Allahım yüzümüzü soldurmasın. gülüm ne zaman belli oldu çok sevindim, Allah tamamına erdirsin inşallah. sağlıkla sıhhatle.

cok cok cok mutluyum HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ARTIKKKKKKKK cnaım benim bugun testimi yaptım kanı da verdim aksama dr a gideriz gibi duruyorr cok cok teşekkür ederimm darısı basınnnaaa bebegimmmm Allah razıı olsunnnnnnnnnn

şimdi sor cvp sorun ne anlamay çalışalım arkadaşım,kesin giriyor mu ondan emin olalım. isteksizlik normal şuan zihniniz rahat değil, zevk almadığınız için istek olmuyor ama hepsi geçecek inşallah bebeğinizde olacak. yarıda mı kalıyor duvara çarpmış gibi mi oluyor bir emin olup ona göre konuşalım.

tamam azaltırım yavas yavas bende o dediğinide uygulucam

yavrumun yavrusu olacak =)) burdaki arkadaşlar kuzum ya benim kuzumun kuzusu diyorum hamile olduklarınca, cetri sende benim için çok değerlisin bebeğim valla tanımadan insan bu kadar nasıl sever birilerini anlamıyorum ben ya.kuzucum folik asiti hatırlat dr a yazsın, sonra 1.5 aylıkken falan kalp atışını duyacaksın inşallah, şuan 1 ayı geçti değilmi, keseyi görmen için geçmesi gerekiyormuş.

canımm bnmm sendee benimmm icinnnn cokk degerliisinnnn yerinn ayrıı bendeeee cok cok cok saollllllll Allah sanada nasippp etsinnnnn anne olmak isteyen herkese nasip etsin canım benm cnım hicc bi bilgim yokkk gidicemm dr a ama hemen haberr vercemmm sana yarın aksamm en gec yazarımmmm dilerimmmm Allah tan kimse bu duygudan mahrumm kalmasınn canım arkadasımmm benimmmm bi insan tanımadan ancak bu kadar ısınırdı zaten kıamammmm sana bennnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…