Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar ya bugun deneyelım dedıık yıne kırmızı geldı normalmı sızce bıde cok kastım kendımı rahat degıldım bıraz morelım bozuldu p.... tamamen alamadım napmalıyımm kırmızı normalmiii???????????????

kızlar ya bugun deneyelım dedıık yıne kırmızı geldı normalmı sızce bıde cok kastım kendımı rahat degıldım bıraz morelım bozuldu p.... tamamen alamadım napmalıyımm kırmızı normalmiii???????????????

normal canım hiç merak etme kişiden kişiye göre değişiyo:)) benden de 3 defa falan gelmişti azar azar:)) canım daha yeni alışıyosun ilişkiye ilk başlarda normaldir bunlar:)) moralini bozma ama. egsersizlerine de devam et ilk başlarda tamam mı tatlım:))

kızlar barışltık eşimle:) zaten onada hak verşiyorum bıktı adamcağız:KK43:(( neyse dün akşam denedik hep aklımda olacak ve sabah forumda yazacam diyodum ama olmadı yaaaaaaa:KK43:( eşim sinirlendi yine uyudu. bende parmak egzersizlerini denedim. küçük parmağı iki boğuma yakın aldım gibi geldi. bende orta parmağa geçtim. sanki onunda iki boğumunu aldım. cesaretledim. sabah ben üst pozisyonda kendim deneyecem dedim. sabah oldu denedim ama olmadı olmadı. sanki orası kapalı. parmağımı sokmaya çalıştım. o bile girmedi. nefes aldım verdim ama olmadı:KK43:(( sonrada bıraktım denemeyi eşimde sıkıldı zaten. şimdide adet oldummmm. çok umutlanmıştım parmağımı alınca. ama sanki orası kapalı orta parmağımda iki boğumdan fazla girmiyo. acıyo. bişi var gibi orda. kızlık zarımı acaba. offfffffffffffffffffffffff kafayı yiyecemmm. ne yapsam. kas gevşetici iğne felan yokmu işe yaramazmı acabaa

kızlar barışltık eşimle:) zaten onada hak verşiyorum bıktı adamcağız:KK43:(( neyse dün akşam denedik hep aklımda olacak ve sabah forumda yazacam diyodum ama olmadı yaaaaaaa:KK43:( eşim sinirlendi yine uyudu. bende parmak egzersizlerini denedim. küçük parmağı iki boğuma yakın aldım gibi geldi. bende orta parmağa geçtim. sanki onunda iki boğumunu aldım. cesaretledim. sabah ben üst pozisyonda kendim deneyecem dedim. sabah oldu denedim ama olmadı olmadı. sanki orası kapalı. parmağımı sokmaya çalıştım. o bile girmedi. nefes aldım verdim ama olmadı:KK43:(( sonrada bıraktım denemeyi eşimde sıkıldı zaten. şimdide adet oldummmm. çok umutlanmıştım parmağımı alınca. ama sanki orası kapalı orta parmağımda iki boğumdan fazla girmiyo. acıyo. bişi var gibi orda. kızlık zarımı acaba. offfffffffffffffffffffffff kafayı yiyecemmm. ne yapsam. kas gevşetici iğne felan yokmu işe yaramazmı acabaa

canım benım cok üzüldüm yasadıklarına. allah sabır versin. ins biran evvel atlatırsın.

Caınm ne güzel egzersizleri yapmaya başlamışsın bak serçe parmağını yapmışsın ama maalesef düzeli olarak egzersiz yapmadan başarılması biraz zor kişide kişiye değişiyor tabiki ama seninde biraz ilerlemen gerekli.ben kedi adıma p..s kalılığıda aparatla yapmada başaramadım bu insanı çok cesaretlediriyor.Sen şimdi parmak egzersizlerine devam et kaygalaştırıcıyı bol sür hiç üzülme sonu güzel olacak eşinlede sorunlarıız çözülecek işallah hepimiz yaşadık bunları bozma moralini:KK16:

canım orası kapalı filan değil at kafandan onu orası o kadar genişki cocuk çıkıyo düşün...başarısız olman hiç yapamıycan anlamında değil olsun tekrar dene ama egzersizlerini bitirmeden oraya birşeylerin rahatça girebildiğini görmeden deneme ..sıkılmadan bıkmadan egzersiz yap bak ilk zor olur ama o egzersizler bile cocuk oyuncağı gibi gelecek sonra başaracaksı o bile cocuk oyuncağı gibi gelecek bunumu yapamıyordum diyeceksin bak bende hep bıraktım umarsamadın tam 17 sene yapamadım bunu yazmamın sebebi sizde bu kadar beklemeyin sağolsun burdaki arkadaşlar sayesinde bir aydan az sürede yendim ..sormak istediğin herşeyi yaz canım nolur pes etme eşini durumu normal benimki artık hiç denemiyordu yaptığımda bile inanamadı...

zerdam tebrikler başarmışsın çok sevidim:nazar:.Yaşadıkların normal canım herşey kedimizi kastığımız içi oluyor rahat ol birkere olduysa devamıda gelecektir inşallah üzülme:KK16:

kızlar çok teşekkür ederim hepinize. bir an önce hastalığımın bitmesini bekliyorum. egzersileri düzenli yapacam sizede yazıcam.:)) bide egzersiz sırasında kırmızı gelirmi acaba. onu merak ediyorum...

kızlar çok teşekkür ederim hepinize. bir an önce hastalığımın bitmesini bekliyorum. egzersileri düzenli yapacam sizede yazıcam.:)) bide egzersiz sırasında kırmızı gelirmi acaba. onu merak ediyorum...

valla canım ben yenmeden önce doğurmuştum kırmızı hakkında bilgi veremiycem ..ama başka takıldığın herşeyi sorabilirsin regl bitsin bak başaracaksı bende umudumu yitirmiştim egzersiz bile yapamam dedim tek parmak yaptım sadece araya regl girdi bitmesinizor bekledim ..bitince denedim ve başardım..yalnız doğru yere ittirin hep yalnış tarafa ittirmişiz biz popoya doğru ittir zamanı gelince konuşuruz canım...

gelebilir de gelmeyebilir dee:))) kendini kasmassan rahat bırakırsan kırmızı gelmez canım. ben de egsersiz sırasında kırmızı hiç gelmedi p..s yaptıktan sonra kırmızı geldi ama bazılarında egsersiz sırasında da gelebiliyor canım. öyle hemen 1 parmak alınca p..s de olacak diye bi şart yok canım moralini bozma reglin bittikten sonra aynı hızla devam tamammı tatlım:)))

kızlar valla beni ne güzel gaza getirdiniz. allah sizden razı olsun. söz söz deneyecem şu parmak egzersileirni ve başaracammmmmm inş tabiii. çok teşekkür ederim hepinize.

normal canım hiç merak etme kişiden kişiye göre değişiyo:)) benden de 3 defa falan gelmişti azar azar:)) canım daha yeni alışıyosun ilişkiye ilk başlarda normaldir bunlar:)) moralini bozma ama. egsersizlerine de devam et ilk başlarda tamam mı tatlım:))

sagol cnm ogrendıgım ıyı oldu ısallah baslamısken donmeye nıyetım yok allahın ıznıyle

kızlar valla beni ne güzel gaza getirdiniz. allah sizden razı olsun. söz söz deneyecem şu parmak egzersileirni ve başaracammmmmm inş tabiii. çok teşekkür ederim hepinize.

zeze bende senın gıbı dusunuyodum kapalı dıodum ıtıyorum gırmıo dıyodum ama bunları kafandan at cnm egzersız yaparken bence uzanarak yap cok rahat ol ayaklarını felan serbest bırak ben hep kafamda kırmızı yanı zara geldıgınde cok acıyacagını dusunurdum ama ınan hıssetmedım bıle zaten bende sok etkısı yaratan o oldu

ayyyy bu nasıl bi tesadüftür yaaa benim kocişte evlenince tam 26 kg aldı 6 kilo verdi 20 kg fazlalığı var...kolestrol nasıl belli olurki ??? bekarken 1 gr fazlası yoktu benmi onu çok besledim bu hale getirdim anlamıyorumki :KK16:

bocuscum teşekkür ederim tatlım dikkat ediyorz şimdi. venüstencim ani kilo almak tehlikeli hele kırmızı et yiyorsa fena. hemen trigliserit testi yaptırmalı..umarım doğru yazmışımdır :)

Kızlar benim bir sorunum var geçen aylarda kist için doktora gidiyordum geçtiğimiz ay kistim kayboldu ama popomda makat girişinden yaklaşık 5 cnm ilerde bir şişlik var. kabızlık filan oluyordu arada şişlik ondan var sanıyordum oturunca basınçtan ağrırdı hep. sabah kabızlık sorunum olmadığı halde şişlik hala vardı. valla vajiye parmak egzersizi yapılır gibi popoma da aynı şekilde kontrol için parmağımla bakmak zorunda kaldım :KK43: sanırım orada bir kitle var. internette baktım rektum kanseri gibi...Allah'ım ya... bu durumu yaşayan varmı... burada böyle bir topicte yok galiba :KK43:(( offf derterin biri biterken öbürü başlıyor. hatta bitmeden başlıyor :KK43:((((((((((((((((((:-)50:

Kızlar benim bir sorunum var geçen aylarda kist için doktora gidiyordum geçtiğimiz ay kistim kayboldu ama popomda makat girişinden yaklaşık 5 cnm ilerde bir şişlik var. kabızlık filan oluyordu arada şişlik ondan var sanıyordum oturunca basınçtan ağrırdı hep. sabah kabızlık sorunum olmadığı halde şişlik hala vardı. valla vajiye parmak egzersizi yapılır gibi popoma da aynı şekilde kontrol için parmağımla bakmak zorunda kaldım :KK43: sanırım orada bir kitle var. internette baktım rektum kanseri gibi...Allah'ım ya... bu durumu yaşayan varmı... burada böyle bir topicte yok galiba :KK43:(( offf derterin biri biterken öbürü başlıyor. hatta bitmeden başlıyor :KK43:((((((((((((((((((:-)50:

cnm o basur yanı hemoroıd bendede var sıkıntı yapma bı hekıme gıt kabız olmamaya calıs bol bol su ıc

aa o basur memesidir canım. bende de geçen sene antibiyotik nedeniyle oluşmuştu 2 tane küçük. ama zamanla geçiyo .. ben neler çektim.. sadece tek şey yap.. zeytini kaseye koyduğunda üzerine saf zeytin yağı dök.. kekik de istersen kırmızıbiber ama fazla olmasın.. her gün 1-2 zeytin ye sabah.. yine akşam salatanın içine de dökebilirsin.. müthiş faydası war.. bendeki memeler kayboldu.. tuvalet olduğunda zorlamaya çalışma sakın.. yani ıkınma.. çok zararlı..zamanla geçiyo canım hemen olmasını bekleme.. umarım yardımcı olabilmişimdir.. umarım sendeki basur memesidir.. kötü şeylere yorma..:KK3:

kıslar ben ne zamandır giremiyodum
başaran arkadaşları tebrik ediyorum
daha egzersiz aşamasındakilerde üzülmesinler nolur
herkes başaracak sadece biraz cesaret
orası kapalı falan değil kıslar biz yapıyoruz o kapalılığı
aslında çok geniş sabırlı olun egzersizlerinizi aksatmayın

X