Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar ben şimdi 13cm aparat deniyorum bazen herşey harika problem yok kolay da giriyor acıda olmuyor bazen de iteklesem de girmiyor zorluyorum giriyor fakat bu seferde acı oluyor bunun sebebi ne arkadaşlar:KK43: ben yenemeyecekmiyim yoksa:KK43:
canım bu msj lar arkada kalmıştıda ,kendini kastığını hissettiğinde itme aparatı yastık koymayı unutma, aparata kayganlaştırıcı sür birde derin derin nefes al rahatla sonra ıkınarak ittir.

kızlar şimdi ben çapı 8-9 cm lik bi aparat hazırladım. öncesinde de 5 cm i sokabildim baya da ilerlettim. sizce bu aparatı aldıktan sonra eş denemesine geçmeli miyim ? neler yapmalıyım yardımcı olur musunuz
canım eşin askerde miydi senin yanlış mı hatırlıyorum? bak arada hazır hissettiğin zamanlarda eş denemesi yap bence çünkü buun zamanı diye birşey yok, ben hiç egzersiz yapmadan eşimin parmağını deneyip öyle yaptım ama hemen bırakmayıp egzersizde nasıl olana kadar uğraşıyorsan öyle uğraş canım.zeytinyağ ile eş denemesini tavsiye ederim.

cuppaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK62::KK64:yaşasııııııın çok şükür ya Allahım yüzümüzü soldurmasın. gülüm ne zaman belli oldu çok sevindim, Allah tamamına erdirsin inşallah. sağlıkla sıhhatle.

cok cok cok mutluyum HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ARTIKKKKKKKK cnaım benim bugun testimi yaptım kanı da verdim aksama dr a gideriz gibi duruyorr:KK70: cok cok teşekkür ederimm darısı basınnnaaa bebegimmmm Allah razıı olsunnnnnnnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

iyi günler Ben yeni üye oldum buraya. bende de bu hastalıktan var. 2.5 yıllık evliyim olmuyor kendimi kasıyorum galiba.2 aydan beri parmak ve mum egzersizlerini yapıyorum sıkıntı yok ama gerçekte olunca anlayamıyom birleşip birleşmedğimizi. eşim de bilmiyorum tam zevk alamıyorum diyo. neyapmam lazım bilmiyorum. mum gayet güzel giriyo. diğeri yolda bir şeylere takılıyor diyor ne yapmam lazım. cok canım sıkıyor. ayrıca3 yaşimdayım herkesin bebeği var ben deistiyorum ama daha bunu halledemedik artık iyice ümüitsizlik oldu. birde canım hiç sevişmek istemiyor ya nedn bilmiyorum çok zorluyorum kendimi.bu böyle nasıl olcak lütfen yardım edin
şimdi sor cvp sorun ne anlamay çalışalım arkadaşım,kesin giriyor mu ondan emin olalım. isteksizlik normal şuan zihniniz rahat değil, zevk almadığınız için istek olmuyor ama hepsi geçecek inşallah bebeğinizde olacak. yarıda mı kalıyor duvara çarpmış gibi mi oluyor bir emin olup ona göre konuşalım.

bak şu şekilde yapmıştım ben, iki denemede yağ kullandım sonra yağı ikincide az kullandım sende istersen 3. de azalt kayganlaştırıcını,az önce yazmıştım sanırım, pns in üstüne oturup vajina klitoris hepsini sürtün ileri geri ıslaklık artar yavaş yavaş girişi denersiniz, acele etme, tabiki ilk başlarda kayganlaştırıcı kullandığındaki gibi hızlı girmeyebilir ama zaten pns i tutup klitorisede dokunuşlar yaparak ıslaklığı artırıp , zaten uğraştıkça yavaş yavaş ilerler.

tamam azaltırım yavas yavas bende o dediğinide uygulucam :KK70:

cok cok cok mutluyum HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ARTIKKKKKKKK cnaım benim bugun testimi yaptım kanı da verdim aksama dr a gideriz gibi duruyorr:KK70: cok cok teşekkür ederimm darısı basınnnaaa bebegimmmm Allah razıı olsunnnnnnnnnn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
yavrumun yavrusu olacak =)) burdaki arkadaşlar kuzum ya benim kuzumun kuzusu diyorum hamile olduklarınca, cetri sende benim için çok değerlisin bebeğim valla tanımadan insan bu kadar nasıl sever birilerini anlamıyorum ben ya.kuzucum folik asiti hatırlat dr a yazsın, sonra 1.5 aylıkken falan kalp atışını duyacaksın inşallah, şuan 1 ayı geçti değilmi, keseyi görmen için geçmesi gerekiyormuş.

yavrumun yavrusu olacak =)) burdaki arkadaşlar kuzum ya benim kuzumun kuzusu diyorum hamile olduklarınca, cetri sende benim için çok değerlisin bebeğim valla tanımadan insan bu kadar nasıl sever birilerini anlamıyorum ben ya.kuzucum folik asiti hatırlat dr a yazsın, sonra 1.5 aylıkken falan kalp atışını duyacaksın inşallah, şuan 1 ayı geçti değilmi, keseyi görmen için geçmesi gerekiyormuş.

canımm bnmm sendee benimmm icinnnn cokk degerliisinnnn yerinn ayrıı bendeeee cok cok cok saollllllll Allah sanada nasippp etsinnnnn anne olmak isteyen herkese nasip etsin canım benm cnım hicc bi bilgim yokkk gidicemm dr a ama hemen haberr vercemmm sana yarın aksamm en gec yazarımmmm dilerimmmm Allah tan kimse bu duygudan mahrumm kalmasınn canım arkadasımmm benimmmm bi insan tanımadan ancak bu kadar ısınırdı zaten kıamammmm sana bennnnnnnnnn:KK54:

X