Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tek sorun bu yon zaten kaderim ya yanlis yaptigimiz icin aci oluyor sonrada kendimizi geri cekiyoruz

Allah razı olsun canım benim, sende sağol, Rabbim isteyen kimseyi mahrum bırakmasın, hayırlı sağlıklı dinli imanlı evlatlar versin herkese.akşamı iple çekiyorum gerçekten, bende gelsem seninle olmaz mı =)))

ayyyy gelll gelll canımmm benimmmm yaa elimiiii tutarsınnnnn olmmazz mııııı cokk heycannn yaptımmmmm yaa cok hemdeeeee..seviyorum seni kaderim Rabbim sana tüm güzelliklerii yaşatsın canım yüreği güzel arkadaşım benimmmmmmmmmm:13:

ben geldimm konuyuu dağıttım haaaa canlarımmm benimmmmmm hepnizzz bu illetiii yenin inşallah bebeklerinizzz gelsinnn bu defaa artıkk bebekleriii konuşalım cok cok opuyorumm hepiniz

ilişkiye giremiyorum... korkuyorum kasılıyorum resmen... 2 yıllık evliyiz ama hiç ilişkiye giremedik... bana ne olur yardımcı olun...
arkadaşım aramıza hoşgeldin ve iyiki geldin, üzülme sen birşeyler yapmaya karar verdin ya kararlı olursan belki 1 haftadan bile daha az sürede aşarsın.
http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/675956-vajinismussuz-gunlere-merhaba-demek-icin.html#post33
bu konuyu öncelikle okumanı tavsiye ederim sonra istersen egzersizlere başlayabilirsin ama sürekli buraya yaz yardım iste ve sorularını kafana takılan şeyleri mutlaka sor, burda 10 yıllık vajinismuslu arkadaş bile yendi yeter ki isteyin.

eşimin parmak denemesinden sonra çok gaza gelmiştim çünkü eşim bazen parmağını soktunu söleyince inanamıyordum.çünkü girdiğini hiç hissetmemiştim öyle olunca yaparım dedim denedik olmadı..evet yılmadım daha sonra aparata felan geçtim hep daha fazla ne yapabilirim onu düşündüm yeter ki olsun diye.ama benim düşüncem bizim eksiğimiz az denemek oldu eşim zorladı girmedi aa tamam olmayacak dedik bıraktık..okuyorum 1 saat deneyenler var biz hiç o kadar çok uzun denemedik...

ayyyy olmaz mıııı =)) eşinde delirir ben dururken sana ne oluyor diye =))sakin ol tatlım bol bol salavat getir.bende seni seviyorum canım benim, duygularımız karşılıklı arkadaşım Allah razı olsun inşallah sen bize uğur getirirsinde peşpeşe hayırlı haberler veririz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…