Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaşlar ya çok çok kötüyüm. dün denedik ama eskisinden ahada kötü. hiç yaklaştırmadım eşimi. ve şuan eşimle konuşmuyoru. oda bıktı artık. çok moralim bouk dünden beri aklıma geldikçe ağlıyorum. bide adet dönemim geldi. bugün yarın hasta olucam. 9 günde öle bekle. eşim delierecek artık:KK43:(((( parmak egzersiide yapamıyom. istemiyorum yapmayı. sadece küçük parmağım 1 boğum girmişti. devamını yapmadım. dr. ulusoyu düşünüyorum. ama çok ama çok pahalı onada gidemem. yardım yardım lütfen. sadece dua ediyom başka bişi yapamıyorummmmm.:KK43:(((((((((((((((((((((((((((((

canım moralini bozma önce biraz sakinleş hepimiz bu aşamalardan gectik... adet döneminden önce bazı kişilerin vajide şişkinlik olduğunu duymuştum. belki de bundan kaynaklanan bişeydir. egsersizler bana da cok itici geliyordu hiç istemiyordum ama başka çaremiz yok dr ulusoya o kadar para vermektense burdaki herkes gibi kendimiz de halledebiliriz diye düşünüyorum ben pek sık giremiyorum sadece akşamları ama diğer arkadaşlar yardımcı olur mutlaka :))istersen birkaç gün ara ver toparlan ve kendini iyi hissettiğin bir zamanda egsersizlere tekrar başla:)) tamammı tatlım

arkadaşlar ya çok çok kötüyüm. dün denedik ama eskisinden ahada kötü. hiç yaklaştırmadım eşimi. ve şuan eşimle konuşmuyoru. oda bıktı artık. çok moralim bouk dünden beri aklıma geldikçe ağlıyorum. bide adet dönemim geldi. bugün yarın hasta olucam. 9 günde öle bekle. eşim delierecek artık:KK43:(((( parmak egzersiide yapamıyom. istemiyorum yapmayı. sadece küçük parmağım 1 boğum girmişti. devamını yapmadım. dr. ulusoyu düşünüyorum. ama çok ama çok pahalı onada gidemem. yardım yardım lütfen. sadece dua ediyom başka bişi yapamıyorummmmm.:KK43:(((((((((((((((((((((((((((((

canım nerdesin hangi şehirdesin ?

bak arkadsım daha dun aynı seylerı dusunup aynı seylerı paylasıodum ama dun aksam kırmızıyı gordum ve basardım....kremı kesın al ıyıce sur parmak egzersızını yap sonra p..... gec ınankı dun aksam kremı surdum esım yanımda haber ızlıo kos kos dedım hazırım esımde guldu o halıme yere uzandım en rahat nasılsa o pozısyonu al esım ıtıomu ben farketmedım bıle sacma sapan espırıler yapıp guluyodum kendımı ole sakınlestırdım esım ılk defa bu kadar ılerledım dedı ben hadı ya felan hala espırısındeyım hıc oraya odaklanmadım ılk defa odaklanmadım esım benle konusuyo ve ben o halde esımın kucagına oturdum esım kendıne dogru cektı dusun yaniii bu kadarr BEN YAPTIYSAM SIZ HAYLI YAPARSINIZ EGZERSIZLERINI YAP BEN COK VAZGECTIM BIRAKTIM SAYFAYA AYLARCA GIRMEDIM DENEME BILE YAPMADIM TAKII COCUK DUSUNENE KADAR DEMEEKKI HERSEY KAFADA BITIOMUS GIDIPTE DR PARA YEDIRME BASARACAGINA INAN

bak arkadsım daha dun aynı seylerı dusunup aynı seylerı paylasıodum ama dun aksam kırmızıyı gordum ve basardım....kremı kesın al ıyıce sur parmak egzersızını yap sonra p..... gec ınankı dun aksam kremı surdum esım yanımda haber ızlıo kos kos dedım hazırım esımde guldu o halıme yere uzandım en rahat nasılsa o pozısyonu al esım ıtıomu ben farketmedım bıle sacma sapan espırıler yapıp guluyodum kendımı ole sakınlestırdım esım ılk defa bu kadar ılerledım dedı ben hadı ya felan hala espırısındeyım hıc oraya odaklanmadım ılk defa odaklanmadım esım benle konusuyo ve ben o halde esımın kucagına oturdum esım kendıne dogru cektı dusun yaniii bu kadarr BEN YAPTIYSAM SIZ HAYLI YAPARSINIZ EGZERSIZLERINI YAP BEN COK VAZGECTIM BIRAKTIM SAYFAYA AYLARCA GIRMEDIM DENEME BILE YAPMADIM TAKII COCUK DUSUNENE KADAR DEMEEKKI HERSEY KAFADA BITIOMUS GIDIPTE DR PARA YEDIRME BASARACAGINA INAN

canım çok tşk ler inş. bende kendim çözerim. zaten doktora verecek param yok o kadar.:KK43:( eşimin dediğine göre ben en olmayacak pozisyonda olsun istiyomuşum. olacağını anladığın an engelliyosun beni diyo. en kolay pozizsyon hangisi o konudada beni aydınlatırsanız sevinirim. bitsin artık bu işgenceeeeeee yeter artık yaaaa:KK43:((

canım moralini bozma önce biraz sakinleş hepimiz bu aşamalardan gectik... adet döneminden önce bazı kişilerin vajide şişkinlik olduğunu duymuştum. belki de bundan kaynaklanan bişeydir. egsersizler bana da cok itici geliyordu hiç istemiyordum ama başka çaremiz yok dr ulusoya o kadar para vermektense burdaki herkes gibi kendimiz de halledebiliriz diye düşünüyorum ben pek sık giremiyorum sadece akşamları ama diğer arkadaşlar yardımcı olur mutlaka :))istersen birkaç gün ara ver toparlan ve kendini iyi hissettiğin bir zamanda egsersizlere tekrar başla:)) tamammı tatlım

canım ya çok sağol. gün geçtikçe moralim dahada bozuluyo. eşimde artık sinirleniyo. denemek istemiyo. bu beni dahada yıpratıyooo. allahım yardımcımız olsun inşşş. bende pek giremiyorum nete. ama sırf buraya girip moral bulucam diye girmeye çalışıcam. inşş çözeriz bu sıkıntıyı

canım ya çok sağol. gün geçtikçe moralim dahada bozuluyo. eşimde artık sinirleniyo. denemek istemiyo. bu beni dahada yıpratıyooo. allahım yardımcımız olsun inşşş. bende pek giremiyorum nete. ama sırf buraya girip moral bulucam diye girmeye çalışıcam. inşş çözeriz bu sıkıntıyı

çözeriz Allahın izniyle canım:)) ilk başlarda eşimin de canı sıkılıyodu ama bir süre sonra bana destek olmaya başladı. eşin de durumunu anlayacaktır canım merak etme :)) elimden geldiği kadar yardımcı olurum sen yeter ki yenmek iste:)) ama unutma başka caremiz yok egsersizleri yapmak zorundayız tamammı canım:)) ben ilk parmağımı aldığım gün ağlamıştım cünkü onu alabilmek için bile 2 gün uğraşmıştım:)) olmasa ben yapamazdım:)) moralini düzelt ve en kısa zamanda egsersizlere yeniden başla:)) kolay gelsiiinnn:)))

Ayy o kadar iyi anlıyorumki bu durumu,benim eşimde ilk aylar böyle davranmıştı..Bunu söylediğimde anladı ama ben yinede egzersizlere cesaret edememiştim uzun bir süre...Çok ağladım yaa...Sonra egzersizlere başladım bana hep cesaret verdi,bazen moralimi bozuyordu ama ben hemen söylüyordum motivasyonum bozuluyor diye...Şimdi bakıyorum o yaşadıklarımızdan eser yok,unutulup gidiyor pamuk gibi oldu kocişim...Onlarıda anlamak lazım,kimse istemez böyle olsun...Hissettiklerini uygun bir dille anlat arkadaşım..

iyi ki varsın, bu akşam konuşmayı deneyeceğim kendisiyle..

başka çare yok maalesef başlayacam egzersizlere:KK43: sadece bir boğumu aldım serçe parmağın. yeter dedim:)) ama yetmiyo tabiykiii. bu akşam belki deneriz yine. tabi eşim benle konuşursa:KK43:(( en rahat hangi poisyonda olur acaba. onu denesek. ama sanmıyorum bu akşam olacağını. yarında hasta olurum. kaldı bi süre daaha. bi mucize olsa da sabah hemen kalkıp yazsam buraya olduuuuuuuuuuu diyeee:KK43: ya hayali bile ne güzel. neyse canım sanada tşk ederim desteğin için. yarın misafir gelcekmiş ben bi kek yapayım bari. hiç bişi yapmak istemiyom aslında hiçbişeyin tadı tuzu yokkk:KK43:(((((((((((

ya kızlar merhaba, bende 2 aylık evliyim, ilişkiye girebiliyorum çok rahat hiç acı hissetmiyorum, ama hiç bir zevkte alamıyorum yaa :S çoğu kişilerde de bu var artık çok sıkıldım bu durumdan bunun bir tedavisi var mı ki :KK59: böyle bir problem olan var mı arkadaşlar ?

slm arkadasım. sana önerim kocana ve yaşadığın ana konsantre ol. ilşkinize yeni heyecanlar katın . birbirinizin bedenini tanıyın ve hangi noktalardan zevk aldığınızı keşfedin derim ben. göreceksin bu çok işinize yariyacak.

başka çare yok maalesef başlayacam egzersizlere:KK43: sadece bir boğumu aldım serçe parmağın. yeter dedim:)) ama yetmiyo tabiykiii. bu akşam belki deneriz yine. tabi eşim benle konuşursa:KK43:(( en rahat hangi poisyonda olur acaba. onu denesek. ama sanmıyorum bu akşam olacağını. yarında hasta olurum. kaldı bi süre daaha. bi mucize olsa da sabah hemen kalkıp yazsam buraya olduuuuuuuuuuu diyeee:KK43: ya hayali bile ne güzel. neyse canım sanada tşk ederim desteğin için. yarın misafir gelcekmiş ben bi kek yapayım bari. hiç bişi yapmak istemiyom aslında hiçbişeyin tadı tuzu yokkk:KK43:(((((((((((

cnm sen belırle en rahat pozısyonu ben dızlerım bukulu mesela bırde bıse dıcem bılmıyorum ne kadar etkısı olur ama bende etkısı oldu sanırım psıkoljıkmen mesela eger ucunu alabılıosan esının icine boş....... sagla ne kadar gırerse bana bırkac denemede buda cesaret verdı

kocişine artık sen bakacaksın hanımefendi valla ben peşinde pervane bir şekilde vitaminlerini içiriyorum sağlıklı şeyler hazırlıyorum iyice şımardı ama neyapcas artıkın :))))))))))

Kızlar hepinize iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim tek tek... pamukcum valla bakıyorum. öğlen yemeklerini akşam yemeklerini annesi hazırlıyor ben evde değilimki 9 da çıkıyorm işten kendi yemeğimi bile zor yiyorum...istifa edecem ya... haftada 1 kez cinsel ilişki oluyo bide. çocuğum olsa bakımsızlıktan ölür yani... o kadar vahimiz karı koca çalışanlar da böyle oluyo evde oturyorz diye üzülmeyin bayanlar.. çok şanslısınız :KK43::85:

canım çok tşk ler inş. bende kendim çözerim. zaten doktora verecek param yok o kadar.:KK43:( eşimin dediğine göre ben en olmayacak pozisyonda olsun istiyomuşum. olacağını anladığın an engelliyosun beni diyo. en kolay pozizsyon hangisi o konudada beni aydınlatırsanız sevinirim. bitsin artık bu işgenceeeeeee yeter artık yaaaa:KK43:((

canım üstte ol. sen yönet inan başı girince yeter bile... acı yok..itmemeye ve nefes egzersiziile içine almaya çalış canım... egzersiz şart ama... hepimiz yaşadık bun ama geçicek buna inan önce ve cesaret et...

kızlar eşime çok üzülürdüm bende ona sevgiden başka ihtiyacı olan şeyi veremiyorum diye en çokta eşimi düşünerek hırs yaptım artık evliyim ve bunun kaçışı yoktu ve nereye kadar kaçabilirdim ben ne kadar ertelersem o kadar zaman geçecekti egzersizler ve reg dahil 10 günde başarmıştım düşünün regl olmasaydı sanırım 4 gün sürerdi kendinize inanmak ve başladığın işi asla yarım bırakmamak gerekli ben banyoya girdiğimde yapamıcm diyordum ama o egzersizi yapmadan çıkmıcam burdan dedim 1 saatimi aldı en fazla olmasa sabaha kadar uğraşacaktım egzersizlere başladığınızda aşama aşama bitirdikçe daha fazla egzersiz yapası geliyo insanın daha da çok yapmak istiyosun sonrasında p...s denemesinde bile tedirgin olmuyorsun çünkü zaten egzersizlerin seni oraya getiriyor düzenli olarak egzersiz yapın derim ben zaman geçtikçe beyninizde oraya birşeyin girebildiğini kabul ediyor böylece zorluk olmuyo

X